Home    

Serial's zoom

Musicvideos

Gallery 

Media 

Site 

 

 

 

Starší novinky - rok 2009...  

 

Prosinec 2009


25. 12. 2009 - SURPRISE :-) (Cinka)

Překvapeníí!! Aby vám nebylo líto, že už "je po všem", schovala jsem si nějakou tu nadílku na dnešek (aneb dřív jsem to nestihla :-D). A co dostanete :-)? Nejprve tři nové wallpapery, které se - shodou okolností - dají díky své světlosti považovat za zimní :-D! První dva jsou od Anyi. Kahlan už jste měli možnost vidět v layoutové verzi v naší soutěži, Echo je new. S Laerrkou jsme tento wall dostaly k svátku, heč :-)! Ještě jednou díky moc, je fakt hezký :-*!! Mno a ode mě tapeta s Teri Hatcher (zbožňuju Susan!!). Hmm, máme tu nějak přeherečkováno, příště se vrhnu na chlapy ;-)!

Potom přináším review na bristký seriál Skins (+ obvyklý dodatek v podobě epizodních videí s českými titulky). Pokud jste ho ještě neviděli, určitě to napravte, minimálně první sezóna je bezkonkurenčně skvostný zážitek :-))!

A nakonec drobnost v podobě změny ankety... Zahlasujte si o nejlepší nový seriál! Vampire diaries? Glee? Modern family...? Chci vidět boj :-D

 

24. 12. 2009 - MERRY X-MAS (Laerry)

Šťastné a veselé všem, kteří dnes navštívili naše stránky:D A taky samozřejmě i všem ostatním;-) Než si rozbalíte dárky pod stromečkem, připravila jsem pro vás i virtuální nadílku - a jelikož jsem zcela rezignovala na grafiku, čekejte proto opět nějaké to video... či spíše videa:-) To první a nejdůležitější je crossover mv o Faith/Tru/Echo. Pro drahou kolegyňku jsem si schovala mv o Fresley páru, snad ji mezitím neomrzel a video se bude líbit:) A pro Anyu mám pár speciálních (čti: šílených a příšerných) videí, které můžete zhlédnout na mém blogu. A to je vše:) Za krásný vánoční award děkuji naší grafičce Anye:-* a přeji vám příjemné prožití svátků... a tak dále:-D

 

13. 12. 2009 - Winter look (Laerry)

Po vyhlášení výsledků naší soutěže přicházím i s novým zimním kabátem;-) Za layout děkuji Lu.Lusy, která dnes slaví svátek... a nejen ona:-D Pod jménem Lucie se skrývá má kolegyňka Cinka, pro kterou jsem udělala jedno skromné mv z Dollhousu - o panence Whiskey;-) Za ikonku mockrát děkuji další oslavenkyni - Dith:-* Tohle mv jednoduše věnuji všem Luckám - což je i drahá Buff:-)) No a taky i já, ehm...:D

 

12. 12. 2009 - And the best Lay is... (Cinka)

A máme tady vyhlášení :-)!! Jste zvědaví, jaký lay se tu každým dnem objeví?? Bude to Sam a Dean od Lu.Lusy :-)!!! Za výtvor děkujeme, určitě mu to tady bude slušet ;-)! Award zde. Druhé místo získala Buff se svým Damonem, třetí Anya s Kahlan. Speciální ocenění jsme se rozhodly dát Elanne - za geniální výběr obrázků Sama a Deana :-D! Gratulujeme!

Btw vyhlásila jsem válku PS, takže se nedivte, že awardy vypadají tak, jak vypadají... Sorry about that.

Jména ostatních grafiček můžete obhlédnout zde, díky moc všem!

 

08. 12. 2009 - Fanart (Cinka)

Po tom, co mi Laerry překazila (ani o tom chudák neví :-D) dvě poslední aktuálky, se zas konečně dostávám ke slovu i já :-D :-D! A sice nepřidávám nic svého, ale mám tady Anyiny krásné wally: Z Legend of the Seeker vytvořila hned dva - dvojici Richard a Kahlan plus samotného Richarda, potom pár Bree a Orson z Desperate Housewives, z Pushing Daisies dvojku Chuck a Ned (my winners 8-)) a z The Tudors Henryho a Anne.

A zpětně musím - hlava děravá - poděkovat kolegyňce za pomoc v SV :-*! To by jste nevěřili, jak je ta holka trpělivá :-)!

 

05. 12. 2009 - 2x Reviews (Laerry)

Po krátké době opět do našich reviews přibývá další přírůstek, a to hned dva. Představuji vám seriály Castle a Lie to me. A připomínám hlasování do naší soutěže, zbývá už jen pár dní;-)

 

03. 12. 2009 - Supernatural mv (Laerry)

Protože v CW jsou na nás zlí, a další díly SN budou až za dlouho, udělala jsem aspoň krátké musicvideo ze čtvrté a páté série, možné jsou proto nepostřehnutelné spoilery:D

 

 

Listopad 2009


29. 11. 2009 - Review (Laerry)

Hanobící recenze na Harper's island :-D. A do našich spřátelených stránek přibyl jeden nový přírůstek;-) Navštivte Path passion.

 

28. 11. 2009 - VOTE! (Cinka)

Tak tady to máte... Do soutěže přišlo osm povedených layoutů, všem moc moc děkujeme!! Vítězný výtvor použijeme pro zimní design těchto stránek, takže vybírejte s rozvahou ;-)! Hlasovat můžete do 10. 12. 2009.

 

24. 11. 2009 - MV OLE!! (Cinka)

Chm! Dneska mám BIG surprise 8-)! Totiž... Aby se mi kolegyňka nepředřela, výjimečně jsem k SV zasedla já a po dloouhých, dloooouhých měsících udělala musicvideo :-)!!! Je to moje poprvé - co se SV týče, takže berte ohledy a neočekávejte Laerrčiny vychytávky ;-). Jinak si ale myslím, že nedopadlo nejhůře :-D! A o kom je? O mém novém favourite triangle - Effy/Freddie/Cook 8-)! Cooka tam máte jen tak po skrovnu, a to v roli zloducha, který rozbíjí vztah 8-)! Yep, já osobně fandím Freddiemu... I když je kapánek přeslazený plus kdo ví, jestli by se s ním zlobivka Effy nenudila, ALE - láska vítězí, no ne :-)? Tak si ho, zájemci, stáhněte a dalšího půl roku ode mě nic víc nečekejte (další čtyři nonstop dny u PC už by se těžko ospravedlňovaly). Enjoy!

 

21. 11. 2009 - New walls (Cinka)

Do naší galerie přibyly další tři krásné přírůstky od Anyi. Melinda a Jim z Ghost whisperer (jee!), Mick St. John z Moonlight (jeee!), Chuck a Blair z Gossip girl (neznám, ale moc hezké :-D). Mrkněte na ně, určitě stojí (minimálně) za shlédnutí ;-)! A dodávám i jeden svůj (pa)výtvor. Mám jej už několik týdnů - čekala jsem, že k němu přibude pár dalších, ale moje PSko pořád ne a ne vyplivnout něco ucházejícího :-(. Proto jen jeden, a to wall z konce první série Supernatural.

 

18. 11. 2009 - New mv (Laerry)

Po roce odkladů jsem se konečně dostala k tomu, abych udělala mv ze seriálu Tru Calling, který se dokonce dostal už i na české obrazovky - pozdě, ale přeci...

 

16. 11. 2009 - Winter contest (Cinka)

Hello everybody! Abyste se v tom zítřejším volnu nenudili (ehm), máme tady další soutěž... Jelikož se blíží zima a jelikož je třeba nahodit adekvátní layout a ani jedna z nás není zdatná grafička (resp. Laerry zdatná je, ale nemá zdatný program, zatímco já program mám, ale nejsem zdatná :-D), pak tady máme druhou soutěž v layoutech, zimních layoutech :-)! Dílko vítěze využijeme a na zimní měsíce jej nahodíme sem na web... Mno kdo by to nebral :-)? Tak přečtěte pravidla a dejte se do toho ;-).

A máme novou aff, stránku Lillith (mimo jiné) se zajímavými "Challanges".

 

13. 11. 2009 - Finnaly "The end" (Cinka)

A máme tady další wallpaperovou nadílku od Anyi! Tentokrát si pohrála s dvojicí Izzie a Danny (Grey's Anatomy), Max a Loganem (Dark Angel), s královnou Catherine of Aragon (The Tudors) a postavou loutky Sierry (Dollhouse), které byla věnována nejnovější epizoda seriálu.

A pak ještě jedna věc. CHA! Dopsala jsem povídku Going to burn!!! Že vám to nic neříká? Ani se nedivím :-D! Troufám si tvrdit, že její předposlední část je cca dva roky stará záležitost :-D! (Tedy od založení CN stránek)! Tenkrát jsem Sam napsala, že "další kapitola bude určitě rychleji, než za půl roku" :-D! Proto doporučuji přečíst první a druhou část, než vyzkoušíte tu třetí - závěrečnou ;-). Pokračování není ani zdaleka tak dobré, jak jsem si jej představovala :-D, ale popravdě - už se mi nechce na tom dál pracovat :-(...

A o co vlastně jde? Zkráceně - Angel nepřežil závěrečnou bitvu s Wolfram&Hart a za své dávné hříchy se dostal do pekla...

 

12. 11. 2009 - Site stuff (Laerry)

Buff si na nás vzpomněla a udělila nám cenu za stránku měsíce října - mockrát děkujeme:) Do našich spřátelených stránek přibyly dvě velmi povedené - jedna se zabývá upíry, takže pokud jste fanoušky "tohoto druhu," navštivte Fangtasii, kterou má na starost S1MONE;-) Druhý web spravuje Night Angel, který je pojmenován stejně:D

 

07. 11. 2009 - Firefly vids (Cinka)

Nevím, jestli vás epizodní videa ještě zajímají, ale... našla jsem u sebe (a dokonce i na FileFrontu) dvě připravené ukázky z Firefly. Vzhledem k tomu, že byly nevyužité cca půl roku, tak přišel pravý čas na jejich uveřejnění 8-)! Jedno dojemné - s Jonathanem Woodwordem (alias Knox z Ats - troufám si říct, že jsem jej dělala pro Anyu :-D), druhé really funny :-)! Here...

A měním anketku! Taky jste nedávno zažili ten pocit, že se moc těšíte na další sezónu vašeho oblíbeného seriálu, ale... po shlédnutí nepřichází nic než zklamání? A vy si říkáte: měli skončit dřív, alespoň bych si pamatoval/a "ty lepší časy..."?

 

02. 11. 2009 - ZOOM (Cinka)

Lidi, je listopad!! Už máte nakoupené dárky :-D? Mno, nebudu prudit ;-). Mám pro vás další recenzi na seriál, v kolonce přibývá True Blood. Jestli chcete vědět, co na něj říkám, čtěte ;-).

