Home    

Serial's zoom

Musicvideos

Gallery 

Media 

Site 

 

 

 

Starší novinky - rok 2007...  

 

Prosinec 2007


24. 12. 2007 - CHRISTMAS :-* (Cinka)

Veselé Vánoce!

Ode mě dneska jen jeden dáreček, další nadílka se nějak nezdařila... Snad toho doma pod stromkem najdete víc ;-)! Užijte si svátky a mějte se moc krásně :-)!

Vánoční wallpaper od Lecy.

 

23. 12. 2007 - FIRST CONTEST (Cinka)

Povídková soutěž

Pozor, pozor! Vyhlašuji historicky první soutěž na těchto stránkách. V anketě sice zvítězila možnost té grafické, ale říkám si, že přes svátky byste si mohli najít čas i na nějakou tu povídku ;-)! Grafická bude hned potom. Téma - jelikož si chci navodit nějakou tu sváteční atmosféru - téma je Vánoční přání. Více v pravidlech.

Epizodní video

Na mv teď nebyl moc čas (přes svátky se polepším - slibuju :-)), tak vám sem dávám aspoň další epizodní video z LOSTu. Jedná se o část dílu 3x23 - Through the Looking Glass, velmi spoilerovou část dílu... Proto kdo nechce vědět nic dopředu - nekoukejte!

Affiliates

A nakonec mrkněte na dvě nové spřátelené stránky - My obsession od Sophie a stránku Alexis-girl o skvělé Elize Dushku. Enjoy :-)!

 

8. 12. 2007 - GILES (Cinka)

Změny

Už jsem se docela nabažila Spuffy párem, a tak vám tu dávám Jenny a Gilese. Starší anketu pak přesouvám sem, ta nová zní: "Jaké soutěže by jste se zúčastnili?" Ať mám přehled, jestli o nějakou soutěž vůbec stojíte ;-).

Fanarts

A trochu opožděná Mikulášská nadílka v podobě wallů ;-). Od Sam Cordy, Faith a Darla a Slayers, za který získala speciální ocenění na stránkách Living girl, a jeden PB lay. Leca získala krásné první místo na stránkách David Boreanaz za wall Team ze seriálu Bones a třetí místo za Buffy a Will na Living girl.

 

6. 12. 2007 - PB MV (Cinka)

Musicvideo - HERE WITH ME

!SPOILER!

Sára, její závislost na drogách, vztah s Michaelem, který ji sice nejprve osvětlil všední dny, ale poté ji vtáhl zpět na samé dno.

Scény z první série a z prvního dílu série druhé.

 

 

Listopad 2007


28. 11. 2007 - ART (Cinka)

Fanarts

A přibývají další dva wallpapery do sbírky Saminých povedených výtvorů ;-).

Two Angels, neboli Cangel dvojice a Buffy Anne Summers. Ať se líbí :-)!

 

24. 11. 2007 - ANKETKA (Cinka)

Fanarts

Další výměna dvojice - tentokrát Spuffy :-)! Potom dva nové wally od Anyanky - podzimně laděný Michael a Bangel dvojice z dokonalého dílu I will remember you. Mno a Sam, jelikož je bobek marod, byla moooc pilná :-)! 1.wall, 2.wall, 3.wall, 4.wall. Taky se pustila do tvorby textur, určitě se vám budou někdy hodit.

Anketa

Tuším, že nová anketa se bude líbit hlavně Anye :-))! Přiznávám, že právě myšlenka na ni mě na tuhle otázku přivedla :-D! Tak tady ji máš, SH ;-)! "Kterého z těchto herců máte nejraději?" Uvedla jsem jen ty "nej" (podle sebe), protože seznam herců z přítomných seriálů by byl dloooouhatánský... Stará anketa zde.

 

18. 11. 2007 - ALL THE SAME (Cinka)

Musicvideo - ALL THE SAME

Linc - jeho utrpení ve věznici Fox River, nespravedlnost, se kterou byl odsouzen a jeho vztah s Michaelem, Veronicou a LJem. Jedná se o sestřih do dílu 1x14.

Dala jsem do pořádku linky na videa (zatím bez filefrontu), už by měly všechny fungovat. Kdyby ne - hlaste se ;-)!

Fanarts

Dvojici Anya/Alex vystřídala Will/Tara.

A taky si tu můžete prohlédnout jeden nový wall a novou ikonku - made by Sam.

 

15. 11. 2007 - FANARTS (Cinka)

Epizodní video

Ke Gilmorkám jsem otitulkovala další vtipnou scénku z dílu 7x03 - Lorelai's First Cotillion, týkající se Lane a Zacha.

