Home    

Serial's zoom

Musicvideos

Gallery 

Media 

Site 

 

 

 

Starší novinky - rok 2008...  

 

Prosinec 2008


31. 12. 2008 - Veselého Silvestra... (Laerry)

Jelikož jsem přes noc totálně nachcípala, nebudu se tu moc rozepisovat:-(

Konec roku je obdobím bilancí a ohlédnutím se za uplynulými měsíci - na našich stránkách se toho dělo "opravdu spousty":-D V lednu jsem se po několika měsících vrátila z internetového záhrobí, takže aktualizace trošku ožily:-) Vystřídaly jsme několik (no pár, noo:-D) vzhledů... V červnu opět zasáhla "tragédie" - Cinka přišla o možnost aktualizovat - takže to byla opravdu bída:-( My jsme se ale nevzdaly (především optimistická Cinka!;-) A na konci října jsme znova ožily, se vší parádou;-) Kdybych nezačala (přesně o měsíc později) začít premiérově aktualizovat i já, tak by tu bylo asi zřejmě opět mrtvo - chudák Cinka má pro změnu problémy s PC:-/ Přejme si tedy, ať ten příští rok je úspěšnější a ať nás nic nezastaví:-D Ok, konec patetických řečí... A to jsem se nechtěla rozepisovat, pche:P

Pro dnešní den plný oslav jsem vytvořila takové zábavné mv z Ats - týkající se samotného Mr. Entertainmenta - ano, mám na mysli Lorna:-D V mv Green psycho.

Užívejte oslav, moc to nepřežeňte s alkoholem, já si jdu lehnout do postele, nebo umřu...

 

30. 12. 2008 - Vítězný a dárkový wall:-) (Laerry)

Přidávám sem krásný wall od Anyi, s Melindou a Jimem ze seriálu Ghost whisperer, který na Primevalu získal skvělé druhé místo, gratulujeme!;-)

Od Anyi jsem dostala dárek - wall s Faith a Deanem. Moc děkuji, je nádherný:-*

Pokud máte chuť se zasmát, přidávám první kapitolu ze závěrečné parodické trilogie - pojmenované jako Zraněný osud. Dozvíte se například, jak dramaticky probíhala Wesova přeměna:-D

 

28. 12. 2008 - Stručně a jasně (Laerry)

Music video ze seriálu Point pleasant - aneb sestřih těch nejlepších scén... Více v popisu mv.

Poslední kapitola z parodie - Osudová rána. (Bude ještě následovat Zraněný osud...). Flashbacková část se "zabývá" událostmi ze života Liama (aneb jak to bylo doopravdy v mé povídce "Utrpení mladého Liama")

Wall s Mickem z Moonlightu, vytvořený Anyou.

A to je pro dnešek vše.

 

27. 12. 2008 - Alexis is back... again:-D (Laerry)

Doufám, že jste si vánoční svátky v klidu užili a moc se nepřejedli (aby vám nebylo blbě až do Silvestra, po kterém to bude ještě mnohem horší:-D). Dnes přináším dobrou zprávu, a to, že Alexis znovu-založila stránky, věnující se Elize Dushku, a my ji s radostí "vyměňujeme" v našich Elite sites:-))

Změnila jsem také anketu (logicky, když je už po Vánocích, že?;-) a tentokráte se ptám, kde jsou podle vás nejlépe ztvárněni upíři;-) Je to opravdu záludná otázka:-D Protože se neptám, zda milujete Twilight nebo Buffy - ale chci, aby jste se objektivně zamysleli nad pojetím upírů v tom či onom seriálu (filmu). Každý se něčím odlišuje a má své specifické vlastnosti... Zahrnout sem můžete i prostředí, ve kterém se pohybují a čím se živí:-D (mám na mysli "práci") Tak ne, že budete automaticky klikat na TW jen proto, že je to vaše momentální posedlost:-D

 

24. 12. 2008 - Merry X-mas! (Šťastné a veselé;-) (Laerry)

Šťastné a veselé Vánoce, přeje Laerry a Cinka:-D Jelikož pro změnu má problémy s pc kolegyňka, tak s letošní nadílkou přicházím já;-) Doufám, že si každý něco najde a nebude si připadat ochuzeně (že sem na ty stránky vůbec lezl:P)

Přidala jsem krásný award od naší vrchní grafičky Sam (moc děkujeme:-*), který slouží jak přání ke svátkům tak i jako poděkování za úžasnou návštěvnost, za kterou vděčíme vám (moc, moc děkujeme:-D).

Grafickou nadílku ještě zastupují krásné wally od Anyi - dva z House; jeden je s jejím oblíbeným doktorem Ericem Formanem a druhý s jejím ještě oblíbenějším párem Hameronem:-D K Charmed wallům přibyl kousek s Paige;-)

Vánoce jsou časem zázraků - a jeden takový se stal - a to, že po roce a půl jsem konečně dopsala druhou kapitolu Buony Gity!;-) Sice to není vánoční příběh, ale aspoň část příběhu se odehrává v zimě, takže to trochu tematicky zapadá O:-) Jde vlastně o vánoční dárek pro Anyu, která mě inspirovala k napsání jedné dějové "linie" - snad se jí výsledek bude líbit... Dalším vánočním překvapením (hlavně pro mě:-D) je další povídka, kterou jsem víc jak tři-čtvrtě roku slibovala Lece;-) (pokud si nevzpomíná - bylo to za to, že se nechala překecat k jedné mv soutěži:-D) Takže pevně doufám, že se jí první kapitola ze zamýšlené trilogie bude zamlouvat - v nové povídce (Bangelovce!!!) Yours malice trilogy. (Je to i dárek pro Cinku - mistryni přes dojáky:D, i když u téhle povídky si ještě nejsem moc jistá, zda to bude doják;-))

Pokud by jste toho čtení neměli dost (jestliže budou prázdniny bez sněhu, tak je to celkem dobré využití volného času - číst... ne?:-D), tak sem přidávám další dvě kapitolky parodie Osudová rána.

Na dnešek jsem si šetřila mé oblíbené mv Frozen (které aspoň tím názvem souvisí se současným "zimním" obdobím:D). Je ze seriálu Dark Angel, který běžel i před několika lety u nás v ČR (ale jen v pozdních nočních hodinách, tak jste ho možná ani nezaregistrovali...). Pro začátek jsem se zaměřila na můj oblíbený pár Max/Logan - který má hodně společného s Bangelem - dokonce jsem si je oblíbila dřív nežli BA - jelikož to odvysílali dřív:-D Pokud neznáte děj, snad vám bude stačit, že stejně jako u Buffy a Angela, láska Logana a Max má nepřekonatelné překážky, které brání v jejich vztahu a nemůže tak být naplněn (místo kletby tu je virus, který znemožňuje jakýkoliv jejich společný dotyk - od druhé série). Ano jedná se o sci-fi, ale ta se od fantasy v podstatě moc neliší;-) A hlavní hrdinka má taktéž mimořádné schopnosti - je totiž vyšlechtěný mutant (lidská DNA zkřížená s kočičí), určený k zabíjení... Nezní vám to povědomě?;-) Dokonce i jednou zemřela:D (ok, jen na pár vteřin, to Buffy ale napoprvé taky;-) Jak jsem říkala, s Bangelem to má opravdu hodně společného... Mv je vánočním dárkem pro kolegyňku, která tenhle seriál zná z našich "mladších let":-D aby si ho mohla stáhnout v lepší kvalitě;-) Samozřejmě je i pro Lecu, která se po nočním maratonu do DA zamilovala (doufám, že ta "láska" stále trvá:P) A i když seriál třeba neznáte, tak Jensena Ackelse určitě ano:D (hrál jednu z hlavních rolí) a v mv se několikrát na pár nanosekund ukáže;-) (celkem v pěti různých scénách - musíte dávat ale fakt velký pozor:-))

Do epizodních videí jsem přidala scénu z Moonlight (1x06 BC) kde si zahrála Holy Vallance (Nika z PB) jednu podnikavou upírku:-D - pokud ji nemáte moc v oblibě, můžete se podívat na její konec... To určitě ocení Anya jako další vánoční dárek;-)

Protože nám smazali na yt účet:-((, přidávám aspoň ke stažení znělky ze seriálu Hex, Wonderfalls a True blood (nejen že má výbornou znělku, navíc to je dokonalý seriál o upírech:-D Vřele doporučuji;-) Všechny tyto "intra" mohou sloužit jako lákadlo, pokud se rozhodujete, který seriál začít sledovat, a právě ony by vás mohly přesvědčit, zda do toho či onoho seriálu jít;-)

A nakonec to nejlepší... jde o (aspoň doufám) VELIKÉ PŘEKVAPENÍ pro mou milou Anyu;-)) Enjoy it!;-)

Jedná se o zbrusu nové, neokoukané mv, které jsem ještě ani nedávala na youtube, protože by se mělo vychutnat v dobré kvalitě - přidávám proto jak LQ (z eDisku) tak i HQ (z Filefrontu). Věřím, že se bude líbit nejen Anye, ale i vám, co máte rádi seriál Angel:-)))

Končím, už nemám co bych vám nadělila... snažila jsem se o bohatou nadílku, a tak doufám, že aspoň něco se vám z ní líbilo;-)

Přeji krásné prožití vánočních svátků, zdraví, štěstí, lásku, spoustu dárků pod stromeček:-D a šťastný Nový rok!;-)

P.S. - pokud jste to přečetli celé až sem dokonce, tak klobouk dolů:-)) jsem to trošku natáhla, ehm...