 

 

Říjen 2009


31. 10. 2009 - Happy Halloween (Laerry)

Dnes je předvečer všech svatých - Halloween, aneb můj nejoblíbenější svátek v roce:) jenž jsem se rozhodla oslavit speciální tématickou aktuálkou. Tentokrát zaměřenou výhradně na upíry (nic strašidelného mě nenapadlo:D).

Music video: Angelus - vzestup nejobávanějšího upíra, který rád plenil Evropu:)

Povídka: The weakest link - soutěž o nejlepšího upíra všech dob. S touhle parodií jsem vyhrála báječné první místo na stránkách DW. Díky mockrát:-*

Wallpapery: Od Anyi přidávám wally s upíry Stephenem a Damonem ze seriálu Vampire diaries a se Spikem. Výjimkou je wall z Dollhouse, který ale nepostrádá správnou podzimně stísněnou atmosféru;-)

Ikonky: A jako poslední na řadu přicházejí Anyiny ikonky, věnované dvojce Eric & Sookie z True Blood. Doufám tedy, že si z dnešní nadílky něco vyberete:)

 

28. 10. 2009 - Awards (Cinka)

Hoja hoj! Nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale: proč je kruci svátek ve středu?? Já mám každou středu volnou, a tak to pro mě bohužel vůůůbec nic neznamená - snad jen to, že si nemůžu zajít na cvičení, protože je zrušené... Hm hm :-(! Mno ale snad si to alespoň vy užíváte ;-)!

Abych jen nekecala... Poslední dobou jsem byla trochu pilnější a zúčastnila se dvou soutěží... V té první - povídkové - jsem získala třetí místo (ze tří :-D) za svou rychlokvašku o Spikovi. Soutěž byla na DW, téma se týkalo oblíbeného upíra. Povídka Forty seven days tedy mapuje Spikovy těžké dny po Buffyině smrti. Druhá, tentokrát grafická soutěž, byla u Páji. Říkáte si, že já a grafika nejde dohromady? Mno máte pravdu :-D, i přesto jsem však získala první místo 8-)! Moje první první místo za grafiku... wow! Vytvořila jsem wall s Barneym Stinsonem.

A abych se jen nechlubila a nevracela k soutěžím, mám i něco nového... sice nepodařeného, ale nového :-D! Tapetu s krásnou Effy Stonem (Skins) a extrémně, ale extrémně jednoduchý "wallpaper" (spíš zkopírovaný obrázek :-D) s Deanem Winchesterem (SN).

That's it, tak tedy užívejte zbytku volna :-)!

 

24. 10. 2009 - Contest (Cinka)

Taak, konečně jsem zasedla k nějakým těm awardům a máme tady vyhlášení posterové soutěže! První místo získala Dith se svým Housem, druhé (ehm :-D) taky Dith za plakát na 2. sérii Dollhouse 8-)! Gratulujeme, takhle suverénní vítězství jsme tady ještě neměli :-)! Třetí příčku obsadila Lu.Lusy s Vampire Diaries. Mno a speciální ocenění jsme se s Laerrkou rozhodly udělit Qtince za její výtvor s - taktéž Vampire Diaries. Ještě jednou gratulace všem a díky moc za účast! Ostatní tvůrce můžete omrknout tady.

 

23. 10. 2009 - 2x MV (Laerry)

Poslední dobou jsem neustále tvořila musicvidea pro někoho, a proto jsem si zase jednou za čas stvořila nějaké sama sobě pro radost - a rovnou hned dvě - z Doctora Who (aneb můj nejoblíbenější seriál, a že jsem jich viděla už dost...), kterého asi nikdo nezná, ale upřímně mi to je jedno, jen ať se na ty mé pavýtvory nikdo nekouká:D Za ikonky děkuji opět nadané Dith, že má se mnou stále trpělivost:)P.S. - co se týče nové hlášky, to jsem si jako český patriot prostě nemohla odpustit:D

 

22. 10. 2009 - Wallpapers (Cinka)

Ve stručnosti a rychlosti přidávám Anyiny wallpapery. A jelikož mi k nim nikdy nic nenapíše (:-P), tak je jen vyjmenuji ;-)! Andělská Melinda (Ghost Whisperer), ďábelská Samantha (Sex and the City), Gilmore Girls a desperate Gabrielle.

Mno a na vyhlášení soutěže si ještě chvíli počkejte ;-)!

 

17. 10. 2009 - Tudor's articles (Cinka)

Dneska trošku z jiného soudku - naskenovala jsem pro vás článek. Je ze čtvrtečního Magazínu MFD a jedná se o exkluzivní reportáž z natáčení 4. řady The Tudors! Mno bylo mi líto se o něj nepodělit ;-). Takže str1, str2, str3 a str4; titulek hlásá "Tudorovci, přísně tajné!" Ochuzenější internetová verze tady. A Na iDnes si pak můžete projít pokračování: Tudorovci definitivně končí Zákulisí, Rozhovor s Joss Stone (Anna Klevská) a hlavně rozhovor s Jonathanem R. Meyersem!! Nenechte si to ujít, je tam spousta zajímavostí ;-)!

 

16. 10. 2009 - 60 000 HITS! (Laerry)

Návštěvnost našich stránek se již vyšplhala na kulatých 60 000! Mockrát děkujeme:) A připomínám jen, že do zítřejší půlnoci máte možnost rozhodnout, který poster v naší soutěži je ten nejlepší.

 

15. 10. 2009 - Buffy's videos (Cinka)

Nedávno jsem zjistila strašnou věc: ne všichni viděli Buffy :-O!! Plus ostuda - z Btvs tady máme jen jedno epizodní video! Proto jsem se rozhodla doplnit naše mezery a rozšířit vaše obzory ;-)! Momentálně mám bohužel k dispozici pouze 4. sérii, takže všechny (čtyři) nová ev jsou "jen" z ní, ale v případě zájmu pak dodám další ;-). Jedná se o: video s Will a Ozem (spoiler!) x (velmi) vtipnou scénku s Buffy, Spikem a Gilesem x jednu z prvních krásných chvil páru Will/Tara a Buffyin boj s Faith (jinými slovy: smutné x funny x zaláskované x akční ev).

 

11. 10. 2009 - Fringe mv (Laerry)

Před nějakou dobou si Elanne přála Fringe mv, ke kterému si vybrala i song... a dnes se konečně dočkala:) Protože se seriál věnuje hlavně záhadným případům, vypadá tak i výsledné video - které by se ale dalo pojmout jako příběh o agentce Olivii a Peterovi, kteří stojí v "pozadí":D Snad to bude stačit:)

 

10. 10. 2009 - Anya's wallpapers (Cinka)

Mno, opět nenesu nic svého, opět využívám Anyina umění 8-). Nejprve je to Chuck a Blair z Gossip girl, potom dvojka Elena a Damon z nového upírského seriálu Vampire Diaries a nakonec krásná čerstvá maminka Sarah Michelle Gellar (Prinze 8-)). Díky Anyo, že alespoň ty něco tvoříš :-))!

Mimo to už je taky čas na změnu ankety; která znělka se vám líbí nejvíce? Zdaleka tam nejsou všechny (zdejší) seriály, vybrala jsem spíš ty, jejichž znělka je nějakým způsobem originální.

A máme novou aff, věnovanou filmařskému tvůrci Quentinu Tarantinovi! Pokud vás zajímá například jeho nejnovější film Hanebný pancharti, pak neváhejte a zavítejte tam ;-)!

No a nakonec bych vám chtěla připomenout dvě zajímavé soutěže... Obě mají uzávěrku do zítřejší půlnoci, takže uznávám, že to tu nedávám včas :-(. Pokud ale máte něco rozdělaného, nebo jste rychlotvořiči, pak se zkuste zúčastnit ;-). Jedna z nich je na DW, kde máte možnost výběru mezi grafickou a fanfic soutěží o jedinečnou cenu - knihu, podle které byl natočen seriál Blood Ties! Druhá je u Qtinky, kde se tvoří CD cover na reálné CD.

To je pro dnešek vše, ale nenápadně vás nalákám na zítřek... Kdo chce Laerrčino musicvideo :-D??

 

03. 10. 2009 - Contest (Laerry)

Do naší soutěže dorazilo celkem devět povedených posterů - všem autorkám mockrát děkujeme;-) Rozhodování, komu dát hlas, nebudete mít určitě jednoduché, přemýšlet můžete až do sobotní půlnoci 17. října, kdy bude hlasování ukončeno.

V jiné soutěži, na Primevalu, se naše výtečná grafička Anya zúčastnila se svým wallem s Lilah a Adelle - a vyhrála báječné druhé místo - gratulujeme!:-*

 

 

Září 2009


30. 09. 2009 - FFS (Cinka)

Nestíhám! Neptejte se mě jak je to možné, když jsem za necelé dva týdny měla jeden jediný seminář (dvacetiminutový), ale je to tak... Naštěstí tady máme (máte) Anyu, která mě zase jednou zachránila :-D! Mrkněte na její nové wally z různých seriálů ;-)! Paige (Charmed), Richard & Kahlan (LotS), Veronica Mars a princezna Margaret (The Tudors).

Mimo to bych vám chtěla připomenout, že se blíží Festival fantazie Speciál, aneb kratší "pokračování" letního chotěbořského Festivalu fantazie! Uskuteční se ve dnech 27. 10. až 1. 11. 2009 (opět v Chotěboři) a mimo výňatku "toho nejlepšího" z FF se můžete těšit i na několik novinek... Jako seriáloví fandové se určitě nebudete nudit ;-)! Nahlédněte na stránky samotného festivalu, nebo na web whedonvské odnože SlayerCon.

 

27. 09. 2009 - Jessica (Laerry)

Dneska slaví drahá Dith své 21. narozeniny a já ji kromě přání všeho nejlepšího dávám i malý dárek v podobě mv. Je opět ze seriálu True blood - věnované úžasné upírce Jessice. Snad udělá aspoň trochu radost:) Ještě jednou všechno nejlepší!:-* A děkuji za všechny ty ikonky, co pro mě děláš;-)

 

26. 09. 2009 - 2x Serial's zoom (Laerry)

Ano, napsala jsem další review na seriál, a to hned na dva. A to z důvodu, že se jedná o seriály z jednoho "světa" - o Doctora Who a jeho spin-off Torchwood.

Jinak jsem se rozhodla prodloužit naši grafickou soutěž do půlnoci 2. října - takže jestli jste se ještě nezapojili, máte příležitost. Budu se těšit na vaše dílka:)

 

21. 09. 2009 - TWO YEARS!! ... ALREADY (Cinka)

Tramtadadááá, máme tady nový lay!! A proč právě dneska, 21. 9. 2009 (ok, nestihla jsem to JEN o 62 min 8-))? Protože slavíme DRUHÉ VÝROČÍ otevření našich stránek :-)!!! Dvakrát huráá, huráá!