Jinak pokud vám zdejší videa nejdou stahovat - v blízké době je uploadnu i na filefront a pak by to jít mělo. Jestli ani potom ne, tak prosím dejte vědět.

Fanarts

Anya opět vykouzlila několik dalších různorodých (ehm - vzhledem k té Paris ooopravdu různorodých :-D) wallů, mrkněte na ně, určitě se budou líbit :-))!

 

11. 11. 2007 - CHANGES AND STUFF (Cinka)

Změny

Čtrnáct dní uplynulo, a tak zase měním horní obrázek. Tentokrát se toho ujala dvojice Anya/Alex. Bangel jsem přesunula mezi past layouts.

Stejně tak jsem tu dala novou anketu s otázkou "Co nejvíc vyhledáváte na našich stránkách?" Ta starší se přesunula sem, stále v ní můžete hlasovat.

Epizodní video

Pro pozvednutí nálady (nejen) milovníků Gilmorek vám sem přidávám video z epizody 7x10 - Merry Fisticuffs - střet Luka a Christophera. Sice neprohodili ani slovo, ale i tak to bylo dosti… tvrdé :-))!

Povídky

Laerry se sice pohřešuje ( :-'(( ), ale ještě předtím napsala tři výborné a originální povídky do soutěže na b-a.org, takže tady jsou.

Never been touched, Meet the devil a Květy zla.

Ocenění

S tím souvisí krásné ocenění, které kolegyňka vybojovala. 1. místo za povídku Never been touched a speciání ocenění za Meet the devil.

Stejně tak Sam (opravdu zaslouženě) získala 3. místo za mnou oplakanou povídku Znovu.

Fanarts

Mno a co se síně slávy týče - pokračujeme dál :-)! Laerry vyhrála 3. místo na AI za tento wall, Leca 2. za tento a Anya krásné 1. za tenhle. Holky si to pěkně rozdělily, gratuluju :-))! Leca pak ještě získala speciální ocenění za Spangel wall. Kompletní ceny najdete tady. Nakonec přidávám nový Bangel wall od Lecy.

 

6. 11. 2007 - WALLPAPERS (Cinka)

Sam si opět pohrála s grafikou a udělala tři nové wallpapery její (očividně :-D) oblíbené Bangel dvojice. Wall 1, wall 2, wall 3.

 

2. 11. 2007 - MV (Cinka)

Musicvideo - SMILE

Tohle mv u mě odpočívá už několik měsíců, ale ještě se tu neobjevilo, tak... proč ho sem nedat, že :-).

Jedná se o sestřih vtipných scének z Btvs a Ats.

 

 

Říjen 2007


28. 10. 2007 - CHANGES (Cinka&Laerry)

Jak už jste si asi všimli - po dvou týdnech opět došlo k výměně horního obrázku. Ty minulé, kterým již odzvonilo, najdete v sekci Past layouts.

A další "posun" - nová anketa. V té předešlé můžete stále ještě hlasovat, ale přesunula se sem.

Návody na výrobu fanarts

Sam žene naši stránku kupředu a rozhodla se pomoct vám (nám) - začátečníkům s výrobou různých fanartů (tentokrát v photofiltru). Nechci ji brát za slovo, ale prý by toho časem mohlo být víc, takže se těšte ;-). Já se těším :-))! Díky, honey.

Fanarts

Hned na to Sam pokračuje várkou nových ikonek a wallem Bangel dvojice. Tak ať se líbí ;-)!

Musicvideo - WELCOME TO THE BLACK PARADE (Laerry)

Michael se v Panamě vyrovnává se svým "démonem" v podobě T-Baga, za kterého se cítí zodpovědný, že ho pustil na svobodu. Zvítězí nad ním nebo ne?

(21. a 22. díl druhé série)

 

26. 10. 2007 - HARD WORK 8-) (Cinka&Laerry)

Fanarts

Nejprve přidávám další dvě povedené práce v podobě wallů od Lecy.

SMG a Hanibal King.

Musicvideo - DANGEROUS MIND (Laerry)

Drusilla přemění Darlu - a společně začínají řádit, jako za starých časů. Angel je jediný, kdo je může zastavit, ale není to tak jednoduché, jak se může zdát...

 

20. 10. 2007 - MVs :-) (Cinka&Laerry)

Musicvideo - GREATEST HITS (Cinka)

Mv o mé nejoblíbenější postavě - o Charliem. Jedná se (převážně) o sestřih jeho flashbackového dílu 3x21 - Greatest hits, kdy Charlie  (mimo jiné) vzpomíná na nejlepší momenty svého života - na jeho Greatest hits.