 

22. 12. 2008 - Souboj seriálů a jedno bezvýznamné mv:-D (Laerry)

Určitě jste už o Souboji seriálů slyšeli... ale protože se nám (nebo aspoň mě) projekt minulý rok velmi zalíbil, považuji za "povinnost" o něm informovat i na našich stránkách a vyzvat vás k nominacím do druhého ročníku!;-) Já, jako veliký fanoušek mnoha a mnoha seriálů, jsem zaškrtala víc jak třetinu ze zatím nominovaných titulů:-D Tak i vy si vyberte svého favorita, kterého by jste rádi viděli příští rok ve finále;-)

Ještě sem přidávám své zatím jediné mv z Heroes - věnující se Sylarovi:-D Doporučuji se na něj nedívat na youtube (kde má opravdu otřesnou kvalitu), ale radši si ho stáhnout, a tak si ho i lépe vychutnat... ano, tohle je totiž jedno z mých "nejlepších" mv, na které jsem dokonce i pyšná;-) A to je u mě už vážně co říct. (protože pokaždé hledám chyby, když už je mv hotovo, u tohohle jsem ale ochotná je ignorovat:-))

 

21. 12. 2008 - Gratulace vítězům (Laerry)

S trochu menším zpožděním přicházím s výsledky naší ikonkové soutěže:) Se slušným náskokem vyhrála ikonka vytvořená Lecou a zaslouženě získala první místo. Za ní se v konečném pořadí umístila Buff se svou ikonkou - na které je, jak jinak, nežli Buffy:-D A na třetí místo se probojovala Tara, která pochází od Símy;-)

Všem zúčastněným moc děkujeme a vítězům blahopřejeme:-) Dílka byla moc povedená, cenu by si zasloužili všichni, ale míst je bohužel jen omezený počet:-/ Ke klasickým třem prvním místům jsme s Cinkou ještě udělily dvě speciální ocenění: pro Dith a Leito:)

Ještě jednou gratulujeme! A děkujeme za účast8-)

 

14. 12. 2008 - NPH rulez! :-D (Laerry)

Mít možnost samostatně aktualizovat je krásná věc - protože si tak můžu dělat (téměř) co chci a nikdo mi v tom nezabrání:P (ok, může, ale ne hned:-D). Proto jsem si dnešní aktualizaci zvolila zcela tématicky, a to zaměřenou na mého oblíbence NPH:-D (pro nezasvěcené: Neil Patrick Harris;-) ) Je spousta herců, kteří si "hrají" ve filmech na gaye (s prapodivnou úspěšností), ale je jen málo opravdových gayů, kteří dokáží přesvědčivě zahrát hetero-sukničkáře, že mu to budete věřit, se vším všudy:-D Jako Barney Stinson z HIMYM - který je opravdový frajer přes balení ženských (a že má vážně pěknou sbírku - dokonce i Britney Spears:-D)

Z HIMYM jsem ještě otitulkovala krátké video, z dílu 4x09 - The naked man, které by mohla docenit Anya:P (ber to jako předběžný dárek k Vánocům;-)

Když je řeč o Anye, tak sem přidávám jeden wall s NPH;-) (ano, to je ta "moc" - kdy můžu přidávat, co se mi zachce:P)

Ale to ještě nekončím! Jelikož se Neil zařadil mezi herce z Whedonverze, a to díky Dr. Horriblovi, mám tu pro vás dvě epizodní videa - s mými dvěma nejoblíbenějšími písničkami (Brand new day a My eyes) - k nim si můžete stáhnout i titulky;-)

A nakonec mám takovou perličku... včera jsem narazila na "pokaženou-vystřiženou" scénu z HIMYM (z dílu Third wheel) - kde se Ted rozhodne jít do trojky s dvěma slečnami - následuje scéna, co se dělo po jeho odchodu z pokoje - jak Barney, Lily a Marshall šli do vlastní Ďábelské trojky :-D Možná jste to už viděli, ale já jsem na to narazila až takhle pozdě:-D (jinak tohle je další předvánoční dárek pro Anyu - snad se jí bude líbit:P)

 

13. 12. 2008 - Taktéž... :-) (Cinka)

A já se samozřejmě přidávám a přeju všechno nej mojí kolegyňce Laerrce :-* (a všem ostatním Luciím)!! Ať bez problémů zmákneš svůj první zimní semestr (i když mezi námi Luckami - ono se zas tolik nestane, když ho doděláš až v létě :-D!) a ať Ježíšek poslechne každé tvé přání :-D! Hlavně ten noťas by se hodil, coo 8-)? Mně taky... a už ho mám objednaný, heč :-)! Takže teď (samozřejmě ne právě teď :-D) vysedávám v Hypernově na pokladně, aby mě to jeho pořízení zas tak nezruinovalo... a tím chci nenápadně navázat na fakt, že pro tebe nemám žádný special dárek, neboť opravdu, ale opravdu nemám čas :-(. Díky moooc za úchvatné mv z Ghost Whisperer :-* ("nic moc mv"?!??), o to větší trapas je to moje zanedbávání :-D! Můžu ti sem podarovat "jedině" Anyiny wally, které už si stejně dávno viděla :-D :-D! Takže to bude present spíš pro vás ostatní... (a nejen Lucky ;-)). Dirty slayer (Anyo, tenhle wall je nááádherný!) a Darkness, zobrazující first moment Darly a Angela/luse/Liama :-)! Nechť je ti, Laerry, útěchou alespoň ten Dangel pár :-)!

 

13. 12. 2008 - Svatá Lucie, noci upije... a den hlasování nepřidá:P (Laerry)

Všechno nejlepší všem Luciím:-D (ehm, ehm;-) Nebudu jmenovat konkrétně, stejně bych na někoho určitě zapomněla, ale aspoň popřeji veřejně Dith:-* ...ale HLAVNĚ mé kolegyňce Cince (že nevíte, jak vznikl její nick, že ne?:P) Aby zvládla všechny zkoušky, dělala dál skvělá videa, dostala spoustu dárků pod stromeček... ok, to už trochu odbíhám "od tématu";-) Jednoduše přeji všechno to, co se přát má:-D A děkuji kolegyňce, že to se mnou už tak dlouho táhne a má se mnou trpělivost:D

Jako takový malý dárek sem přidávám pro Cinku mv z jejího oblíbeného seriálu Ghost whisperer - sice to není nic moc mv (jak jinak:P), ale aspoň se na něj může podívat v lepší kvalitě;-)

Pro "ostatní" Lucky a jiné odvážlivce, přidávám čtvrtou a pátou kapitolu z Osudové rány, přeji příjemné počtení;-)

Pokud jste fanynky Mila Ventimiglia a chtěli by jste ho vidět i jinak, nežli jako Petera z Heroes (nebo v Gilmore girls), mám tu pro vás epizodní video z CSI: Las Vegas, kde si zahrál v první sérii (takže je tu ještě mladý ucho:D) a zodpovědně nese následky svého činu, který spáchal pod vlivem drog... Bohužel tento díl mám jen s českým dabingem, tak snad to nebude moc vadit;-)

A na závěr důležité upozornění, že do dnešní půlnoci máte poslední možnost rozhodnout v HLASOVÁNÍ o nejlepší ikonku - tak neváhejte a klikejte!;-)

 

11. 12. 2008 - Mimomístní aktuálka :-) (Cinka)

Tahle moje aktuálka bude tak trochu (trochu víc) mimomístní (a mimo mísu :-D). Od začátku zimního semestru jsem v internetovém filmovém časopise 25fps na pozici něcojakoPR, což zahrnuje navazovat partnerství s různými festivaly, šířit povědomí o časopise... No a proč bych jej nešířila i na svých vlastních webových stránkách, no ne :-)? Redaktory jsou převážně studenti filmové vědy, články jsou většinou kvalitní... No ale proč to píšu - od letošního roku je tam nová sekce "seriál", v níž by vás mohlo každý měsíc něco zaujmout... Momentálně jsou to články Seriálová znělka a vše, co nám prozradí, zmiňující například Přátelé, Dextera, The Big Bang Theory, Simpsonovi, House, Kriminálku Las Vegas, kultovní Městečko Twin Peaks atd. atd. atd.. No a další zajímavostí je text o seriálu z prostředí bulvárního časopisu D!RT s Courteney Cox v hlavní roli. Potom si můžete pročíst například i recenzi na knížku Ve stínu Rachel o Jennifer Anistonové. Mně osobně by se moc líbila pod stromečkem :-)! Prostě - možná si tam něco najdete, tak zkuste pobrouzdat ;-).

Další "věc", co sem až tak nepatří, je moje musicvideo z real life :-D! Kamarád rekreolog kývnul profesorovi na prosbu sestříhání jejich outdoorového kurzu - v naivní představě, že se ono stříhání filmu raz dva naučí :-D! Jenomže nenaučil, a tak jsem nastoupila já... Ehm ehm, samozřejmě to sem nedávám celé, ale vybrala jsem musicvideiko na písničku z Pulp fiction, aneb scénky, kdy se studentíci rekreologie snaží udržet na windsurfu :-D! Je vážně sranda pozorovat ty jejich pády a balancování 8-)! Takže pokud se chcete pobavit, doporučuju ;-). FileFront, eDisk, enjoy ;-)!

A teď už se zas odporoučím o dům dál...

 

08. 12. 2008 - Supernatural mv (Laerry)

Dnes přidávám své první mv ze seriálu Supernatural:-) Z něj bych chtěla udělat více mv, bohužel zatím není čas:-( (už aby byl únor:P). Vybrala jsem si tedy pro začátek téma "jak šel Dean do pekla":-D Jak je u mě ale bohužel zvykem, konečný výsledek vypadá úplně jinak, nežli zamýšlený plán - a mv je sice akční, ale věnuje se nejen Deanovi, ale i Samovi;-) A z toho pekla tam taky moc není:P (pár nanosekund na konci:-D), neboť jsem tohle mv dělala ještě před začátkem čtvrté série;-) Kvalitnější mv tedy udělám (snad) někdy příště:-D

Spoilerů se bát nemusíte, protože z rychlého střihu stejně nic moc neuvidíte8-) Ale snad se bude mv líbit i tak:-).