Na podzimní design jsem se vykašlala, zbarvené listí si budete muset užít někde jinde ;-)! Horní obrázek je od Dith, asi už jste ho potkali na DW. Díky moc, výtvor s Anitou mi padl do oka v pravý okamžik - tedy ve chvíli, kdy jsem si zas jednou lámala hlavu s tím, co nahodit na stránky...

Ale zpět k výročí 8-)! Všem moc moc moc děkujeme za stálou (i nestálou 8-)) přízeň, číslo návštěvnosti se nám za ty dva roky vyšplhalo na necelých 60 000 a to je opravdu nádhera :-)! Měli jsme zde několikaměsíční pauzy, měli jsme zde problémy s PC (včetně nedávného odchodu monitoru - viď, Laerry), Front pagem i jinými potřebnými programy... Nic z toho nás ale nezastavilo, chachaa :-)!! Takže choďte dál, budeme jen a jen rády ;-)! A budeme se snažit...

Aby tady nepřibyl "jen" nový vzhled, nahrála jsem další várku grafiky od Anyi! A řeknu vám, že ve svých posledních prázdninových dnech se tedy překonala... Na nějaké hodnocení wallů sice nejsem dost kompetentní člověk (ehm), ale huh - já fakt zírám :-O! Echo (kdo se těší na Dollhouse??), Grey's anatomy, Max z Dark Angela, Phoebe + Cole a Melinda + Jim (kdo se těší na Ghost whisperer??)

Btw dnes mi - mimo jiné - začala škola :-(! Tady hureejovat nemusíte...

 

19. 09. 2009 - Eric Northman (Laerry)

Před pár dny byla ze seriálu True blood odvysílána poslední epizoda druhé série a já tak mohla dokončit slibované mv pro Anyu:) A o nikom jiném, nežli o upírovi Ericu Northmanovi. Snad se bude líbit:). A připomínám uzávěrku naší soutěže, která je 25. září.

 

12. 09. 2009 - Anya's fanarts (Cinka)

A dneska zase nějaká ta Anyina grafická tvorba... Nejdřív se můžete pokochat Anne z Tudorovců, jak trůní v trůnu. Jen tak pro pořádek - Anya pro tento wall použila textury od Dith ;-).  Druhé dílko je ze seriálu House, M.D., konkrétně s dvojicí Foreteen (moc povedený wall, love it :-*!), třetí světlounce laděná Jessica Alba. A teď budu mluvit za Anyu, když poděkuji Laerry za její stálou pomoc s texty na její (Anyančiny) wallpapery. Díky moc :-)!

Dále jsem udělala novou anketu (jaj - nic originálnějšího (a dospělejšího :-D), než "nejcharismatičtější upír" mě opravdu nenapadlo :-(!) a máme i další spřátelenou stránku, která se věnuje novému upírskému seriálu The Vampire Diaries. Check it!

 

08. 09. 2009 - New graphic contest (Laerry)

Opět jsem si nedala dlouho pokoj a vyhlašuji novou grafickou soutěž, tentokrát v tvorbě posterů:-) Téma je: promo (nějakého) seriálu pro nadcházející podzimní sezónu. A do našich spřátelených přibyla stránka věnující se seriálu Medium;-)

 

03. 09. 2009 - Something for you (Cinka)

Pořád jsem doufala, že dnes předvedu něco víc, než pouhý jeden wall, ale... nějak se k tomu nedostávám :-(. Zítra přijede budoucí tchýně, chacha, tak se musím "připravovat" :-P! ALE mám i dva wallpapery od Anyi, takže to zas tak chudé nebude ;-).

Můj výtvor se skupinkou z HIMYM je - jak říkám - Pokusem s velkým P 8-), ale chtěla jsem zkusit něco nového... Výsledek posuďte sami.

Anya - aby toho nebylo málo - má taky partičku HIMYM (ok, přiznávám - Anyin wall byl na světě dřív :-)) a oblíbený usměvavý pár ze seriálu Bones Angela & Hodgins.

A teď už se běžte učit, psát úkoly a sepisovat slovíčka, protože škola opravdu začalaaaaaa! (Chm, ta moje ještě ne, proto to tak škodolibě připomínám... Ale nebojte, dojde i na mě :-(!)

 

 

Srpen 2009


30. 08. 2009 - Music video (Laerry)

Nedávno oslavila Buff 17. narozeniny, a jelikož mi sama dala tak skvělé dárky, já jsem nemohla zůstat pozadu:) Sice to není nic úžasného, ale vytvořila jsem mv o Darle a Drussile, dvou nebezpečných upírkách z Buffyverse. Takže tam je i "zakomponován" Spike:-D Všechno hezky pohromadě8-) Takže všechno nejlepší!:-*

 

28. 08. 2009 - Serial's zoom - The Big Bang Theory (Cinka)

I já hned přispěju do Serial's zoom, a to recenzí na sitcom The Big Bang Theory! Taky asi není třeba sáhodlouze představovat, ale... člověk nikdy neví ;-). Dodala jsem i jedno epizodní video.

2Laerry: Nee, opravdu jsem nenapsala review za hodinu potom, co jsem si přečetla tvůj mail :-D! Měla jsem to připravené...;-)

Jsou mladí, krásní, okouzlující a bohatí… Tak přesně tohle v americkém sitcomu The big bang theory vůůůbec neplatí... Pokračovat.

 

27. 08. 2009 - Serial´s zoom - Dollhouse (Laerry)

Do naší sekce Serial´s zoom jsem přidala další seriálovou "recenzi," tentokráte se věnující Whedonovu Dollhousu. Sice je zbytečné vám ho představovat (aspoň tedy myslím:)), ale tak v naší "sbírce" nesmí chybět.

 

26. 08. 2009 - ... and wallpapers :-) (Cinka)

Mno, včera jsem dodala trošinku starší kousky, které už spatřily světlo světa na jiných vlnách internetu, dneska pro vás mám tři zcela nové wally 8-).

Začněme mnou... Jako první jsem si vzala na paškál Billa Comptona, upíra z True Blood. Řekněme si to narovinu, naprosto jsem podlehla jeho dlouhým a smyslným pohledům :-D! Wall jsem si sice (jako vždy) představovala úplně jinak (samozřejmě líp :-)), ale co nadělám... Druhým hokusem pokusem je pak Spuffy pár v průběhu jednoho z jejich nejhezčích momentů. Yep, tenhle jsem si taky představovala "jinak" :-D! Anya se znovu pustila do tvorby z (prozatím knižního) světa Anity Blake a udělala tapetu s postavou Nathaniela.

Na závěr ještě přidávám další spřátelenou stránku, tentokrát od mummy. Navštivte její Daydreaming, nově narazíte např. na vtipné avatary ze SN ;-)!

 

25. 08. 2009 - Wallpapers (Cinka)

Ahoj ahoj!! Konečně jsem tu zas zavítala i já ;-)! Njn, prázdniny jsou prázdniny, a tak zatímco v době školy se vymlouvám na "studijní povinnosti", v období volna se naskýtá spousta jiných aktivit... Se mnou už to lepší nebude :-(. Dneska ale doplním pár restů! Jak jste si asi všimli, Laerry má svůj blog 8-)! A právě tam jí Anya nadělila várku wallpaperů... No a abychom to tu měli komplet, tak jsem ty wally dodala i sem, do naši galerky. Pokud jste je ještě neviděli (na zmíněném blogu), jmenovitě je to: Richard & Kahlan (LotS), Moulin Rouge, Anita & Jean-Claude, Anita Blake a jako poslední pak Barney Stinson (HIMYM).  Pokud si o těchto výtvorech chcete počíst něco víc, máte možnost tady.

No a druhým mým doplňujícím úkolem je dodat wally, které jsme měly v soutěžích na My passion ;-). Anya se činila o něco víc, než já :-) a udělala hned tři.  Za dílko se Sophií Bush získala krásný a zasloužený bronz, za svůj wall z Tudorovců pak speciální ocenění. Anyin poslední wall s Jakem Gyllenhaalem, ani můj výtvor s Shannyn Sossamon (Coraline z ML) tak úspěšné nebyli, ale třeba se někomu zalíbí ;-).

A jako poslední bych chtěla zmínit naši novou spřátelenou stránku Pesticide, kterou vede (převážně) grafička bloody. Mrkněte ;-). And... that's it.

 

13. 08. 2009 - South of nowhere review (Laerry)

Dokoukala jsem seriál South of Nowhere... jestli vám to nic neříká, tak právě pro vás jsem něco málo sepsala o tomto seriálu. A třeba tak nalákám někoho na sledování Spashley:-D K tomu jsou k dispozici znělky + 1 epizodní video.

 

09. 08. 2009 - New questionaire, new aff (Laerry)

S novým vzhledem přichází i změna ankety, ve které se vás ptám, na jaké seriály se nejvíce těšíte:) Můžete hlasovat vícekrát. A mezi naše spřátelené stránky se zařadil nový web Sophie Dange rose věnované herečce Katherine Heigl, takže to omrkněte;)

 

08. 08. 2009 - New look (Laerry)

Nastal čas na změnu vzhledu. Po složitém procesu výběru nového laye zvítězil návrh s novým seriálem Vampire diaries, který pro nás vytvořila Dith.