Video obsahuje big big big spoiler!

Musicvideo - HAPPY TOGETHER (Laerry)
Mv o "šťastném" vztahu Michaela a Haywireho ve vězení... aneb vtipné scény v nevtipném videu :-)).

 

18. 10. 2007 - LAERRY'S MUSICVIDEOS (Cinka&Laerry)

Fanarts

Holčiny Anya a Leca se opět nenechaly zahanbit a připravily vám perfektní nadílku wallpaperů. Některé se nedají zařadit mezi ty seriálové, a tak jsem založila novou sekci Other walls. Já teda nevím, ale asi ty wally na ploše začnu měnit po jednom dni, abych je stihla všechny vystřídat... ;-). Co vy :-))?

Musicvideo - I LOVE MYSELF TODAY

Dvě dívky, které byly silnými Angelovými protivníky. Gwen a Faith zdánlivě nemají nic společného - spojují je ale mimořádné schopnosti, které neváhají využít proti upírovi s duší. Tohle mv je pro mou milovanou kolegyňku Cinku - protože má tyhle dvě postavy velmi v oblibě :-)). A já taky :-)).

Musicvideo - JUST LIKE A PILL

Sára Tancredi má své tajemství, se kterým se musí vyrovnat. Naštěstí potká někoho, kdo pro ni bude tím "správným lékem" na její bolestivé vzpomínky... (scény z konce první série, a z druhé poloviny série druhé).

 

16. 10. 2007 - WHO IS SAM :-)? (Cinka&Laerry)

About Sam ;-)

Jelikož se Sam na těchhle stránkách podílí opravdu, oooopravdu velikým dílem, poprosily jsme ji, aby nám-vám o sobě sdělila něco víc ;-). Proto tu ode dneška najdete i její About me. Vřele doporučuju, má to napsané fakt vtipně :-). Dozvíte se třeba, že je doslova, jak atomovka...

Affiliates

Máme nové spřátelené stránky a opět vám doporučujeme na ně mrknout, stojí to za to ;-). Precious soul a stránky Boha Sawyera.

Ehm... nemůžeme se nezmínit - zkuste kliknout na mapku - uvidíte místa, odkud všichni jsme ;-)! Super pokoukání, nás to asi nepřestane bavit nikdy :-))!

 

13. 10. 2007 - BIG STUFF (Cinka&Laerry)

Změny

Vrhli jsme se na "malinko větší" aktuálku, a tak nejprve jen shrneme menší změny, kterých už jste si nejspíš všimli - jako výměna horního obrázku (Sam jich nadělala tolik dokonalých, že s jedním se prostě nespokojíme), bannery Festivalu Fantazie, Seriesconu a Slayerconu a geniální mapka návštěvnosti ;-).

Parodie

Dále následuje menší experiment :-)! Anya si občas ráda zablbne a nás hrozně zajímá, co vy na to :-)! Proto sem přidáváme její první parodii S tebou (pokud jste nečetli Bez tebe - doporučujeme začíst se nejprve do téhle povídky). Takže opakujeme otázku - co vy na to :-)?? (A Anyu znovu prosím o prominutí).

Fanarts (Laerry)

Ano ano - spoooousta nových ikonek - made by me :-).

A taky úžasné wally Fred a Fresley páru - made by Leca, jeden její povedený lay a následně dvě mé další musicvidea.

Musicvideo - FEEL

Angelovým údělem je cítit bolest. Přitom ze všeho nejvíc touží poznat tu pravou lásku, která by ho dokázala spasit od temnoty.

Musicvideo - ANIMAL I HAVE BECOME

Komplikovaný vztah mezi Abruzzim a T-Bagem během první série...

Tohle mv bych ráda věnovala Anye, protože je o jejich oblíbencích :-)). A pak ještě Lece, protože vím, jak moc má tuhle písničku ráda :-).

Quotes

Taky jsem se pustila do oživení Buffy-hlášek, najdete je zamíchané mezi ty původní. Tentokrát se jedná o výroky z posledních dílů každé série. Užijte si je :-)!

Epizodní video

V posledních dnech jsem se zakoukala do třetí řady LOSTu, a tak mi to nedá, abych sem (konečně!) nepřidala nějaké to epizodní video. Samozřejmě obsahuje spoiler - proto sem raději ani nenapíšu žádný popisek. Kdo nechcete vědět nic dopředu, prostě nestahujte. Video (jako všechny zdejší) je otitulkované ;-)!

Affiliates

Opět vám přinášíme několik dalších spřátelených stránek. Kdybyste je náhodou neznali (což pochybuju :-)), tak je to veliká chyba a měla by se napravit :-))!