 

06. 12. 2008 - New look (Laerry)

Ano, vidíte správně... Naše stránky se konečně převlékly do zimního kabátu:-) Za krásný lay děkujeme naší obětavé Sam:-* Je to vážně dřina, všechno obměnit (ručně:-( ), nechápu, jak to Cinka mohla všechno zvládat:-) Takže tu sedím u pc, do tří do rána, a pevně doufám, že jsem nic nezkazila:-D

Pokud se vám barvy nelíbí - reklamace neberu:P Už jsem se s tím naotravovala dost:-D Ještě se změnou souvisí i obrázek v Kecálku - takže pokud nemůžete přečíst text - víte už, jak přijímám reklamace, že?8-)

Starší laye si můžete prohlédnout tady.

A protože se blíží ty Vánoce, vyměnila jsem anketu, a dala novou, kde si můžete zahlasovat, co si nejvíce přejete pod stromeček:) To je vše, užívejte víkendu, já jdu spát, abych se mohla ráno "pěkně" vrhnout na učení:-(

 

05. 12. 2008 - Jsem tu zase:D (Laerry)

Dnes přidávám (se zpožděním, jak jinak:P) své video Pylea trip z Angela, kdy se tým vydal na záchranou misi do Lornovi dimenze, kam se nedobrovolně dostala Cordy.

A pak tu pro vás mám další část parodie z "Osudové trilogie", kterou sepsala Anya:) Tentokráte si můžete přečíst první tři kapitoly z Osudové rány;-)

Připomínám jen, že máte ještě týden možnost hlasovat o nejlepší ikonku v naší soztěži, takže pokud jste tak ještě neučinili, moc dlouho s tím neotálejte;-)

 

04. 12. 2008 - Přestávka ještě nikomu neuškodila :-)! (Cinka)

Tak tak, pauza ještě nikoho nezabila :-D :-P! Už mě ty texty do školy hrooozně nebaaaví :-(! A vy si tu pauzu se mnou určitě moc rádi uděláte, viďte :-)?

Po Wentovi můžete omrknout další celebritku, která do GW zavítala z jiného seriálu... Tentokrát je to Sean Maher, který ztvárnil postavu doktůrka Simona Tama v seriálu Firefly. V Ghost Whisperer se objevil v epizodě 1x04 Mended Hearts a zahrál si zde ducha mladého muže, jehož smrt stojí za sebevražedným pokusem jeho manželky-vdovy. Myslím, že už jen samotný popisek vám slibuje (opět) slzavou podívanou ;-). Ukázku si můžete stáhnout z FileFrontu, nebo eDisku.

A kdy už jsme u Ghost Whisperer, tady máte beautiful wallpaper beautiful Melindy. Made by Anya ;-).

 

04. 12. 2008 - House mvs (Laerry)

Aby mohla Cinka nerušeně studovat (a nejen sledovat filmy, však my víme;-) Tak se zas hlásím o slovo já... Jelikož příští týden bude ve škole masakr a asi ho nepřežiji (i ten následující:-( ), tak sem házím dvě svá starší musicvidea z House, abych aspoň z tohohle neměla špatný pocit:D Pokud sledujete čtvrtou řadu House na Nově, a neznáte předem děj - mohla by být obě videa celkem spoilerovní;-) Jeden se týká vztahu mezi Housem a Cuddyovou (neboli Huddy:-D) a ten druhý je o oblíbeném páru Anyi - Wilson/Amber (neboli Wilber;-) Varuji, že obzvláště druhé mv končí velkým spoilerem... To je pro dnešek vše, vážení. Já se jdu psychicky připravovat na učící se víkend:-((

P.S. - konečně jsem smázla award:P ...ok, tak jen přesunula do awards, aby se neřeklo...

 

2. 12. 2008 - Nenenenestíhám, nestačím, nesnídám, nesvačím... (Cinka)

Aaano, Cinka musí pilně studovat (tss, a nejen sledovat filmy, aby to neznělo moc ulejvácky :-P). A Cinka nemá počítač :-(.

Přátelé nedivte se mi, že to Laerrčino tempo prostě nestíhám :-D! Btw - musím své kolegyňce veřejně pogratulovat k tomu onomu ;-)! He, je to parráda, lehnout si na záda a číst si... na stránkách aktualizaci, co jsem nevytvořila já :-)! Jde ti to moc hezky ;-). Huh - jen abys nezapomněla na zkouškové :-P!

Ale abych jen tak naprázdno neplkala (a abych si alespoň trochu spravila svou reputaci, co se aktuálek týče), dávám sem dva nové wally od Anyi (ok, možná ta reputace zas tak nestoupla, protože to opět není žádný můj výtvor :-D, ale dyť ty wally jsou úžasné, no ne? Posuďte sami...) Aby se Bangel x Spuffy fanatici nepustili do sporu (a že už jich bylo dost a dost :-D :-D), máme tu pro každou skupinku jednu tapetu... Tady Bangel, tady Spuffy. Jako milovník obou párů objektivně podotýkám, že wallpaper Spuffy páru se mi líbí ještě o malilinko víc, než dvojka Buffy a Angel, wow :-O! Díky, Anyo ;-)!

A taky musím sama za sebe poděkovat všem, kteří se vrhli do naší soutěže, ty ikonky jsou opravdu všechny moc hezké, nejraději bych dala hlas každé z nich... Och, ten život ale umí být tvrdý ;-).

Toť vše, Cinka se vrací do svého nestíhání...

 

01. 12. 2008 - Soutěž - hlasování! (Laerry)

Jelikož Cinka musí pilně studovat (tzn. sledovat filmy:-D), zahájení soutěže v ikonkách zbylo tedy na mě;-) Dorazilo celkem 16 krásných kousků - všem autorkám moc děkujeme:-* Rozhodování určitě nebudete mít lehké (ani já ne:-)) komu udělit svůj hlas... Tak tedy nezbývá než si je všechny pečlivě prohlédnout a hlasovat. Čas máte do 13. prosince 2008;-).

 

 

Listopad 2008


30. 11. 2008 - Epizodní video... a nečekaně mv :-D (Laerry)

Otitulkovala jsem pro vás jedno epizodní video, jak jinak nežli tématicky k mé "Himym-vlně":-D A vy se tak můžete podívat na Alyson Hannigan alias Lily, jak navštíví svého manžela v práci... Bylo jen otázkou času, kdy tvůrci zapracují Alysinino momentální těhotenství, a tak ani Lily nemůže zůstat se svou touho po dítěti pozadu:-D V díle 4x07 - Not a Father's Day který si můžete stáhnout z Filefrontu nebo eDisku.

A pak ještě přidávám jedno mé musicvideo věnované Darle z Ats;-) Na mv se ještě můžete podívat přes YouTube.

 

29. 11. 2008 - Podruhé... (Laerry)

Aby byly aktualizace častější, jsem tu zase :-D. Tentokráte jsem přidala několik znělek k seriálům, na které se můžete podívat na YouTube. Tam mimo jiné najdete ještě další znělky (např. k seriálu Hex a Wonderfalls) nebo i pár z Angela ;-).

V zásobě mám ještě několik starších mv, která čekají už nějaký ten pátek na uveřejnění - a Teddy lovestory je jedním z nich. Jedná se o souhrn T-Bagova života, plného lásky :-D (spoilery sahají pouze do konce třetí série ;-). Varuji, že ačkoliv jsem se snažila sebevíc udělat z toho vtipné video, nakonec budete dozajista dojati :-D (za to může písnička :-P).

A jako třešničku na dortu jsem si dovolila uveřejnit parodii od naší milé Anyi, zvanou Rána osudu. Jsem si nostalgicky pobrečela... smíchy:-D Pokud i vy toužíte si přečíst něco totálně ujetého, máte příležitost:-). Jestli se vám příběh zalíbí, můžete se těšit na další pokračování v Osudové ráně a Zraněném osudu;-).

 

28. 11. 2008 - První opravdová aktualizace ode mě:) (Laerry)

Díky mé milované kolegyňce Cince jsem mohla v tento památný den poprvé samostatně aktualizovat (nejenom zprostředkovaně)!

 

16. 11. 2008 - Od všeho trochu (Cinka)

Poslední dny se k počítači opravdu moc nedostávám, hm hm :-(. Ale dneska se mi to na pár hodin povedlo, takže jsem tu ;-). Předně bych chtěla moc poděkovat těm, kteří již začali posílat výtvory do naší soutěže, jste skvělí!

No a potom sem dávám novou povídku od Laerry, vytvořenou na přání Anyi (takže jak jinak, než Spuffy :-)).

Bedtime stories: Buffy hledá rozptýlení, aby se nemusela soustředit na své vlastní problémy, a tak zavítá na návštěvu do staré krypty, kde ji čeká pohádka na dobrou noc…

Povídka je nevhodná pro mladistvé a dle Laerrčina doporučení by ji měli číst jen zatvrzelí Spuffy maniaci :-D!! Sama jsem ji bohužel ještě neprolouskala, takže nemůžu posoudit... Ale risk je zisk ;-)!

A konečně něco i pro fandy geniálního Dextera - musicvideo, by Laerry ;-).