 

06. 08. 2009 - Všechno nejlepší k narozeninám... opět:D (Laerry)

Ano, opět se slaví narozeniny8-) Máme to tak hezky nahuštěné:D A kdo je dnes tím oslavencem? No přeci naše milá Sam, kterou bohužel před pár dny okradli:-( Zmetci jedni... ale tak snad se ti Sam podaří vše potřebné vyřídit (přeji pevné nervy s byrokratickými úřady:P), abys mohla v klidu odcestovat:)) Ty, abys necestovala - to vůbec k tobě nepasuje:D K tvým osmnáctinám jsem ti vytvořila menší dáreček:) Poprvé (a asi ne naposled:D) jsem spolupracovala s Anyou, která mi v úžasném Photoshopu "dokolorovala" wall (+ přidala písmo), no a ten zbytek je můj - tedy tvůj:D Snad se bude wall aspoň trochu líbit, vybrala jsem tvou oblíbenou Sarah Michelle Gellar ;-)

 

04. 08. 2009 - Birthday´s gifts (Laerry)

Hlásím se po delší době o slovo, aby tu pořád neaktualizovala chudák kolegyňka sama:) Bohužel mi vyšel tábor přesně do nevhodného časového úseku, takže jsem nemohla dostatečně poděkovat Cince za dárek k narozkám (děkuji:-*) - ale hlavně jsem nemohla udělit Anye dárek k jejím narozeninám;-) Kvůli táboru jsem navíc neměla čas udělat vše, co mám v plánu, ale Anya si prý počká:-D Ale tak první slíbené mv už je na světě. Je o Elle Bishop z Heroes; z druhé a třetí řady - takže veeeelmi spoilerovní. Pokud jste nad Hrdiny zlomili hůl po první sérii, tak jste se ochudili o jednu z nejlepších postav v seriálu, díky které jsem vydržela sledovat dál:) Jak by ne, když si Elle zahrála skvělá Kristen Bell alias Veronica Mars;-) Takže oficiálně: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ANYO!!!:-*

Musím se pochlubit, jaký dárek dala ona mě - takovou drobnost... vlastní blog:-D Aneb ďábelský způsob, jak mě přimět vést si své osobní stránky... Najdete tam zatím "jen" úžasné dárečky od Anyi + můj report z FF, ale tak snad brzy tam přibude i report z již zmiňovaného tábora, kde jsem předstírala vedoucí:-D Jedním z prezentů byla i závěrečná kapitola parodie Zraněného osudu (konečně jsem se dočkala!:-) ), která tak uzavřela velkolepou trilogii. Merci, ma petite:-*

 

03. 08. 2009 - Contest results (Cinka)

Netrvalo to dlouho a už tady máme výsledky další soutěže! První místo uteklo těm ostatním již v prvních dnech hlasování a zvítězilo s velkým náskokem... Asi nikoho nepřekvapí, že jeho nositelkou je Dith :-)! Gratulujeme! U dalších příček ale rozhodovaly jednotlivé hlasy... Druhé místo si dokonce rozdělily hned dvě grafičky - SunnyWill a Anya. Sama bych nevěděla, které dílko upřednostnit ;-)! Bronz pak obdržela Night Angel za jeden ze dvou zaslaných wallpaperů. Nezapomínejme ale na speciální ocenění! To jsme se tentokrát rozhodly udělit Elanne za její wall s Claire.

Uf, a je to 8-). Jména dalších tvůrců, jejich díla a linky na ocenění najdete tady. Děkujeme, moc nás potěšila jak účast nováčků, tak výtvory stálic ;-)!

Jo a na závěr se ještě musím pochlubit, že awardy jsem poprvé splácala sama, heč :-D :-D!

 

02. 08. 2009 - Anya's wallpapers (Cinka)

Jsme zpět! S Laerry jsme se vrátily téměř současně, takže to tu zase trochu ožije ;-).

Pro začátek jsem prohrábla mini zásobu Anyiných wallpaperů, přidávám dva nové... Dokonalý pár z HIMYM - Lily a Marshall, plus ohňově laděná tapeta s Phoebe Halliwell ze seriálu Charmed. Tak se mrkněte ;-).

 

 

Červenec 2009


24. 07. 2009 - Serial's zoom - Moonlight (Cinka)

Předtím, než vás opustím i já, přidávám další kolonku do našeho review-oddílu Serial's zoom, kolonku s nápisem Moonlight ;-). Kdo nezná, může poznat...

Milovali jste Angela? Zeje po něm prázdná díra ve vašem srdci? Mám pro vás nálepku! Mick St. John sice není tak zachmuřený a tajemný, ale… upír jako upír, no ne ;-)? Pokračovat.

ML jsem v review porovnávala se seriálem Angel, mají toho hooodně společného.

K SZ pak patří i dvě nová epizodní videa - v původním znění a s českými titulky ;-).

A taky dva wallpapery. Jeden od Anyi, jeden můj. Anya vytvořila wall s upírkou Coraline, bývalou manželkou a zároveň tvůrkyní Micka. Já jsem se inspirovala závěrečnou Mick/Beth scénou a do pozadí tak nějak zakomponovala Mickův polibek s Coraline. Neptejte se proč :-D! Není to ono, já vím, ale už mě nebavilo zkoušet tisíc různých způsobů, když každý další vypadal hůř, než předešlý...

Tím dnes končím a odjíždím pryč... Občasný přístup na internet sice mít budu, ale to je tak vše :-). Vracím se 1., nebo 2. srpna - tedy stejně, jako Laerry. Do té doby můžete hlasovat v naší soutěži! První místo je sice více méně jasné, ale boj o ty další je velmi vyrovnaný!

A úplně na závěr ještě to nejdůležitější - thanx for your visits!!!! 50 000 je opravdu, opravdu nádherné číslo, a tak děkujeme, děkujeme, moc děkujeme :-*!! Jste skvělí, budeme se i nadále snažit, aby se vám tu líbilo ;-)! Díky!

 

21. 07. 2009 - Wallpapers (Cinka)

Taak, oslavy máme za sebou, vracíme se do normálu :-D! A já tedy přináším další Anyinu dvojici wallpaperů. Na prvním je krásná Jessica Alba jako Dark Angel. Na druhém... och! Do toho wallu jsem se zamilovala hned na první pohled a stále se nemůžu odtrhnout *in love*... Lorne, we'll never forget :'-(! Anyo, díky moc za něj, je opravdu nádherný :-*! Mno co říkáte vy :-)?

 

19. 07. 2009 - Hepy brsdej... again :-)! (Cinka)

Aaaa další "členka" CN stránek slaví narozeniny! Anya, naše tvůrkyně úchvatných wallpaperů :-)! VŠECHNO NEJLEPŠÍ i tobě, honey :-*!! Čeká tě rok plný změn, tak ať jsou ty změny k lepšímu ;-)! Ať se ti líbí na nové škole, ať si tam najdeš spoustu bezva kamarádů, ale ať nezapomeneš ani na ty staré... Koťátko ať ti dělá jen a jen radost, stejně tak hodní rodiče, kteří po vstupu na VŠ uznají, že jsi velká holka a pustí tě na FF 2010 :-))! Vždy dostatek dobré nálady a krásných chlapů okolo... přeju já :-))! No a i pro tebe byl dárek jasný... Vzhledem k tomu, že jsi mi obětavě sepsala tutorial a pomohla mi tak v grafických začátcích, musela jsem udělat - jak jinak, nežli - wallpapery ;-)! Opět jsou jednoduchost (a primitivnost) sama, ale... kdybyste viděli ty nezdařené pokusy, co dennodenně končí u mě v koši (už jsem myslela, že grafika tím pro mě končí a Coraline bude nejen prvním, ale i posledním wallem) - tyhle by spadly do škatulky "mistrovská díla" :-D! Mno, alespoň do krasavců jsem se myslím trefila 8-)! Henry Cavill a Callum Blue, just for you :-*!

A pak ještě taková drobnost mimo - ke všem svým musicvideím jsem (konečně!!) dodala linky na lyrics. Yep, Laerry na mě bude pyšná 8-)!

 

17. 07. 2009 - Hepy brsdej tu juuu :-*!! (Cinka)

Hepy brsdej svít Laerry, hepy brsdej tu juu :-*!!

Kolegyňko, VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ!!! Však to znáš... hodně štěstí, zdraví, lásky... krásné prázdniny, tábor bez úrazu, super zážitek z nového Harryho, objevy nových kvalitních seriálů, hodně síly do další CN tvorby a spoustu trpělivosti s mou netvořivou maličkostí :-))! Nedávno jsi mě prosila, ať píšu víc povídek (a recenzí, dělám víc wallů a musicvideí... :-D), tak tady máš (pro začátek) tu povídku ;-)! Aaaaa - když jsem uvažovala, z jakého seriálu by se ti asi tak líbila - Dollhouse byl jasnou volbou :-)! (Neboť LotS ještě nemám v malíku ;-)). So here we go, povídka je opravdu psaná jen a jen pro tebe, sama bych se do Dlh fanfic asi nepustila... Tak snad se bude líbit :-*! Nenápadně jsem ti tam podsunula i jednu postavu :-D! Musím se ale přiznat, že je to ne příliš propracovaná rychlokvaška, která ani zdaleka nevyužívá seriálového potenciálu :-D! Mno, alespoň něco 8-)! Takže ještě jednou vše nejlepší k narozeninám, pořádně je oslav a nemysli na to, že už se blížíš ke třicítce :-D :-D! The only one chance...

 

16. 07. 2009 - Ghost whisperer mv (Laerry)

Už uběhl nějaký ten pátek od vyhlášení naší ikonkové soutěže - ve které byly hned dvě výherkyně. Dith jsem již mv dle vítězné ikonky udělala, takže teď je na řadě Buff, abych jí nadělila její vytoužené mv na přání - které je ze seriálu Ghost whisperer. Je o Melindě Gordon, ale nečekejte žádné dojemné mv - ale pěkně "hnusné a strašidelné," jak znělo zadání:-D Tak snad se mi to povedlo...

Já se s vámi tímto loučím, a odjíždím pryč:-( Návrat: 2. srpna - aneb stejné datum, do kdy můžete hlasovat v naší grafické soutěži o nej wallpaper;-)

 

13. 07. 2009 - I'm back! (Cinka)

Hello everybody! Od téhle aktuálky nečekejte nic světoborného - jen dávám vědět, že jsem zpět :-D! Tábor (který mimochodem dopadl vcelku dobře, na pohotovost jsme jeli jen dvakrát) jsem téměř plynule spojila s hudebním festivalem, a tak se to trochu protáhlo... Teď už jsem ale k dispozici ;-)!

A musím se pochlubit, že mě tu čekalo velice milé překvapení :-)!! U Páji v soutěži jsem získala speciální ocenění!!! Teda :-O! Původně jsem ten wall nechtěla vůbec ukazovat, teď je mi ale blbé ho zazdít, když tedy získal ocenění :-D! Nečekané... Každopádně děkuju moc - ať už Páji, která mi ocenění darovala, nebo vám, kteří jste pro wall hlasovali, a nebo gratulantům... Thanx! Wall ze závěru Angela tedy zde (ale jen na chvíli :-D) a krásná cena tady.