Firefly, How I met your mother, Civilized James, Jericho, Angel Investigations a Fantasy world.

 

11. 10. 2007 - FANARTS AGAIN (Cinka&Laerry)

Hlásím návrat z Olomooooce a hned vám tu dávám další skvělé výtvory od Sam a Anyi. Teda řeknu vám, že holky se do toho pustily se vší ctí a... ano - Anya mi to poslala sama od sebe! Wow, tleskám :-))! Wallpapers

 

7. 10. 2007 - FANARTS (Cinka&Laerry)

Od Anyi přibyly nádherné nové wally, tak na ně mrkněte ;-). Btw musím prásknout, že mi je opět neposlala sama - znovu byla donucena, tak snad se příště polepší :-))! (nezlob se na mě :-D)

A od vrchní grafičky Sam jako vždy krásné laye.

Affiliates

No a na závěr samozřejmě nemůžou chybět další bezvadné spřátelené stránky, nenechte si je ujít ;-).

Touched by darkness a Immortal heart.

 

4. 10. 2007 - MV a AFF (Cinka)

Musicvideo - ON MY OWN

Mv o mé nejoblíbenější postavě Buffyverse - o miloučké Fred. Nechci se nějak nafoukaně chlubit, ale podle mě je to moje zatím nejlepší práce :-).

Affiliates

A již tradičně přidávám další spřátelené stránky, tentokrát jsou to  Super Veronica a Living girl, tak na ně koukněte ;-).

 

 

Září 2007


30. 9. 2007 - STUFF (Cinka & Laerry)

Musicvideo - FALL OUT BOY

Jedná se o sestřih prvních deseti dílů PB a s písničkou to nemá téměř nic společného, takže v tom nehledejte skrytou logiku:-)) a scény jsou za sebou řazeny zcela náhodně.

Fanarts

Naše holky Leca a Anya byly šikovné a pilné a vytvořily spoustu krásných wallů. Anya k tomu sice byla trochu donucená, ale tož holka, věř si trochu :-))! Proto jsem jim ve fanart zavedla vlastní sekce + najdete tam i jeden nový wall od Sam ;-).

 

29. 9. 2007 - AFFILIATES (Cinka & Laerry)

Jen tak v rychlosti, aby se na to nezapomnělo, přidáváme další spřátelené stránky ;-).

A taky jsem se snažila dát dohromady možnost komentářů. Je to trochu netradiční, ale... je. Buffy a Angel, Gilmore Time, David Boreanaz, Friends.

 

27. 9. 2007 - A POKRAČUJEME (Cinka)

Mám obrovskou radost, stránky se pomalu začínají rozjíždět... :-)! Mno a aby to tady neusnulo, hned po návratu z neinternetové oblasti se vrhám na nějakou tu aktuálku ;-). Mám pro vás nové musicvideo a nějaké ty fanarty od Sam.

Musicvideo - DON'T SPEAK

Vím, že Don’t speak už tu jednou bylo, ale tak mi to prosím odpusťte ;-). Bangel video - jejich láska, těžkosti a rozdíly, díky nimž se museli odloučit a žít odděleně…

Fanarts - by Sam (jako vždy povedené ;-))

1. wall, 2. wall, 3. wall a 4. wall + ve fanart jsem zavedla novou sekci - layouts - a hned tam samozřejmě najdete několik fanartů layoutové velikosti - taky od Sam ;-).

Affiliates

A poslední, co vám nesu, jsou spřátelené stránky. Všechny z nich už nějakou tu dobu plně fungují, takže nepředpokládám, že byste je neznali, ale tady jsou... btw moc děkujeme všem, co se nám ozvali a taky díky za přání v GB, vážíme si toho.

Primeval slayer, Night butterfly, Bella Sarah, Tabula rasa, Stake me, Endless grace, Memories of light and water

 

21. 9. 2007 - SPUŠTĚNÍ STRÁNEK, JUPI JEJ :-))! (Cinka & Laerry)

Tak snad nám to tu dlouho vydrží...

Musicvideo - WILD VAMPIRES

Hlavní upírská čtverka útočí :-)! Ve videu uvidíte jejich minulost i „současnost“ a všechny vášně, které jimi zmítaly od začátku až do konce ;-).

Povídka - BUONA GITA - 1. kapitola

Procestovali spolu celý tehdy známý svět. Angelus společně s Darlou přes 140 let objevovali krásy starého kontinentu, který skrýval nejeden zážitek.

Musicvideo - PAIN

Láska a bolest patří k sobě. V Teddyho případě to platí dvojnásob. (scény z druhé série)