Killer's brother: Dexter, pracující u policie, pátrá po Mrazákovém vrahovi, který ho svým "uměním" dokonale fascinuje. Ale aby neporušil své zásady, musí vraha "odstranit". O to těžší bude pro Dexe zjištění, že oním vrahem je jeho vlastní krev... Pro koho se rozhodne? Pro svého znovunalezeného bratra nebo nevlastní sestru Deb?

Toto mv si můžete stáhnout z eDisku nebo FileFrontu.

No a nakonec něco vhodného pro truchlení... Od Anyi tady máme dva nové wallpapery, navozující slzavou náladu. Ten první je z Btvs - konkrétně dílu Amends, na tom druhém najdete Heatha Ledgera a jeho parťáka Jakea Gyllenhaala z filmu Zkrocená hora. Fňuk :-'(.

Ale i přesto - mějte se a smějte se ;-).

 

11. 11. 2008 - Zbytečné ráno :-O (Cinka)

Eh, jen pro představu... Aktivně (velice aktivně, neboť to se tu zas tak často nestává) jsem vstala na přednášku - na osmou hodinu ráno (!!!), ale... Máme profesora, který nesnese pozdní příchody a tak raději vyhazuje... chm :-). Ne, že by mě vyhodil, já jsem se radši otočila sama :-D! Takže tu teď (zbytečně) znaveně sedím v totálně prázdné knihovně a krátím čas do další přednášky... fuj, mohla jsem spááát :-(. Nu což, tím líp pro vás ;-)!

Hned sem dávám další Anyiny ikonky - opět je každá z jiného seriálu (téměř každá :-8), takže pokud jsme se netrefili minule, teď už si nemůžete stěžovat :-P. No a potom ještě jeden nový wallpaper pro milovníky Spuffy páru - a to z epizody Fool for love, aneb jejich first nice moment.

A nakonec samozřejmě musicvideiko ze seriálu Firefly - by Laerry ;-).

Firefly crew: Každý člen posádky vesmírné lodi Serenity má své "něco" - osobní kouzlo, přívětivý úsměv... a dohromady tvoří partu dobrých přátel.

Video si můžete stáhnout z eDisku, FileFrontu a nebo omrknout na YouTube.

Víc teďka nestíhám (ani novou spřátelenou stránku, pardon), musím letět na tu další přednášku, hehe.

 

9. 11. 2008 - Soutěž! (Cinka)

Mno, v dnešní aktuálce je nejdůležitější vyhlášení soutěže, takže to šoupám hned na začátek ;-). Soutěž bude grafická. Tak nějak se nám zdá, že všichni máte spoustu práce (podle sebe soudím tebe), a proto volíme ikonky - aby vás to neodradilo ;-). Téma je velice, velice široké, jen sami mrkněte do pravidel.

Pro inspiraci sem dávám krásné nové ikonky od Anyi. Jejich seriálové rozptýlení je opravdu velké, takže by si na své mohla přijít snad většina z vás :-)!

Od Laerry pak přidávám další balzám na duši v podobě musicvidea Breathe.

Video o temném období Wese, kdy ztratí veškerou důvěru svých přátel. Jeho život je plný omylů, chyb a ztrát.

Wow, tak tohle je můj oblíbený Wes :-)!

Bohužel se mi zdá, že Filefront poslední dobou tak trochu stagnuje... Prosím prosím dejte mi vědět, jestli vám jde stahovat, nebo ne!

 

7. 11. 2008 - A zase doma... (Cinka&Laerry)

Tak jsem se vrátila z mé milované Olomoooce a mám chvilku času na vás ;-).

Hned na začátku přichází Went number 3 :-)! Pokud jste shlédli minulé dvě ukázky, nemůžete si nechat ujít ani tenhle závěr Wentova GW "výletu"... Všechny tři části jsou z Pilotu seriálu Ghost Whisperer. Jestliže s vámi nebude Filefront spolupracovat, tady máte možnost stahovat zmíněné video přes eDisk.

A dál - již kdysi jsme sem dali několik znělek zdejších seriálů... Teď se na ně můžete podívat i na našem účtu na YouTube, tady je máte. Najdete jich tam ještě o něco víc, než na těchto stránkách - a z některých seriálů (např. Dark Angel, Roswell) dokonce i kredity z každé série zvlášť. No, mohlo by vám to pomoct v anketním hlasování ;-).

A teď trochu doplním resty ze zanedbaných měsíců... Laerry totiž mezitím stihla napsat 5. kapitolu senzační a vtipné povídky Occult Island:

Angel se Spikem vyrážejí na další obyčejnou pracovní cestu. Někdo s nimi má ale mnohem větší plány, než se může zpočátku zdát. Na záchrannou misi se proto musí vydat nezvyklý tým. Podaří se jim dostat oba upíry ze spárů čarodějnice?

Ale to ještě není konec! Napsala totiž i jednorázovku V jako Vyvolená - opět úžasně vtipné dílko, určené (nejen) pro fandy Btvs a Harryho Pottera, protože jestli jste někdy snili o promíchání těchto dvou světů - máte to mít, alespoň na "papíře" :-D!

Jak by to vypadalo, kdyby se nám známé postavy dostaly do zcela odlišného prostředí? Světa Harryho Pottera? Začal by se odvíjet nový příběh...

Za tuto povídku kolegyňka získala 1. místo v soutěži na b-a.org!

No a pak je tady Laerrčino musicvideo Original Prankster, věnující se seriálu Doktor House:

House s Wilsonem si dělají různé naschvály a zlomyslnosti, ale vždycky jen v mezích opravdového přátelství.

Laerry má poslední dobou, vzhledem k předešlým třem výtvorům, zjevně funny náladu :-)! Original Prankster je totiž taky pěkná šupka :-))! Na mv se můžete mrknout i přes YouTube.

Nakonec musíme upozornit na velikánskou soutěž, probíhající na stránkách Dream World (už jste si asi všimli upozorňujícího banneru). Cenou je - držte se - kniha Breaking Dawn v originále!! Určitě se mrkněte na pravidla, neboť pokud jste fandy Twilight, je to parádní příležitost! A musím zmínit, že propagační video na tuto soutěž spáchala naše Laerry ;-)!

Wow, původní "chvilka" času se protáhla na docela dlouho dobu... :-). Mno, aspoň si máte čím zpříjemnit páteční večer ;-).

Během víkendu se ještě pravděpodobně ozvu a - krom jiného - přijdu se soutěží. Přes týden to ale zase nebude nic moc :-(. S mým noťasem je to špatné, špatné, neopravitelně špatné :-(. A jelikož nejsou penízky na nový, tak... tak mám prostě utrum :-((. A vy se mnou :-P!

 

1. 11. 2008 - Rozjíždíme se podruhé :-)! (Cinka)

A jsem tady zas, ólalá :-)! Kolegyňka už se vzpamatovala z toho šoku a zavalila mě vlnou instrukcí... (Hehe, já se tak těším, až zprovozníme i tvoje aktualizace a budeš mi to moc oplácet :-D) Ne - vážně honey, ty tvoje maily mi chyběly, moooc :-)! No, nechme ten sentiment stranou...

Mám tu pro vás druhou část Wentworthova výstupu v GW (a bude to čím dál tím dojemnější :-)!)

A samozřejmě výtvory od Anyi ;-). Sice to nebyl její účel (neboť ty wally dělala před několika měsíci), ale všechny jsou v krásných podzimních barvách :-D! Uh, úplně mě to naladilo projít se zbarveným parkem... Škoda, že je venku tma :-D! Jedná se o bratry ze Supernatural, Cangel pár a tapetku z mého oblíbeného muzikálu Moulin Rouge.

No a hřeb večera - Laerrčino musicvideo ze seriálu Prison break :-)! Full of grace: Během třetí série mezi Lincem a Sofií vzniká křehké pouto, které by mohlo vést i k opravdovému citu... možná. O hudbu se "postarala" Sarah McLachlan.

Taak, to bude pro dnešek vše... Přiznám se, že se stránkám nemůžu věnovat tak, jak bych chtěla - a to za prvé kvůli hromadě školních povinností (zlatý prvák!!!) a za druhé kvůli pokaženému notebooku :-(. Mno, trpěliví jste byli dost, tak to určitě vydržíte :-D! Mějte se...

 

 

Říjen 2008


28. 10. 2008 - WOHOHOOOOOOOOOOOOOU (Cinka)

Aaaaaaaaano, je to tak, je to tak, je to tak - opravdu se vám to nezdá :-)!!! Ale sama tomu ještě pořád nevěřím :-D! Ehm... tohle je překvápko i pro mou drahou teďužzasekolegyňku :-)! Opožděně všechno nejlepší :-D! Dřív jsem ti tenhle spešl dárek bohužel nemohla dát...

Layout samozřejmě - by spolutajnůstkářka Sam :-). Díky moc za něj, je krásný!

No a pro dnešek se můžete těšit z jednoho epizodního videika z Ghost Whisperer - jestli chcete vidět Wentwortha Millera v jiné roli, než jako zachraňujícího a prchajícího bratra - máte jedinečnou příležitost ;-)! Je to jedna z jeho tří scén, které pro vás mám do budoucna připravené ;-). No a kdo ještě neviděl GW - upozorňuji, že jde o velice, velice dojemný seriál ;-). Went v Pilotu hraje vojáka, jehož duše se "našla" až několik let po jeho smrti.

Potom sem přináším nějaké ty wallpapery od Anyi... Trošinku starší prácička (což však zdaleka neznamená, že je špatná!), ale tenkrát už jsem prostě neměla možnost to sem dát... Jde o Gabrielle ze Zoufalek, agenta Paula z PB a wall z filmu Ostrov.