 

13. 07. 2009 - Graphic contest - VOTE!!! (Laerry)

Zahajuji hlasování v naší grafické soutěži! Nakonec dorazilo 11 krásných wallpaperů, takže rozhodování, komu dáte hlas, nebudete mít jednoduché;-) Všem autorkám mockrát děkujeme a přejeme hodně štěstí při hlasování. To bude trvat tři týdny - tedy až do 2. srpna 2009. Ale nenechávejte nic náhodě a dejte hlas svému favoritovi co nejdříve;-)

 

12. 07. 2009 - Fringe review (Laerry)

Psaní "recenzí" mě stále baví, takže s jedním review jdu zase otravovat:D Tentokrát jsem si vzala do parády nový seriál Fringe Tenhle článek není nic světoborného, protože nejde napsat toho tolik, aniž bych nevyzradila půlku děje. Seriál je totiž hlavně o překvapení, a kdybych vám vykecala celou zápletku (či jen mírně naznačila), bylo by po zážitku. Ale snad jako lákadlo pro ty, co o seriálu nic nevědí, by to mohlo být dostačující. K tomu již tradičně přidávám epizodní video na ukázku - bohužel mi šel nahrát do SV jen jeden díl se zvukem, tak ale aspoň něco:) A opět povinná připomínka uzávěrky naší soutěže - dnes je poslední možnost poslat wall - tak jestli někdo má zájem se zúčastnit, je nejvyšší čas:)

 

11. 07. 2009 - Zpátky z Festivalu Fantazie (Laerry)

Ano, mám to za "sebou":-) Sice bohužel jsem propásla všechno důležité (Slayercon, Supernatural con, atd...), ale i tak to byl úžasný zážitek, všem fanouškům (nejen) fantasy doporučuji návštěvu příštích ročníků. Pokud chcete vědět, co jsem za tu dobu viděla, tak si můžete přečíst můj REPORT z místa konání.

Po nějaké době zas obměňuji anketu, ve které se vás ptám, co by jste uvítali na těchto stránkách v hojnějším množství. Tak hlasujte, ať vím, co vás zajímá:) Jinak došlo i ke změně hlášky - tentokrát ze seriálu Castle. Sice jsem ho měla v plánu sledovat, ale po promítání na FF je má touha to vidět ještě větší:D Doporučuji. Pro fanoušky Nathana Fillona povinnost. A připomínám, že do neděle můžete posílat své soutěžní wally. Tak tvořte, ať se mám čím pokochat:)

 

02. 07. 2009 - Supernatural mv, etc. (Laerry)

Než zítra odcestuji na Festival fantazie (má premiéra!:-D), tak přináším takovou namixovanou aktuálku, takže doufám, že si každý něco najde:)

Za prvé: KONEČNĚ jsem udělala mv dle (jedné) vítězné ikonky - tedy s Castielem & Annou (+ Deanem:D). Je jasné, že je to mv pouze ze 4. série, tudíž i plné spoilerů. Ale byla bych ráda, kdyby se na to někdo podíval, protože jsem si s tím dala celkem práci:)) A komentáře samozřejmě také potěší:P Kdo je fandou páru Destiel, ať se přihlásí!:-D

Za druhé: Psaní reviews mě celkem chytlo a tak jsem sepsala něco o seriálu Pushing daisies (třeba někoho nalákám na sledování:D) - a k tomu jsem přidala dvě ukázky z prvního dílu, na které se můžete podívat v epizodních videích.

Za třetí: Přidávám dva nádherné wally z dílny Anyi, která se teď opaluje někde na ostrově Lesbos a vyhlíží nějaké gaye:-D Olivia a druhý kousek je s Anne Boleyn.

No a nakonec přidala jsem banner soutěže - a věřím, že až se vrátím zpět, tak na mailu bude čekat spoustu wallů:-D Uzávěrka je 12. července.

 

 

Červen 2009


29. 06. 2009 - My first wallpaper!!! (Cinka)

Světe div se, dala jsem se na grafiku!! Ano, opravdu...! Já (Cinka!!) jsem se dala na grafiku :-D! Uh :-O! Musím říct, že až teď dokážu pořádně ocenit všechny vaše výtvory :-D!

Moje dojmy? Gumování dá děsně zabrat, až by to člověk nejradši zabalil... Textury mě ale mile překvapily, před nimi to vypadalo hrůzostrašně, po přidání to zas tak špatné není 8-)! No a vybrat písmo... hm... docela fuška :-/!

K samotnému wallu - dopadl líp, než jsem čekala, ale nic světoborného to není - prostě wallpaper, jako každý jiný :-D! Do nějakého experimentování se zatím nepouštím ;-). Pro svou premiéru (když nepočítám nepovedené a nedodělané pokusy) jsem si vybrala Coraline z Moonlight, jednak proto, že je ML mou momentální (příjemnou) náplní volného času, jednak proto, že mám ráda Shannyn Sossamon (dřív jsem vůbec netušila, že tam hraje :-O!) Ok, konec řečí, tady to je. A slibuju, že příště nenadělám okolo jednoho obrázku tolik povyku :-D! Jinak děkuju Dith, dost mi pomohl její tutorial. A teď se s vámi pomalu loučím, na dva týdny mizím z dosahu internetu...

 

27. 06. 2009 - New graphic contest (Laerry)

Vyhlašuji další grafickou soutěž - tentokrát ve wallech. Jelikož asi většině z vás (mě ještě ne:P) začali prázdniny, tak pevně doufám, že si najdete chvilku času a zapojíte se;-) Téma je (doufám) jednoduché a vhodné - Face 2 face - pokud chcete vědět více, stačí si přečíst pravidla. Čas tvořit máte do nedělní půlnoci 12. 7. 2009. Budeme se těšit na vaše výtvory:)

 

26. 06. 2009 - Musicvideo about bad Faith (Laerry)

Za účast v soutěži na Angel Investigation jsem obdržela krásnou speciální cenu (hezčí, než samotné wally:D) Na jednom "wallu" byla i má nejoblíbenější přemožitelka Faith - a o ní jsem udělala (konečně) i musicvideo:) Jedná se také o poslední mv, které jsem měla hotové ještě před vyhlášením soutěže - takže již to příští bude podle jedné výherní ikonky...

Aby těch reviews tady nebylo málo, tak jsem něco sepsala k How I met your mother :) Kdo zná, nic nového, kdo nezná, měl by to hned napravit!;-) A nakonec jedna důležitá zpráva: Dith si opět zřídila novou (osobní:-D) stránku Forbidden desire - takže máte jedinečnou příležitost dozvědět se něco více o této úžasné grafičce a holčině:-*

 

23. 06. 2009 - Forgetting Sarah Marshall (Cinka)

Dneska jsem shlédla jeden film. Romantickou komedii. Dějově vůůbec nic výjimečného, ve zpracování už nějaké ty klady byly (uvěřitelné postavy, nekýčovitost...), ale ani to by mě k obrazovce samo o sobě nepřipoutalo. Tím nejdůležitějším pro mě bylo herecké obsazení v podání Kristen Bell (Veronica Mars) a Jason Segel (Marshall z HIMYM), který k tomuto filmu Forgetting Sarah Marshall (2008) napsal i scénář. Zahráli si zde pár, respektive bývalý pár. Pokud chcete vidět alespoň ukázku, máte ji v epizodních videích ;-). Scéna je to... ehm... jako dělaná pro Anyu 8-).

 

21. 06. 2009 - Serial's zoom - Dark Angel (Cinka)

Až mě budete chtít mučit, dejte mi za úkol napsat anotace k filmům, které nemám možnost vidět a ke kterým jsou jediné sehnatelné podklady v němčině - zaručeně uspějete! Fuj, tak mám z krku další nepříjemnou povinnost...

A co mám pro vás? Review! Musím říct, že seriál Dark Angel mě docela uchvátil! V recenzi mu sice pár (a něco) věcí vytýkám, ale to nic nemění na tom, že mi teď chybí :-(. Btw text jsem psala v průběhu sledování (a téměř u každého dílu něco málo připsala), takže je poněkud dlouhý... a puntičkářský 8-)! Ale snad vás to neodradí ;-)!

Max, geneticky upravená žena, vycvičená bojovat.

Max, temný anděl s podobou okouzlující Jessicy Alby. Kdyby nic jiného, tohle by mělo přilákat určitou část publika ;-). Je krásná, tajemná a nebezpečně drsná... pokračovat

Taky přináším jeden nádherný wall od Anyi!! Je fakt krásný - a nejen proto, že je dělaný pro mě :-D (dárek ke konci zkouškového, hehe), ale prostě proto, že to tak je :-))! Výjimečně je poměrně hodně světlý, krásné barvy... a poprvé taky širokoúhlý formát, no podívejte se sami ;-)! Melinda Gordon. Ještě jednou moc díííky, Anyo :-*!!

 

20. 06. 2009 - Twilight musicvideo and other stuff... (Laerry)

Umírám... na chřipku... Takže to vezmu stručně:

Speciálně pro Dith jsem stvořila neuvěřitelně kýčovité Twilight musicvideo na přání...

Pět nových exponátů přibylo na Wall of the shame - zhlédnutí jen na vlastní nebezpečí.

Díky Anye se můžete podívat na jedno video z Charmed a ze seriálu Queer as folk si stáhnout znělku a taktéž epizodní video. Nevhodné pro mladistvé:P (kdo zná naši zkaženou A, tak mu je jasné, co od tohoto videa může očekávat:D)

New aff: Stránka Broken shadow se skvělou grafikou, určitě stojí za návštěvu;-)

 

16. 06. 2009 - Thanks very much for 45. 000 visitors! (Laerry)

Opět máme důvod k oslavě - naše stránky již byly navštíveny 45.000 krát! Mockrát děkujeme! Opravdu nás takovéhle číslo těší a motivuje:) Za nádherný award již tradičně vděčím naší (již dospělé) Anye:-D

Anita Blake: Našla jsem si chvilku času mezi (ehm) učením a přeložila 12. kapitolu ;-)

Epizodic videos: Ze seriálu Heroes jsem sestříhala 2 videa, ve kterých můžete vidět Kristen Bell v roli Elle - více ve spoilerovním popisku;-) S Hrdiny souvisí i obměna quote - Sylar je teď už asi fakt to jediný, co mě drží při sledování dalších dílů, což je velmi smutná balance:-(

New affiliates: naše stránka spřátelila s Flowing river, patřící Paty, blogem o herečce Vanesse z HSM - tak mrkněte;-)

 

11. 06. 2009 - New look (Cinka)

Jak jinak oslavit konec (mého) zkouškového, než novým vzhledem :-)! Za horní obrázek moc děkuju Dith!! Tudorovce jsem sice ještě nezačala sledovat, ale už teď vím, že ten seriál budu zbožňovat :-D! Nad pozadím jsem seděla docela dlouho, vyzkoušela několik verzí, ale stejně si tím výsledkem nejsem moc jistá. Původně jsem chtěla něco tmavého, ale ať jsem zkoušela co jsem zkoušela - i přes oblibu tmavých layoutů se mi to zdálo moc smutné a musela jsem to projasnit. Co už 8-). Na minulý lay můžete zavzpomínat v past layouts. A s novým lookem tu pak máme i novou anketu. Jaké seriálové finále roku 2009 se vám líbilo nejvíce?

Taky jsem dala dohromady recenzi/článek o seriálu Supernatural. Nic moc nového, Supernatural pravděpodobně všichni moc dobře znáte, ale... já jsem prostě sepsala pár svých dojmů ;-). Ve sledování jsem však trochu pozadu - teprve u druhé série, takže berte ohledy a zavzpomínejte ;-). V závislosti s tímto jsem k SN dodala jedno epizodní video z dílu 2x01 - In My Time of Dying. Jinak v "Serial's zoom" ještě takový detail - u Ghost Whisperer jsem dopsala své oblíbené epizody.