Linky ještě všechny nefungují, smázli nám účty na filefrontu, ale za pár dní dám všechno do pořádku, slibuju. No a tuším, že od Laerry se můžete těšit na spoustu krásných nových musicvideí :-)! Jen co se vzpamatuje z tohohle shockingu, budou tady ;-)!

Juchuchuuu, juchuchuuu... :-)!  

 

 

Červen 2008


6. 6. 2008 - MV a ART (Cinka&Laerry)

Musicvideo - WITH OR WITHOUT YOU (Laerry)

Video o "čtyřúhelníku" Stacy/House/Cameron/Chase :-). Na závěr jsem si nemohla odpustit vtipnou scénku ze skladiště ;-).

Fanart

Už nevím, jak bych ty wally měla chválit, abych se pořád neopakovala :-D! Takže prostě... od Anyi tady máte krásnou Alyson, Grey's anatomy (Chirurgové) a Billie ze seriálu Charmed ;-).

 

5. 6. 2008 - A LOT OF (Cinka&Laerry)

Grafická soutěž - Backcovers

Mno... jak jen to říct, aby to nevyznělo blbě :-D! Prostě - do soutěže přišlo málo výtvorů, takže tímto se bohužel ruší... Vím, že s pravidly byly nějaké ty problémy, takže možná je to tím... a nebo taky tím, že je konec roku a kdesi cosi... Každopádně od soutěží si teď dáme pár dní pohov ;-).

Fanart

Jinak dneska jste se dočkali trochu větší aktuálky - koooonečně mám zas nějaký ten čas 8-)! Sam se opět vrhla do práce a jako vždy je z toho úžasné dílko ;-)! Mrkněte na wall Enemies. No a Anya jí pak zdařile sekunduje svými wallpapery House M.D. a párem Meredith/Derek ze seriálu Chirurgové.

Anketa

Už bylo na čase pozměnit i anketku... Tu starší, kterou najdete i mezi ostatními tady, vystřídala nová - s otázkou "Který seriál, u nás v ČR doposud nevysílaný, byste nejraději viděli?"

Musicvideo - OPEN YOUR EYES (Laerry)

Nelehká cesta T-Baga, zavřeného v Soně, zpět na vrchol... aneb spoilerovní musicvideo ze třetí série PB.

YouTube

Znělky

No a nakonec ještě dodávám pár dalších znělek, které si pak můžete najít u jednotlivých seriálů v epizodních videích. Dneska je to znělka k seriálu Ghost Whisperer (z něhož se mimochodem pomalu ale jistě stává má nová závislost) a k seriálu Tru Calling.

 

1. 6. 2008 - CONTEST (Cinka)

Grafická soutěž - Backcovers

Jeeeje, ještě jsem včera - hlava děravá - zapomněla připomenout, že do úterý 3. 6. můžete (musíte, hehe :-D) posílat své výtvory do naší soutěže! Pro objasnění - u CD obalu musí být dva díly - přední a zadní, u DVD obalu přední a zadní strana vcelku, uprostřed potom předělová lišta. Šup šup, jsme zvědavé, co vymyslíte ;-)!

 

 

Květen 2008


31. 5. 2008 - MV (Laerry)

Musicvideo - MY IMMORTAL

Jen v rychlosti přidávám Laerrčino musicvideiko...

Romanticky laděné Bangel mv, spojené s videoklipem od Evanescence.

YouTube

Taaak, a v pondělí nám všichni držte palce ;-) (nebo pěsti :-O?).

 

23. 5. 2008 - MUSICVIDEO (Laerry)

Musicvideo - GRETCHEN

Mv o záporačce z třetí série PB - Susan B. alias Gretchen Morgan.

Znamená to, že mv je přecpané spoilery ;-).

YouTube

 

18. 5. 2008 - SITE STUFF (Cinka&Laerry)

Znělky

Přidaly jsme do epizodních videí znělky k jednotlivým seriálům, takže pokud chcete vidět například znělku k seriálu Point pleasant, nebo Firefly - máte možnost ;-). Některé seriály jsme přeskočily s tím, že je nejspíš všichni znáte, ale pokud je tu chcete mít - dejte nám vědět a nebude v tom žádný problém...

Fanart

Dále se zase musíme pochlubit Saminým veledílkem v sekci fanart - hned to vypadá lépe, no ne :-)? Díky, Sam...

No a Anya se opět vyhoupla :-). Callum blue, jeden wall Cangel páru a nakonec tapetka, která mě píchla u srdce... :-(. Milovaný a dokonalý Heath.

Grafická soutěž - Backcovers

Plus na žádost jistých maturantů :-) prodlužujeme uzávěrku naší soutěže. A jelikož mě 2. 6. čeká šíleně šílená zkouška z literatury a Laerry dělá ve stejný den přijímačky, tak bych tu uzávěrku dala až na 3. 6. 2008. Máte tedy spoustu času tvořit, takže očekáváme kopu CD a DVD obalů ;-)!

 

16. 5. 2008 - MV a ART (Cinka&Laerry)

Musicvideo - AMERICAN IDIOT (Laerry)

Mv o Gregoru Housovi, ne zcela normálním doktorovi :-D! Scény jsou smíchány s videoklipem od Green Day.

Věnováno mé drahé Lece, které se tohle mv líbí. Díky za všechno :-*

YouTube

Fanart

No a po pár dnech zase nějaké ty šmakovní wally od Anyi ;-). Happy Gael, Bangel tapeta a pár Veronica/Logan.

Grafická soutěž - Backcovers

Připomínáme, že do čtvrtku 22. 5. 2008 můžete posílat své výtvory do naší grafické soutěže, týkající se CD a DVD obalů. Více se dočtete zde. Těšíme se na vaše dílka ;-)!

 

11. 5. 2008 - STUFF (Laerry)

Musicvideo - TRUST

Harry se během pátého ročníku potýká s nedůvěrou svého nejbližšího okolí; s první láskou a hlavně se svým největším nepřítelem, který se mu dostane doslova pod kůži.

YouTube

Fanart

Přinášíme další Anyiny výtvory ;-). Tentokrát fakt, ale fakt (jako vždy :-D) povedené :-)! Shannon a Sayid, Gael García (ehm ehm :-D) a ještě jeden (trochu kontroverzní) pár ze Ztracených - Jack a Juliet.

Affiliates

Pája změnila umístění i obsah svých stránek - už se nevěnují jen našemu oblíbenému Davidovi, ale také samým skvělým seriálům, takže určitě zavítejte ;-)!

My passion. Dále mrkněte na další Samin extra grafický výkon v site :-)! Díky, honey!

 

5. 5. 2008 - 13 000 VISITORS! (Cinka&Laerry)

Pro někoho nešťastné číslo, pro nás důvod k oslavě :-)! Sice je to zkreslený údaj, neboť nám nějakou tu dobu nefungovalo počítadlo, ale číslo stále roste velice příjemnou rychlostí a to je hlavní :-)! Všem moc děkujeme, že se tu rádi vracíte, je to krásný pocit ;-)!

Musicvideo - CRAZY ALEX (Laerry)

Alexander Mahone, kdysi úspěšný agent, se během třetí série PB propadne až na samotné dno a s psychikou na tom zrovna není dvakrát nejlépe... YouTube.

A ještě musíme vyzdvihnout jednu prácičku od Sam - a to obrázky, zdobící nám od včerejška extra.

 

4. 5. 2008 - NEW LOOK (Cinka)

Asi už jste si všimli, že jsem stránky oblékla do světlého optimistického layoutu, za který opět vděčíme úžasné grafičce Sam :-)! Snad vás to pozitivně naladí před koncem roku, zkouškovým... Taky musím zmínit, že nám Sam zhotovila krásné nové obrázky seriálů, které můžete omrknout třeba u epizodních videí.

Pozor - !ZMĚNA!

A ještě další ujasňující dodatek, ohledně naší soutěže (opět s veeeelkou omluvou těm, kteří budou muset nějakým způsobem měnit své výtvory...). Co se týče těch DVD obalů - nezapomeňte uprostřed udělat předělovou lištu! Inspiraci, jak by to mělo vypadat, najdete na stránkách Angel Investigations, nebo v pravidlech.

 

3. 5. 2008 - A LOT OF... (Cinka&Laerry)

Pozor - !ZMĚNA!

Moc se omlouvám za nesrovnalost v grafické soutěži - Backcovers, ale měním původní rozměr CD obalů ze 180x180 na 500x500! Dostal se mi do ruky nějaký špatný obal... bylo by to moc malé. Opravdu se omlouvám - hlavně těm, kteří už se svými výtvory začali... Jinak bude aktuálka tak trochu ve znamení ocenění :-)!

Povídka - DOPIS DO NEZNÁMA (Cinka)

Mám pro vás kraťoulinkou povídku, která se zúčastnila soutěže na webu Dream world.

Buffy se snaží vylít si své srdce na papír. Píše Angelovi - muži, kterého milovala, kterého ztratila a kterého zabila…

Musicvideo - TEEN SPIRIT (Laerry)

V Sunnydale číhá nějaký ten démon či nemrtvý na každém kroku. Proto pro zdejší mládež je dospívání doslova pekelné... YouTube.

Mv získalo golden award na stránkách Angel Investigation ;-).

Povídka - LETTER (Laerry)

Fred se snaží být normální dívkou a jednou z věcí, co k tomu patří, je napsat milostný dopis. Wesleymu...

I tato povídka bojovala u našich L&D dvojčat a získala skvělé druhé místo. Díky všem ;-)!

Awards

I Sam se zúčastnila soutěže na DW a získala krásný bronz. Gratulujeme :-)!