Do fanart pak přidávám další Anyin povedený výtvor - wallpaper s Dawnie Summers z Btvs.

No a nakonec odbočka na jiný server. V časopise 25fps je po několika vydáních zase článek, který by vás mohl zajímat - o seriálu Skins. "Oficiálně" tady Skins sice nemáme, ale jméno už párkrát padlo, a tak si o něm můžete něco počíst ;-).

To je pro dnešek vše... Uf. Po třech dnech strávených u přepisování FP se vyhrabávám od PC.

 

07. 06. 2009 - I love Seeker (Laerry)

O čem asi bude dnešní aktuálka? Hádat můžete třikrát:-D Ano, dočista jsem se zbláznila... do LotS:-D Proto jsem nemohla odolat, abych neudělala z tohoto nového fantasy seriálu musicvideo, jak jinak, o Richardu a Kahlan:-*

A o čem že vůbec Legend of the Seeker je? To se můžete dočíst v mém historicky prvním review! A pokud vám ani tohle nestačí - můžete se "pokochat" (fakt silná ironie) mými novými třemi wally... Kdo na nich je, snad ani nemusím říkat - ale pro pořádek: Richard, Kahlan, Darken Rahl. Tak snad se vám z toho bude něco líbit:))

 

04. 06. 2009 - CSI mv (Laerry)

Jaký blbec vymyslel ústní zkoušky? Takhle se ztrapňovat...:-D Testy u mě mají rozhodně přednost8-)

Tímto úvodem "mírně" naznačuji, že se musím taky konečně začít učit:-(

Takže ze svého "archivu" vyndávám další mv - tentokrát ze seriálu CSI Las Vegas - dělala jsem si ho pro radost, takže ani neočekávám, že se na něj někdo podívá:D (což by bylo jen a jen dobře;-))

 

01. 06. 2009 - My "wallpapers" (Laerry)

Dostala jsem záchvat "tvořivosti" a během včerejšího večera jsem spáchala několik wallů:-D Takže se nelekejte;-) Jak se říká, cvičení dělá mistra, ne? Sice k tomu mám hooodně daleko, ale snažím se vytvořit něco i koukatelného:) Na prvním "wallu" je má oblíbenkyně Eliza Dushku - a tímto výtvorem vlastně i oslavuji odklepnutí druhé série Dollhousu;-) Legend of the seeker si mě podmanil tak moc, jak jsem to fakt nečekala:D (mv, které už mám hotové, prostě miluji a pořád se na něj koukám:D), takže jsem z něj musela udělat taky jeden kousek:) Wall z HIMYM se mi nepoved, jak jinak:-D Takový pokus o retro8-) Promo fotka k páté řadě z Desperate housewives si přímo říkala o to, abych ji pěkně zkazila:P A poslední, pátý wall, je ze seriálu Pushing Daisies - aneb další skvělý seriál, který nepřežil krutou čistku a nedostal se na seznam podzimního vysílání:-(

 

01. 06. 2009 - GG Wallpaper (Cinka)

Tak trochu v rychlosti přidávám další ze sbírky (která se pomalu snižuje, ehm ehm 8-)) wallpaperů od čerstvě odmaturované Anyi :-), dnes jsou to (vzdejme hold layoutu) Gilmore girls. (Že mi to nahrávání na webzdarma ale dalo zase zabrat, uh :-O)!

... A chci všechny upozornit na novou quote, protože tohle už je fakt nářez :-D :-O (perfektně vystihující atmosféru seriálu Dark Angel)!

... A taky na stále blížící se Festival Fantazie, na kterém si - jako milovníci všelijakých seriálů - určitě najdete něco zajímavého! Mrkněte na program a začleňte si tuhle jedinečnou akci do svého diáře, neprohloupíte ;-)!

That's all... Já vím, stručnost sama, ale vzhledem k blížícímu se konci mého zkouškového můžu slíbit, že se polepším ;-)! 

 

 

Květen 2009


26. 05. 2009 - House mv (Laerry)

Opět přidávám další musicvideo - tentokrát ze seriálu House MD;-) Jedná se o scény z posledních dílů páté řady, takže už i popisek mv může být spoilerovní;-) (ale ne moc:D)

Za ikonku již tradičně děkuji Dith (co bych si bez ní počala?:D), která na mě nezapomněla (ehm:D).

Přeložila jsem další kapitoly - devátou, desátou a jedenáctou:) už se to začíná velmi "hezky" komplikovat... A konečně poznáme jistou osobu:D V následujících dnech už nebudu mít žádný čas, tak snad vám to na chvíli vystačí;-) A jsem ráda, že to aspoň někdo čte:-D

 

24. 05. 2009 - Results! (Cinka)

... a už tady máme výsledky soutěže 8-)!

První místo opět vyhrála jedna z Dream World Girls :-D :-D, a to konkrétně Dith za svou ikonku s Anne a Castielem ze seriálu Supernatural. Ale není sama! Se stejným počtem hlasů skončila i Melinda z Ghost Whisperer od grafičky Buff :-)! Gratulujeme! Heh - ano ano, Laerry si trochu naběhla a jak říká - kvůli svému slibu je teď zavázána udělat hned dvě mv "na přání" :-)! Já osobně už se na ně moc těším 8-)!

Druhé místo, které už sice nedosáhlo na privilegium výběru postav a hudby, ale které je i tak moc krásné, získala Síma se svým ztvárněním Tudorovské dvojice Anne&Henry. No a na třetí příčku tentokrát dosáhla Elanne s ikonkou Sama a Deana, taktéž ze Supernatural.

Co se speciálního ocenění týče, opět to byl těžký výběr... ale nakonec jsme se s Laerry shodly na jednom díle a to je Dawn z Btvs od SunnyWill. Ještě jednou gratulujeme a nevýhercům děkujeme za účast, hlasování bylo opravdu, opravdu vyrovnané...

Na všechny autory a jejich povedené výtvory se můžete podívat tady ;-).

A na závěr moc děkujeme za zhotovení awardů... Komu :-)? Sam :-*!

 

24. 05. 2009 - For Anya:-* (Laerry)

Dnešní aktuálka je věnována speciálně naší MATURANTCE Anye!!!! Ještě jednou moooc gratulujeme:-* Jsme na tebe opravdu pyšné a hrdé:-D Vítej mezi námi "dospěláky":P ... ale to není jediný důvod, proč je aktuálka pro Anyu (Janu:-D) Ano... Anjička má dneska svátek!8-) Dvojnásobný důvod k oslavě;-) Takže ještě přeji všechno nejlepší k svátku a přeju ti, ať se dostaneš na tu svou vysněnou historii, i když teologie by mi k tobě seděla víc:D

A teď už k dárkům...

Vytvořila jsem "veselé a optimistické" musicvideo z OMWF dílu:) Snad se bude líbit;-) Na něco složitějšího teď opravdu nemám čas:-( Ale tak jsou tam všichni z party, a to se hodí:))

Přemohla jsem se a opět jednou do roka otevřela Photofiltre a stvořila jakýsi paskvil, říkejme tomu třeba wall:D S Anyiným (kruci, jak to mám skloňovat?) oblíbeným párem z Doktora House;-)

Dále jsem přeložila osmou kapitolu z Anity Blake. Mysleli jste si, že Jean-Claude nemůže mít strach? No, od této chvíle ho s Anitou budou mít téměř neustále:D Jestli chcete vědět proč, stačí číst dál8-) A konečně se mi podařilo ("argumentativně") nalákat Anyu k AB sérii, takže teď se může konečně pustit do čtení:D (tedy po úspěšně vykonaných přijímačkách, že?8-)

Přidávám epizodní video z The It crowd, ze třetí série - a proč zrovna teď? Myslím, že by Anya tohle video mohla ocenit:D Sice je bez titulků, ale vše podstatné se můžete dočíst z popisu videa;-) Přeci jen, u tohohle nejsou důležitá slova:-D

A to je všechno:) Doufám, že se dárky budou líbit:)

P.S. - mám "opravdu radost", že v soutěži vyhrály hned dvě mv:D Jako bych nevěděla, co si s "volným" časem počít:D

 

22. 05. 2009 - Stuff as usual... (Cinka)

Na začátek nejdůležitější zpráva: Už jen do dnešní půlnoci můžete hlasovat v naši soutěži o nej mv-ikonku!! Tak nepropásněte poslední šanci zamíchat pořadím ;-)! Rozhoduje každý hlas...

A teď nejdůležitější nestránková zpráva - GRATULUJU NAŠÍ ANYE K ÚSPĚŠNÉMU SPLNĚNÍ MATURITY :-)!! Jako dárek ji musí (prozatím) postačit její vlastní wallpaper ze seriálu Moonlight :-D :-D! Jsme na tebe pyšní ;-)!

A všem, které to ještě čeká (např. Elanne 8-)) hodně štěstí v otázkách... O ničem jiném to totiž není :-D!

A abych zase doplnila jednu z mezer, která zeje v našich epizodních videích, dodávám dvě ukázky ze seriálu Dexter. Obě jsou z úvodního dílu. První vám představí Dextera samotného (a jeho velice originální pohled na svět), druhá Dexterovu přítelkyni Ritu, ztvárněnou Julii Benz (a Dexterův velice originální pohled na partnerské vztahy :-)). Tak ať se líbí! Já se jdu zase učit...:-(.

 

15. 05. 2009 - Vid rec (Cinka)

K tomuhle jsem se chystala už nějaký ten čas, ale znáte to - skutek utek... Teď jsem ale tady a se mnou i má nejoblíbenější musicvidea ;-)! Ne, nebojte se - nemám žádný svůj nový výtvor :-D, ale dávám sem odkazy na několik perfektních zahraničních stránek, jejichž "emvéčka" by se mohla řadit mezi profi třídu ;-)! Pokud chodíte na BA fórum, už je pravděpodobně znáte... Ale pokud ne, mrkněte na má doporučení, budu ráda, když se někomu něco zalíbí... A jestli byste těch stránek chtěli víc, tak stačí dát vědět, ještě mám nějaké v záloze a ráda je přihodím ;-). Teď jen zkouším, jestli to někoho zajímá :-D! Enjoy!

Btw píšu většinou o starších kouscích, ale jak na ty weby teď koukám, i hrstka nových se najde 8-)!

 

12. 05. 2009 - Celebration! (Laerry)

Krásně se to sešlo... Naše stránky oslavují již 40. 000 návštěv - mockrát děkujeme za vaši přízeň, hodně to pro nás znamená:) a doufáme, že se sem budete i nadále s radostí vracet;-)

Za krásný award děkuji moc naší pilné studentce Anye, že si našla mezi učením chvilku čas - díky:-*

A dalším důvodem k oslavě je již mé 100. musicvideo!:-) které jsem za ty necelé dva roky splácala:D Zvažovala jsem několik verzí mv, které by si tuto "poctu" zasloužilo, ale všechny byly tak komplikované, takže jsem je z časových důvodů odsunula na později... nakonec to "vyhrál" Dollhouse - který symbolicky uzavírá a zároveň otevírá další stovku (ehm). Jedná se o sestřih ze všech 12 epizod, tak jestli jste neviděli ještě všechny díly, je možný nějaký ten spoileřík:) Chtěla bych doporučit přečtení textu k písničce, jelikož jsem se snažila (jak jen to šlo), aby scény odpovídaly hudbě - a docela to i pasuje;-) Za nádhernou ikonku opět děkuji úžasné grafičce Dith:-* Už jen kvůli těm jejím ikonkám stojí za to ty mv udělat:D

A na závěr další takový malý dárek v podobě šesté a sedmé kapitoly Anity Blake;-) Za nejhorší věc pro překlad (kromě slangu) považuji popis oblečení, to je vážně horor - obzvlášť v sedmé kapitole... Ano, Jean-Claude se svou garderóbou konečně nastupuje na scénu:D Aneb poslední "oddechová" kapitola, než se věci začnou kazit...

 

09. 05. 2009 - Contest - VOTE! (Cinka)

A máme tady odstartování hlasování v naší soutěži, ou jee :-)!! Hlasovat můžete do 22. 5. 2009, tak přemýšlejte a klikejte, neboť výhra zaručuje musicvideo "na přání" ;-)! Moc děkujeme zúčastněným, přihlásilo se nám 10 dílek a opět jsou všechna moc hezká - hádám, že se nám budou hodit ještě k nějakým dalším účelům :-D!

S grafikou nekončím - Anya pro vás má wall. Sice mi ho poslala už před nějakou dobou, ale vzhledem k jejím maturitním povinnostem a nedostatku času na Photoshop si její výtvory střádám pěkně u sebe - pro horší zítřky :-)! Dnes tedy mrkněte na Michelle Trachtenberg (trochu to zní, jako Trautenberk, he :-)).

A v epizodních videích si taky můžete stáhnout další otitulkovanou ukázku z Dollhouse ze zatím (podle mě) nejlepšího dílu 1x11 Briar rose - (opět) s agentem Ballardem, aneb jak se princ snažil zachránit svou vysněnou šípkovou Růženku v podání Elizy Dushku ;-).

And also quote, of course ;-).

 

07. 05. 2009 - Seriálový přehled + AB (Laerry)

Jako fanoušek několika seriálů jsem se rozhodla zhodnotit dosavadní situaci, a vytvořit jakýsi souhrn toho nejlepšího - upozorňuji, že se jedná jen o mé vlastní dojmy, se kterými nemusíte souhlasit, ale snažila jsem se být objektivní:-D

Přeložila jsem pátou kapitolu z AB - enjoy it!;-)

Opět zmínka o soutěži - ještě do zítřka máte možnost poslat ikonku k mv. Tak tvořte, posílejte, budeme se těšit na vaše výtvory:)

 

04. 05. 2009 - Translation continues... (Laerry)

Přeložila jsem další kapitoly z AB - druhou, třetí a čtvrtou;-) Sama se divím, že je toho "tolik", protože překládat není fakt žádná sranda, jak si člověk může myslet:-D Nejde vzít anglickou větu a přeložit ji doslovně do češtiny - to by vypadalo opravdu hrozně:) (někdy ani přeskupení slov nepomůže:D). Takže doufám, že se vám ta má "snaha" bude aspoň trochu líbit;-) (btw konec čtvrté kapitoly se mi opravdu líbí:P)

Anity Blake se týká i nová spřátelená stránka, Guilty Pleasures, patřící Michelle Sun, která je sice "jen" podstránkou Living dead girl, ale protože jsem blázen, tak jsem jednoduše musela spřátelit i s ní:) Anita rulez!

A nakonec malá připomínka naší ikonkové soutěže - uzávěrka je již tento pátek, tak jestli chcete vyhrát mv na přání, stačí jen poslat jednu malou ikonku:D

 

03. 05. 2009 - Anita Blake... (Laerry)

Ok, je to jasný. Nadobro jsem se zbláznila... Místo toho, abych pracovala na tunách a tunách úkolů, seminárek a dalších blbostí, co musím stihnout do začátku červa, jsem se radši rozhodla pro... překlad:-D

Pokud vám říká něco Anita Blake, mohlo by to být přesně pro vás;-) I když u nás vyšlo teprve prvních pět dílů z 16 dílné knižní série (v červnu vychází již 17. kniha:D) já jsem se pustila do (hoooodně) amatérského překladu sedmičky - Burnt offerings (abych měla nějaký čas to celý přeložit, než vyjde oficiálně:P) Zatím jsem stihla první kapitolu, ale zítra by už mohla být i druhá;-) Pokud patříte mezi fanoušky lovkyně upírů (oživovatelky a nekromantky, atd...:D) a nemáte možnost přečíst si další díly, snad vám přijde vhod ten můj překlad... (a nebo pokud jste líní číst v aj:P).

Jinak mé modlitby byly vyslyšeny - chystá se (konečně!) filmové zpracování Guilty Pleasures (Provinilých slastí)! Sice půjde jen o televizní film, ale pořád lepší než nic;-) Kdyby šel do kin, tak by musel mít přístupnost 18+ což není moc výdělečné, že?:D (zcenzurovat polovinu děje nelze, to by tam pak už nic moc nezbylo:)

 

01. 05. 2009 - Jednou za čas... (Cinka)

Tak se zas po delší době hlásím... Poslední týdny se opravdu moc nepřekonávám, jen co je pravda :-(. Dneska už jsem se ale fakt zastyděla ;-).

Přidávám nový wallpaper od Anyanky, na kterém je krásná Kristen Bell.

V závislosti s nástupem nového měsíce (aneb neodolatelného května) měním anketu, tentokrát se ptám na váš nejoblíbenější milostný trojúhelník ;-)! Na starší ankety se můžete mrknout zde.

A pro ty, kteří propadli novému seriálu Dollhouse (nebo pro ty, kteří se k němu nemůžou dostat, ale moc by chtěli) tady mám souhrn dosavadního dění s poměrně velkými spoilery na závěr. Na odkaz jsem narazila na skvělém serveru whedon.cz. No a jestli někoho náhodou zaujala scéna s Ballardem (můj veeelký favorit :-*!!) a Mellie, v epizodních videích můžete okouknout rozšířenou verzi s českými titulky ;-)! Fakt parádní scéna, Joss se zas jednou vyšvihnul :-)!

Připomínám, že do 8. 5. můžete posílat dílka do naší ikonkové soutěže, jejíž výhrou je Laerrčino mv na přání (no neberte to 8-))! A taky připomínám, abyste nezapomněli na chotěbořský Festival fantazie!! Čím dřív si zařídíte vše potřebné, tím lépe ;-)!

A teď se běžte líbat pod třešeň... (I když v tenhle čas už spíš pod měsíc :-D).

 

 

Duben 2009


25. 04. 2009 - Nadílka epizodních videí (Laerry)

Pro dnešek jsem si připravila opět takovou "tématickou" aktuálku, která se věnuje pro změnu jen epizodním videím:) Jelikož dokonalý Movie maker překvapivě odmítá spolupracovat (již hooodně delší dobu:P) tak nemám možnost pohodlně přidávat k videím titulky - a tak jsem to vyřešila tak, že sem uploadla dabované ukázky (hrozná představa, já vím:D) - u Tru Calling dokonce se slovenským dabingem (aby jste se mohli "pokochat":D)

Můžete se tedy podívat v češtině na úvody seriálů CSI, Bones a The 4400. Z Desperate housewives  můžete odkoukat  na názorné ukázce, jak se dle Gabrielle Solis mají vychovávat dcery:D (5x12 - v aj). Dále tu mám dvě ukázky (opět v čj) s "whedon-herečkami" - první je Michelle Trachtenberg, která si zahrála pacientku Doktora House, a tou další je Amy Acker, která se objevila v první řadě Supernatural - z něj přidávám ještě jednu ukázku z aktuální čtvrté série (takže je v angličtině). Snad vás něco zaujme, a třeba zatoužíte po mv o některé postavě z těchto seriálů a vytvoříte ikonku...O:-)

 

24. 04. 2009 - Main themes (Laerry)

Rozhodla jsem se udělat pořádek v našich epizodních videích a znovu obnovit linky na všechny znělky (pokud chcete vidět úvod k Dark angelovi, Roswellu, Desperate housewives, či TBBT, máte opět možnost:)

A nově přidávám kompletní přehled znělek všech sérií Bones; k třetí sérii Tudorovců, dále krásnou znělku k seriálu The 4400, graficky originálně řešenou k It crowd (Partička IT) a taky se můžete podívat na úvod k Terminator: The Sarah Connor chronicles (klasickou znělku postrádá:P).

 

19. 04. 2009 - New contest (Laerry)

Dlouho jsme tu neměli žádnou soutěž, že?:-D Původně jsem zamýšlela delší odstup, ale když mě něco napadne, tak toho musím využít;-) Myšlenku mi vnukla neúmyslně Dith, kterou neustále otravuji, aby pro mě tvořila ikonky O:-) (thanx!). Ano, soutěž by byla opět grafická, tentokrát by jste ale tvořili ikonku/y k musicvideu:) A aby to bylo "zajímavější" - vítězná ikonka (na které bude postava z nějakého zdejšího seriálu) bude zároveň "ilustrativní" - tím myslím, že k ní vytvořím i odpovídající mv. Máte tedy jedinečnou možnost získat "mv na přání":-) Pokud by jste nějaké takové vytoužené mv chtěli, stačí si přečíst pravidla, a poslat svoji ikonku k potencionálnímu mv:D Možností máte, myslím, celkem hodně:) A čas do páteční půlnoci 8. května.

 

18. 04. 2009 - Lítám tam a zpět... (Cinka)

Uh, vzhledem k tomu, že v Olmiku zrovna probíhá již zmiňované AFO, lítám od čerta k čertu a nic nestíhám :-(. (Tím ti chci, Laerry, nenápadně vysvětlit, proč tu dnes není to, co jsem slibovala :-D). Mno ale neměla bych čisté svědomí, kdybych nepřidala alespoň něco ;-).

Tím "něco" je další grafika od Anyi, tentokrát premiérově ze seriálu Dark Angel. (Jsem asi v půlce DA a zatím really good 8-)). Mrkněte na další úchvatně tragický pár - Max a Logana.