No a nakonec asi to nejlepší :-)! Na stránkách Immortal-Heart jsme od Cateriny dostaly cenu za Laerrčino "video měsíce" :-) - konkrétně se to týká mv Dirty Angels! Moc děkujeme!

 

2. 5. 2008 - FANART (Cinka&Laerry)

A Anya pokračuje :-)! Nevím, jak vy, ale já začínám mít problémy ve výběru, který wall dát na plochu nejdříve :-)! Gilmore girls, Bad guys (Logan&Weevil) a Gael García.

 

 

Duben 2008


28. 4. 2008 - CONTEST (Cinka&Laerry)

Grafická soutěž - Backcovers!

Vyhlašujeme novou grafickou soutěž - tentokrát budete tvořit obaly na DVD (nebo CD) :-)! Za nápad moc děkujeme Sam, snad se vám bude líbit aspoň z poloviny tak, jako nám ;-)! Více si přečtěte v pravidlech. Těšíme se na vaše výtvory :-)!

Epizodní video - Prison break

!SPOILER!

Závěrečných několik minut z posledního dílu třetí série PB. Samozřejmě i s titulky.

3x13 - Art of the deal

 

24. 4. 2008 - AS ALWAYS (Cinka&Laerry)

Fanart

Máme tady nášup Anyiny dokonalé tvorby :-)! Eva Longoria, wall ze Smallvillu a ze seriálu Charmed pak pár Paige a Henry.

Musicvideo - LOVIN YOU (Laerry)

Zamilované mv o krásném páru Tweener+Avocado :-D! Neberte ho prosím moc vážně - jelikož se jedná o šílenost, co mě popadla ;-).

YouTube

 

23. 4. 2008 - FANART (Cinka&Laerry)

Fanart

Ehm... omlouvám se za ty šílené pauzy v aktuálkách, ale čas teď tak nějak běží dvakrát rychleji :-(! Nejprve sem dávám krásný (a trochu bloody pesimistický :-D) výtvor od Sam - wallpaper Laerrčiného nejoblíbenějšího Spuffy páru, který u mě leží už nějakou tu dobu... - konečně je tady, honey ;-)!

Anketa

Už to chtělo i novou anketku... A jelikož se konečně otepluje a blíží se prázdniny - kde by jste chtěli strávit dovolenou :-)? Ty starší ankety najdete tady.

Ještě jsem se ani nedostala k tomu, abych veřejně poděkovala kolegyňce za krásný dárek k té mojí šílené cifře :-D! Takže díky, SH :-)!

Musicvideo - HERE WE ARE

První ročník v Bradavicích, první setkání, první nepřátelé a nebezpečí... Harry toho za ten jeden rok stihne opravdu hodně :-).

YouTube

 

15. 4. 2008 - JUST A KID (Laerry)

Musicvideo - I'M JUST A KID

Mé druhé mv o LJ a jeho těžkém životě, vyrobené pro mou drahou kolegyňku Cinku, jako dárek k jejím krásným 20. narozeninám. Doufám, že se bude líbit ;-).

Video můžete shlédnout i na YouTube.

Povídka - QUIBBLE

Willow se pokouší v Anglii, kam ji přivezl Giles, najít samu sebe. Vyrovnat se s minulostí, aby mohla pokračovat dál.

 

13. 4. 2008 - STUFF (Laerry)

Musicvideo - DIRTY ANGELS

Mají andělskou tvář, ale za krásným zevnějškem se skrývá nebezpečná temná síla. Video o dark Willow, evil Cordy, Illyrii a vamp Willow.

Fanart

Od Lecy si tu můžete prohlédnout a popřípadě vytapetovat si plochu počítače dvěma novými a nádhernými wally Bangel dvojice. 1. wall, 2. wall.

Award

Kolegyňka vybojovala na Pájiných stránkách o Davidu Boreanazovi za tento layout krásné bronzové místo v grafické soutěži. GRATULUJU ;-)!!

 

6. 4. 2008 - CONTEST (Cinka&Laerry)

Vyhlášení grafické soutěže

Nastal čas na ocenění :-)! Na 1. místě se umístil wallpaper od Alexis - Buffy a Lois, na 2. místě dílko od Lecy - Buffy a House a na 3. místě Buffy a Booth od Buff. Buffy vede :-D! Laerry se rozhodla ocenit Anyin wall se Sawyerem a Gabrielle a moje speciální ocenění putuje k Leito a jejím TV Heroes.

Grafická soutěž

Kompletní přehled komu patří jaký wall najdete tady. Ještě jednou všem moc děkujeme za účast ;-). Mám radost, že se hned napoprvé zúčastnilo tolik krásných výtvorů, i hlasování bylo docela těsné. A sama za sebe musím říct (a nejsou to jen plané žvásty), že rozhodnout se, komu dám speciální ocenění, bylo opravdu těžké.

Grafická soutěž

Všechny tyto nádherné ceny pochází od naší nejúžasnější grafičky Sam, takže honey - díky moooc za ně :-)! A taky musím poděkovat Dith, která na ně dodala písmo :-))! Jste nejlepší :-)!

Musicvideo - BROKEN PROMISE (Laerry)

Napjatý vztah mezi Michaelem a Whistlerem během třetí série, kdy vzájemné neshody vyvrcholí až k dramatickému konci.

Tentokrát už můžete mv shlédnout i na YouTube - přidala jsem nové odkazy téměř ke všem musicvideím ;-).

 

4. 4. 2008 - STUFF (Cinka&Laerry)

Fanart

Od Anyi tu máte wallpaper páru Buffy/Riley a dalšího sladkého Gaela :-D! Více jejich wallů s ním si můžete prohlédnout na jejím blogu Sweet Gael.

Affiliates

Máme novou spřátelenou stránku, tentokrát se jedná o web věnovaný seriálu Moonlight, takže fandové tohoto seriálu - neváhejte :-)!

A připomínáme, že v naší grafické soutěži můžete hlasovat už jen do zítřejší půlnoci, takže pokud jste si to nechávali na poslední chvíli - je nejvyšší čas ;-).

 

3. 4. 2008 - FANART (Cinka&Laerry)

Od Lecy, jejíž wally si samozřejmě můžete prohlédnout i na jejich vlastních stránkách Dream world, tu máme dva nové (nebo alespoň tady u nás nové :-D) výtvory ;-). Jedná se o Prison Break a Scarlett Johansson.

 

1. 4. 2008 - THE END :-( (Cinka)

Tohle asi bude šok hlavně pro mojí kolegyňku, protože ani jí jsem se s tím ještě nesvěřila, ale... poslední dobou prostě vůbec nic nestíhám, takže... rozhodla jsem se uzavřít tyto stránky, tohle je poslední aktualizace... :-(.

Cha, aprííl, nemohla jsem si to odpustit :-D!

Fanart

Dneska bude celá aktualizace tak trochu aprílová :-)! O vše se postarala naše milá Anya :-)! Speciálně pro Laerrku vyrobila wall jejich tří největších oblíbenkyň se vzkazem - jen a jen pro tebe :-)!

Parodie

A... máme tady další - v pořadí druhou - Anyinu parodii :-))! Tentokrát se týká kolegyňčiny povídky Buona Gita a nese název Utrpení starého Angeluse :-)! Dočtete se v ní, jak Angelus spolu s Darlou plenili Evropu...

 

 

Březen 2008


30. 3. 2008 - EVERY DAY (Laerry)

Musicvideo - EVERY DAY

Michaelův život je od doby, co se dostal do vězení, téměř stejný: neustále se snaží dostat na svobodu a mezitím trpí a trpí... Nastane pro něj někdy změna? (sestřih všech tří sérií).

 

28. 3. 2008 - WE ARE (Laerry)

Musicvideo - WE ARE

Mé 1. video z HP - z Vězně z Azkabanu. Harry má plné zuby svých příbuzných a prchá z domova do kouzelnického světa. V něm ale není příliš bezpečno - z vězení totiž utekl nebezpečný vrah, který mu jde po krku - a nebo je všechno jinak? Jedno je však jisté: tenhle školní rok rozhodně nebude procházkou růžovým sadem.

Affiliates

Máme novou spřátelenou stránku o seriálu John Doe s Dominicem Purcellem v hlavní roli (Linc z PB), takže pokud se o tomto seriálu chcete dozvědět víc - máte jedinečnou příležitost :-)! Stránky má na starosti Leito a Buff, takže je honem honem navštivte ;-)!

 

25. 3. 2008 - ART a MV (Cinka&Laerry)

Fanart

Moje milá kolegyňka se zúčastnila grafické soutěže na stránkách Angel Investigation. Za ikonku Fred získala krásné druhé místo, dalším jejím zúčastněným kouskem pak byla Bangel ikonka Forever.

Musicvideo - SO COLD (Laerry)

Chladné zločiny T-Baga.

Musím, jako již tradičně, varovat před spoilery, jelikož se jedná o sestřih ze všech tří sérií (té třetí tam ale moc není ;-)).

 

22. 3. 2008 - CONTEST (Cinka&Laerry)

Grafická soutěž

Do včerejška jste mohli zasílat své výtvory do naší grafické soutěže na téma Mé oblíbené seriálové postavy, takže dneska rozjíždíme hlasování. Soutěže se zúčastní celkem 11 opravdu povedených wallpaperů, všem moc děkujeme za účast a přejeme mnoho úspěchů :-)! Hlasovat můžete do 5. 4. 2008.

Affiliates

Tak tohle myslím byla jen otázka času :-D! Anya na sebe nenechala dlouho čekat a vytvořila blog o... o... anooo - o Gaelovi :-D! Takže na ně mrkněte, náhodou je to fakt pěkný chlap :-D! A fakt pěkný blog ;-)!

Povídka - GORGEOUS GODDESS (Laerry)

Tři bohyně; kdysi dávno v předaleké galaxii, ehm, tedy dimenzi, řeší největší otázku celého lidstva: kdo z nich má nejvíce následovníků? Glory, Illyria nebo snad Jasmine?

Musicvideo - UNFORGIVEN

Mv věnované postavě Johna Abruzziho, nesmiřitelného mafiána toužícího po pomstě. Jeho posedlost se mu ale nakonec stane osudnou...

 

17. 3. 2008 - WINIFRED (Laerry)

Musicvideo - MY SKIN

Tragický osud jedné z nejčistších postav v Buffyverse - Winifred "Fred" Burkle. Posledních pár hodin tráví v náruči milovaného Wesleyho, než přijde konec a povstane Illyria...

 

16. 3. 2008 - EV a MV (Cinka&Laerry)

Epizodní video - Supernatural

Za rozšíření našeho seriálového archivu moc děkujeme Armygirl, díky které si tu teď můžete stáhnout i video ze Supernatural. Jedná se o události před 22-ti lety, které změnily životy dvěma bratrům. A s titulky ;-)!

Musicvideo - HERO (Laerry)

Dramatický příběh Buffy a Angela - příběh upíra a přemožitelky - aneb velmi kýčovitě přeslazené mv určené výhradně všem romantickým duším :-))!

 

15. 3. 2008 - AS USUAL ;-) (Laerry)

Povídka - LOVELY BEER

Angelus s Williamem se rozhodnou strávit večer u džbánu piva v místním hostinci. Nakonec se ukáže, že to nebyl nejšťastnější nápad :-)).

Musicvideo - NIKA VOLEK

Originální videoklip Kiss kiss od Holly Valance smíchaný se scénami z PB, kde Holly ztvárnila postavu Niky Volek (spoiler na díl 2x04).

Fanart

A další várka wallů od Anyi. Tentokrát musím zklamat fandy Gaela - není to on :-D! Na prvním wallpaperu najdete The Charmed ones, na druhém mé oblíbence Claire a Charlieho a na třetím další pár z Lostu - Shannon a Sayida.

Affiliates

Do naší sbírky přibývá další pěkná stránečka, tentokrát doporučujeme navštívit Sam's world ;-)! A připomínám, že můžete posílat své výtvory do naší grafické soutěže. Zároveň upozorňuji, že jsem kvůli mé budoucí nepřítomnosti o jeden den zkrátila uzávěrku (tedy do 21. 3.!), ale snad vás to nikoho nevytrhne ;-).

 

14. 3. 2008 - ART a MV (Cinka&Laerry)

Fanart

Taaak, po týdenní netové pauze jsem zpět, tak se vám můžu zase věnovat ;-). Přináším nové wally od holek - od Anyi je to její modla Gael 1, Gael 2 a (překvapivě) Gael 3 :-D! Od Lecy jeden wall Bangel páru - I will be waiting a House. Její wally můžete najít i (a hlavně) na stránce Dream world.

Musicvideo - WHAT I'VE DONE (Laerry)

Bojují za lepší svět, ale musejí přitom hodně obětovat. Oběti přinášejí bolest, smutek a výčitky... Sestřih ze všech sérií seriálů Buffy, the vampire slayer a Angel.

 

8. 3. 2008 - FANFIC (Cinka&Laerry)

Povídka - BLOODY DIARY

Nemožné se stalo skutečností - napsala jsem další povídku :-)! Je to sice "jen" kraťounká jednorázovka, ale lepší, než nic ;-). Illyria našla Wesův deník. Deník, jemuž se na sklonku jeho nemilosrdného života svěřoval se svými pocity. S pocity, které se týkaly Fred a které se týkaly i jí samotné.

Festival fantazie

Určitě jste si už všimli zdejších bannerů, propagujících jedinečnou akci Festival fantazie, jehož součástí je i Slayercon a Seriescon. Pokud nemáte žádný plán na léto a pokud milujete seriály (jinak by jste tu asi nebyli ;-)), pak neváhejte a navštivte jejich stránky, aby jste se toho dozvěděli víc a případně se rozhodli jet :-)!

Anketa

Máme novou anketu, tentokrát s otázkou "Jaký seriálový žánr máte nejraději?" Ve starších anketách můžete stále hlasovat, a to zde.

No a pro ty, kterým ještě nějakým záhadným způsobem utekl souboj seriálů - hlasujte ;-)!

 

7. 3. 2008 - STUFF (Cinka&Laerry)

Grafická soutěž

Vyhlašujeme novou, tentokrát grafickou, soutěž na téma Mé oblíbené seriálové postavy. Pozorně si přečtěte pravidla a pak už můžete jen tvořit, tvořit a tvořit ;-)!

Těšíme se na vaše výtvory.

Epizodní video - Prison break

!SPOILER!

Whistler je na útěku, což Michael nehodlá jen tak připustit.

3x08 - Bang & Burn

Fanart

Dále se můžete pokochat dalšími výtvory naší Anyi, tentokrát je to wallpaper ze seriálu Supernatural, Bones, pár Piper/Leo ze seriálu Charmed a herečka Eva Longoria.

Musicvideo - EMPTY WALLS (Laerry)

Panamské vězení - to jsou víc, než jen prázdné zdi - za nimi se skrývají osudy lidí, co si zde musejí odpykávat svůj trest.

Jedná se pouze o sestřih dílů z třetí série - takže obsahuje samozřejmě spoilery ;-) (scény až do osmého dílu).

 

5. 3. 2008 - SOMETHING STUPID :-) (Cinka&Laerry)

Musicvideo - SOMETHING STUPID

Alex a Anya jsou i přes svou výstřednost docela obyčejným párem, který se i skrz časté hádky stále miluje.

Fanart

Během naší grafické neschopnosti se holkám navršila spooousta wallpaperů, takže teď budou přibývat trochu častěji ;-). Od Anyi tu můžete najít wally Prison brothers, Diego, Ben (LOST), Phoebe a dvojku Piper/Leo, od Lecy pak jeden nový Bangel wall, Vampire with the soul a Petera z Heroes.

 

2. 3. 2008 - EPIZODIC VIDEOS (Cinka&Laerry)

Musicvideo - HOW DO I LIVE (Laerry)
Do mé "top four" nejoblíbenějších párů patří samozřejmě MiSa :-)! Mv je z dílů 2x16 a 2x22, kdy Michaelovi a Sáře bylo dopřáno pár šťastných společných chvil.

Epizodní video - Angel

Parta jede navštívit Lorna do Las Vegas. Bláhově si ale mysleli, že zelený rohatý démon bude ve svém vystupování o něco víc "diskrétnější"...

4x03 - House always wins

Epizodní video - Prison break
Michael se od Linca dovídá pravdu o Sáře. Nakonec se díky tomu rozhodne k něčemu radikálnímu... Big big big spoiler!!

3x06 - Photo Finish

Obě videa jsou otitulkované ;-).

 

 

Únor 2008


29. 2. 2008 - LAYOUT (Cinka&Laerry)

Layout

Jak jste si asi všimli, dala jsem se do nového laye, tak snad se vám tu bude líbit ;-). Horní obrázek má starosti Leca, díky moc za něj :-)!

A taky tu zase najdete naši geniální mapku návštěvnost (na kolegyňčino přání :-)!).

Fanart

Konečně nám tady zas může přibývat i nějaká ta grafika, takže přináším další krásné výtvory od naší drahé Sam :-)! Za tento super wall z dílu Passion už před nějakou dobou získala speciální ocenění na b-a.org. A dále mrkněte na 1. wall, 2. wall z dílu OMWF, 3. wall a 4. wall Bangel páru.

Musicvideo - BLUE (Laerry)

Být přemožitelkou znamená žít osamocený život, plný bolesti. Buffy není výjimkou. Dokáže přežít noc sama? Naštěstí má přátelé, kteří jí jsou oporou.

Povídka - INSOMNIA

Willow se stále nemůže vyrovnat s odchodem Tary. Místo toho, aby čerpala ztracené síly na finální bitvu proti Prvnímu, trpí nespavostí a utápí se v smutku. Pro znovunalezení vnitřní rovnováhy se proto hodí jen jediná osoba, která jí může dodat odvahu pokračovat dál.

Povídková soutěž

A na závěr pro některé asi dlouho očekávané vyhlášení naší první povídkové soutěže na téma Vánoční přání (já vím, já vím - Vánoce jsou dáávno pryč...).

Vyhlášení

Na krásném prvním místě se (pozooor) umístily hned dvě povídky! A to (dramatické bubnování) povídka Přej si a bude ti dáno od Streefair, její cenu si můžete prohlédnout tady, a Tajemství bojovnice od Secentity, jež získala tuhle cenu.

Vyhlášení

Povídka Osamělá duše, kterou napsala Anya, získala druhé místo a třetí cena za Vánoční přání pak putuje k Doylesbride. Všem gratuluju :-)!

Za zhotovení cen děkuju naší vrchní grafičce Sam ;-)!

 

22. 2. 2008 - HI AGAIN (Laerry)

Musicvideo - TWEENER

Video zachycuje osudy Davida "Tweenera" Apolskise během druhé série, kdy se na útěku stihne i zamilovat. Ale když je někdo v seriálu šťastný - tragédie se nezadržitelně blíží...

Epizodní video

Harmony zavítá do města navštívit Cordelii. Z její návštěvy je rozhodně nejzoufalejší Wesley...

2x17 - Disharmony

Affiliates

A na závěr se opět poohlédněte po našich nových spřátelených stránkách. Dneska jsou to Prison Break Fan, Distraction a blog Our walls forever.

Tak šup na ně :-)!

 

20. 2. 2008 - A LOT OF... (Laerry)

Musicvideo - PARANOIA DREAM

Co je realita a co pouhá představa? Hranice mezi těmito světy jsou někdy tenčí, než se na první pohled může zdát. Obzvlášť, když žijete ve světě démonů.

Nenechte si ujít mv, které na stránkách b-a.org získalo první cenu ;-)!

Musicvideo - T-BAG & SUSAN

Pro mě jeden z nejoblíbenějších párů celého seriálu (i když Anya je zcela jiného názoru :-) ), který je více než komplikovaný, ale o to zajímavější (druhá série PB).

Fanarts

Po dlouhé době (je to tím, že máme trochu problémy s kapacitou stránek) tady taky přibývá něco ze sekce fanart. Najdete tu 9 nových ikonek z Btvs a Ats. Mrkněte na ně ;-)!

Epizodní video
Wesley je donucen vydávat se za Angela. Naneštěstí má menší problémy zapamatovat si, že je "upír s duší" - aneb jedna z nejvtipnějších Wesových scén!

2x06 - Guise will be guise

Epizodní video
Část Alexova snu z geniálního dílu Restless.

4x22 - Restless

Obě tyhle epizodní videa jsou (jako všechny zdejší) otitulkované :-)!

Affiliates

Taky máme novou spřátelenou stránku Smore - Czech soundtrack fansite od Slixx a Vampa, tak si ji - opět - nenechte ujít :-)!

A na závěr připomínáme, že se krátí hlasování v naší povídkové soutěži! Byla by škoda, kdyby jste to propásli ;-)!

 

16. 2. 2008 - NEJEN FANFIC (Laerry)

Povídka - GHOST STORY

Neútěšné podzimní večery se pro malou Faith stávají hotovou noční můrou. Jsou to ale doopravdy jen barvité představy dítěte a nebo se za tím skrývá něco mnohem většího?

Musicvideo - SUCRE & MARICRUZ

Rozhodla jsem se vytvořit mv o mých oblíbených párech z PB a jedním z nich je i dvojice "Cukřík a cukrová vata" :-D (aneb vše říkající označení od naší milé Lecy). Video, shrnující celý jejich vztah, obsahuje i náznaky, jak to s nimi vlastně dopadlo, proto varuji předem na některé ty spoilery ze třetí řady ;-).

 

10. 2. 2008 - STUFF (Cinka&Laerry)

Anketa, Affiliates

V rychlosti jsem ještě vyměnila anketu - tentokrát zní otázka takto: "Kterou z těchto obecně neoblíbených postav nesnášíte nejvíce :-)?" Starou anketu najdete zde. A vrchol dne (ne-li týdne ;-) ) - naše milá Leca má spolu se svým dvojčetem Dith vlastní stránky Dream world!! Mrkněte, moc se jim povedly :-)!

Musicvideo - GOING TO UNDER (Laerry)

Co všechno musela Sára pro Michaela vytrpět? Od chvíle, co mu pomohla s útěkem, se její život výrazně změnil. A to k horšímu…

Kdo neví, jak Sára dopadne, ať se raději na tohle depresivní mv nedívá ;-).

Musicvideo - WELCOME TO MY LIFE

Život Lincolna juniora jde od desíti k pěti a radostné vyhlídky na zářivou budoucnost jsou mlhavé.

Opět varuji před spoilery, protože se jedná o sestřih ze všech tří sérií PB.

 

7. 2. 2008 - YOU KNOW... (Cinka&Laerry)

Musicvideo - EVIL TRIO (Cinka)

Tak po dlouhé době zase nějaké to moje mv ;-)! Jde o sestřih zločinů mých oblíbených záporáků - Angeluse, Illyrie a Dark Willow. Příběh každého z nich je jiný, přesto však mají něco společného. Kdysi milovali a byli milováni. Ve videu uvidíte i jejich šťastné chvilky, stejně jako příčinu jejich nenadálé proměny.

Musicvideo - THE STORY (Laerry)

Životní příběh agenta Alexandra Mahoneho během druhé série PB.

(Vzhledem k té druhé sérii bacha na spoilery ;-)!!).

Musicvideo - AGENT PAUL KELLERMAN

Souhrnné video z obou sérií PB o agentu Kellermanovi.

Opět varuji, že hlavně konec videa je celkem dost spoilerový pro toho, kdo neví, jak Paul dopadne...

 

2. 2. 2008 - SOUTĚŽ (Cinka&Laerry)

Povídková soutěž

Tamtadadáá, dneska tu pro vás máme povídky z naší historicky první soutěže na téma Vánoční přání :-)!! Nemusíte třikrát volat hurá, hurá, hurá - stačí, když si je přečtete a budete hlasovat pro tu nejlepší ;-)! S počtem povídek bylo trochu namále, ale... ty čtyři se nakonec sešly ;-)! A jaké... :-)! Tak jen do toho!

 

1. 2. 2008 - MUSICVIDEOS (Laerry)

Musicvideo - ST. JIMMY

Být teenagerem není jednoduché, o to víc, když jste synem dvou upírů. A mládí prožité v pekelné dimenzi na vás rozhodně nějaké ty následky zanechá.

Musicvideo - BRAD BELLICK

Mv o vzestupech a pádech Brada Bellicka v průběhu druhé série.

Varuji, že jde o velmi spoilerovní video ;-)!

 

 

Leden 2008


28. 1. 2008 - ... AND MV :-D (Laerry)

Musicvideo - HOW YOU REMIND ME

Mv věnované "evil lawyerovi" Lindseymu ;-), které doufám udělá radost nejen Lece, ale i ostatním fanouškům pana McDonalda :-D!

Affiliates

A na závěr další dvě nové spřátelené stránky, přímo určené k vašemu bedlivému prozkoumání ;-)! Tady jsou: Believe me od elajzy a Charmed.Cybergames.cz od Cukýny ;-). Ať se líbí!

 

25. 1. 2008 - ... AND MV :-) (Laerry)

Musicvideo - HABEAS CORPSES

Epizodní mv ze zombíkovského dílu Habeas corpses - kdy do W&H zavítá na návštěvu samotná Bestie :-).

Musicvideo - WHAT IF

Jeden z nejkrásnějších párů Buffyverse - Will a Tara. Nepotřebují ani slov, aby vyšlo najevo jejich jedinečné kouzlo, které mezi nimi panuje.

 

23. 1. 2008 - MV AGAIN (Laerry)

Musicvideo - THANK YOU

Ať už je člověku sebehůř, nejdůležitější je mít někoho blízkého, komu by mohl poděkovat, že je s ním i v těch nejtěžších chvílích života. Takovou oporou je Angel pro Cordy a naopak.

Musicvideo - BELIEVE

Být právníkem ve Wolfram&Hart chce víc, než jen znalosti a pevné nervy. Důležité je i věřit v sebe sama, tak jako Lilah - nejlepší mrcha-právnička :-D!

A dalším takovým záporáko-videem je WHAT YOU WAITING FOR? o nejšílenější bohyni Buffyverse - o charismatické Glory ;-).

 

17. 1. 2008 - MV (Laerry)

Musicvideo - VIRGIN STATE OF MIND

A další nadílka...

Tohle mv je už sice starší, ale protože jsem byla dlouho nedostupná, tak je tu až teď. Je o vamp Willow z třetí série Btvs – doufám, že se bude líbit :-).

 

16. 1. 2008 - HELLO :-)! (Laerry)

Povídka - OCCULT ISLAND - 4. kapitola

Po dlooouhé době zase něco nového ke čtení :-)!

Angel se Spikem vyrážejí na další obyčejnou pracovní cestu. Někdo s nimi má ale mnohem větší plány, než se může zpočátku zdát. Na záchrannou misi se proto musí vydat nezvyklý tým. Podaří se jim dostat oba upíry ze spárů čarodějnice?

Musicvideo - EROTICA

Mé první a zřejmě i poslední Spuffy video pro všechny fanoušky tohohle páru (především pro Anyu). Všem Bangelholikům (obzvlášť Lece) tohle mv nedoporučuji, shlédnout jen na vlastní nebezpečí :-).

Musicvideo - ANGEL

V očích svých dětí je matka vždy andělem a o to těžší je se s ním rozloučit, než navždy odejde. Dawn se ale aspoň na pár vteřin Joyce vrátí právě v podobě anděla...

Affiliates

Nakonec přidáváme dvě nové spřátelené stránky, ale opět... - už jste o ně určitě (nejen) zavadili, takže... asi nic nového :-). Kdyby náhodou - určitě je pořádně prostudujte :-)! Lenin Apocalyptic world a Secentity website. Ať se líbí ;-)!

 

13. 1. 2008 - Cinka&LAERRY!!!

Změna!

Jelikož se mi po nekonečně dloooouhé době vrátila moje milovaná kolegyňka a já už na to konečně zas nejsem sama - posouváme datum uzávěrky soutěže až na 31. 1. 2008! Protože... Laerry je ta schopná, která vás dokáže naverbovat ;-)! Tak směle do toho :-)!

 

11. 1. 2008 - CONTEST (Cinka)

Povídková soutěž

Vím, že je to tu teď trochu slabší, ale zkouškové mi dává docela zabrat... :-(. V rychlosti jen připomínám, že do zítřejší půlnoci můžete zasílat své výtvory do povídkové soutěže na téma Vánoční přání. Tak se snažte, aby nějaká soutěž vůbec byla ;-).

Wallpapers

Mno a jediné, k čemu se dneska ještě vzmůžu, je přidání tří nových wallů od Lecy, tak na ně mrkněte, stojí za to ;-).

Hugh or House, Innocence a Angel/us.