Potom dodávám dvě nové spřátelené stránky zaměřené na seriály, na které se týden co týden (dva týdny) moc těším a na rozdíl od ostatních je opravdu poctivě sleduji, ať se děje co se děje, ať je čas či není :-) - Dollhouse a Ghost Whisperer (btw díky, že takové stránky existují :-D).

A nakonec zase ty drobnůstky... však víte ;-).

 

14. 04. 2009 - HAPPY BIRTHDAY CINKA!:-) (Laerry)

Dneska má drahá kolegyňka "dozrála" do věku 21 let a tudíž je i oficiálně (dle zámořských zákonů:D) dospělá ve všech zemích světa. Jestli to je důvod k radosti či depresím, to nechám na ni:D Ten čas ale letí...

Přeskočím otřepané fráze "vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví..." a originálně (ehm:D) popřeji, ať se ti splní všechna tajná přání (ok, tohle ještě není ta originální část...), školu zvládneš levou zadní (stále ne:-O) a hlavně přeji ti, aby sis našla konečně čas na Sony Vegas!:-D (takové skromné přání, já vím), ale taky přeji nám oběma, aby jsem zase za rok mohla napsat takovouto přací aktuálku - a další rok zas, a zas.... dokud nás to neomrzí;-)

K této příležitosti jsem speciálně vytvořila musicvideo o Cinčině oblíbené postavě z Angela - Gwen Raiden:) Snad se bude líbit:) Za krásnou ikonku již tradičně děkuji Dith, která mi tentokrát i výrazně pomohla s komplikovaným sháněním songu, který jsem si vymyslela;-) Takže ještě jednou díky!

A na závěr taková malá připomínka, že v souboji seriálů se rozjelo již finále, a to mezi Prison breakem a HIMYM;-) Tak hlasujte pro svého oblíbence...

P.S. - Hodně štěstí, zdraví... (...) ...milá Cinko, hodně štěstí, zdraví!:-D

 

13. 04. 2009 - Nedáte-li malovaný... (Cinka)

...dejte alespoň pořádnou aktuálku :-D! Taak, doufám, že jste dnešek všichni ve zdraví přežili a abyste se měli čím utěšit, něco málo sem dávám ;-).

Anya znovu zasedla k PS, vytvořila krásný wallpaper a k mému velikému potěšení si vybrala dvojici Spike/Illyria.

Potom jsem pro vás taky připravila dvě epizodní videa (v původním znění a s českými titulky), první z The big bang theory (2x15), druhé z Gilmore girls (7x21). V obou případech jde o zásadní okamžiky hlavních dvojic - jeden polibek, jeden rozchod. Pokud se chcete dozvědět víc, klikejte na odkazy ;-).

Máme i další novou aff - stránku Intoxicated, věnující se upíří sérii Twilight. Jestli jste fandové, je pro vás jako dělaná ;-).

A nakonec ještě maličkosti - obměněná quote a nové dojmy v mém "just watching" ;-).

Mějte se hezky a užívejte zbytek volného slunečného dne :-)!

 

11. 04. 2009 - New affiliates (Laerry)

Mezi naše spřátelené se zařadily dvě skvělé stránky plné úžasné grafiky a fanfic - první patří Elanne, jejíž stránky Moony magic stojí rozhodně za návštěvu!

A druhým přírůstkem mezi přátele je Eternal destiny, kterou má na svědomí skvělá grafička JaniCZka (hezky se to rýmuje:D). Btw moc se mi líbí její layout s Jokerem:D

 

10. 04. 2009 - Andrew Holtz v ČR (Cinka)

Dnešní má novinka se opět týká Doktora House a je určená těm, kteří jsou opravdoví fandové tohoto seriálu a pobývají blízko Olomouce, nebo těm, kteří jsou kvůli němu ochotni do hanácké metropole docestovat ;-). Ve dnech 14. až 19. 4. 2009 tam (tady 8-)) totiž probíhá festival Academia film Olomouc, a jedním z nejváženějších hostů celé mega akce je spisovatel a novinář Andrew Holtz, autor bestselleru Dr. House: pravda a mýty o netradičních lékařských metodách v populárním seriálu. V průběhu své přednášky, která se bude konat v úterý 14. 4. v 17:00, bude srovnávat moderní medicínu a seriálový hit.

Musím říct, že se na tomto festivalu tak trochu podílím a konkrétně zmíněná část by měla stát za to. Pokud tedy nemáte příští týden co dělat, určitě do Olomooce zavítejte, i zbytek AFA si zaslouží pozornost ;-).

 

09. 04. 2009 - Festival fantazie se blíží! (Cinka)

Add "just watching" - yep, až na to, že Cinka bude MNOHEM stručnější 8-)!

Taak... valí se to na vás ze všech stran a ani my si to neodpustíme :-D! O čem mluvím? O blížícím se Festivalu fantazie (2. - 12. 7. 2009)! Ano, i u nás se dozvíte, že se jedná o jedinečnou akci, kterou by byla škoda nenavštívit... Musím říct, že já se tam letos bohužel nedostanu - a moc mě to mrzí :-(!! Mám na tamní pobyt v Chotěboři totiž několik fajn vzpomínek :-)! A můžu vás ujistit, že pokud cítíte rozpaky jet někam, kde nikoho neznáte - nebudete sami a vždy k sobě někoho takového najdete :-D! Součástí Festivalu fantazie je (letos již popáté) odnož, věnující se tvorbě Josse Whedona, nazvaná Slayercon - s nově "přiřazeným" seriálem Dollhouse; Seriescon se všemi vašimi televizními (i netelevizními) miláčky a spousta dalších úžasných "conů"... Jen mrkněte na stránky festivalu, třeba vás tam něco zaujme ;-).

Dále přidávám další Anyin wallpaper, holka šikovná si na grafiku najde čas i před maturitou :-)! Tentokrát je to nenahraditelný Bangel pár a scéna ze smutného konce třetí série.

A nakonec pak jedno epizodní video z "nejoblíbenějšího seriálu současnosti" - House M.D. 8-). Pokud House sledujete na nově a nechcete nic vědět předem, pak neklikejte dál... Ale pokud už to nemůžete vydržet a toužíte po jedné z nejšťavnatějších chuťovek páté řady, pak pokračujte! Tady jen prozradím, že se jedná o dost výrazný krok jedné dvojice, kroužící kolem sebe snad od samého počátku...

 

06. 04. 2009 - Právě sledujeme... (Laerry)

Určitě jste si všimli těch pár řádků nad aktualizací - jedná se o takový nápad Cinky psát o tom, co zrovna sledujeme;-) a sdělovat své dojmy... No a tak jsem tedy taky něco "málo" sepsala... pokud vás zajímají mé výlevy, můžete si je teď také přečíst:) Ale jen na vlastní nebezpečí;-) Pár spoilerů k právě vysílaným řadám různých seriálů se tam najde... Ale většinou se jedná jen o samoúčelné žvásty:-D

 

04. 04. 2009 - New look (Laerry)

A jak jsme slibovaly, tak s vítězným layem přichází i změna našich stránek:) Doufám, že se vám bude tedy výsledný dojem zamlouvat (a jestli ne, nechte si to pro sebe:P protože jsem se s tím nadřela celkem dost:D)

U Páji na stránkách jsem se zúčastnila soutěže s tímto wallem, který rovnou putuje na stěnu hanby:D

A změnila jsem ještě quote a anketu - obojí se týká seriálu Dollhouse:) - kterou postavu jste si doposud oblíbili nejvíce? Tak hlasujte, kochejte se, bavte se...:D

 

04. 04. 2009 - Contest's results (Cinka)

Je těsně po uzávěrce a já už za vámi spěchám s výsledky naší soutěže.. Důvod mého shonu :-)? Na rychlosti totiž závisí příchod jednoho velkého překvapení, ale pst 8-)!

Ok, takže tady to je... (šup šup!)

Na první stupínek vyšlápla (překvapivě 8-)) Leca se svým výtvorem Jess&Rory! (Btw všichni si pamatujeme, co znamená výhra, že :-)?) O druhé místo se tentokrát dělí dvě autorky, a to Dith s layoutem z nového seriálu Dollhouse - ocenění - a Lu.Lusy s kouzelným Bangel párem, cena zde. Třetí místo pak obsadila Buff s obrázkem Sarah.

Chm, vzhledem ke v kecálku probírané odhadnutelnosti autorek daných výtvorů to ale asi není zas takové překvapení, že :-)).

Výherkyním každopádně moc gratulujeme a děkujeme za (vždy spolehlivou :-D) účast :-*!

A aby toho nebylo málo, máme tady ještě speciální ocenění - a to od Laerry pro Páju za další lay, týkající se Dollhouse - cena - a ode mě pro Anyu za dílko s Veronicou Mars - cena. Vzhledem k nižšímu počtu zúčastněných se tak výjimečně dostalo na všechny :-D (neboť Pája poslala dva výtvory). I vám holky děkujeme ;-).

Na souhrn a všechna díla naší soutěže Serial's spring se můžete podívat tady.

A velké dík patří i obětavé Sam, která zhotovila awardy ;-).

Uh, to je ale množství odkazů a díků :-O.

No a potom zde máme novou aff - stránku o Nikki Reed, kterou vedou Dith a JaniCZka. Myslím, že už pouhá jména slibují kvalitu, takže neváhejte a nechte se unášet informacemi o herečce z Twilight ;-).

Edit: Dodala jsem awardy ;-)!

 

 

Březen 2009


28. 03. 2009 -  Musicvideo about Vamp Willow (Laerry)

Po týdnu se opět hlásím do "služby" a přidávám další nové mv - pro změnu z Buffy;-) Přesněji je o Vamp Willow (z tak málo dílů se totiž dělají nejlépe mv:D) abych napravila jeden starý rest, kdy jsem splácala o této postavě zapomenutí hodné video...

Jsem pyšná na song, který se mi podařilo najít - protože text perfektně vystihuje její postavu... A o to v music videích jde především, ne? Aby vyprávěl nějaký "příběh" a nebyl to jen samoúčelný videoklip:P Tak snad se mi to aspoň trochu povedlo zachytit:)

Za již tradičně nádhernou ikonku děkuji úžasné Dith:-*

A na závěr připomínám hlasování v soutěži - ještě týden máte možnost rozhodnout o budoucím vzhledu našich stránek:)

 

27. 03. 2009 - Volání jara! (Cinka)

Jaro! Jaro! Jaro! Nevím, čím to je, že k nám nechce :-(. Já bych na něj sice koukala jen tak z okna marodícího pokoje, ale i tak by to byl mnohem příjemnější pohled, než který se mi v posledních dnech naskýtá :-(! Třeba to jaro musíme trochu popohnat sborovým křikem! Jaro! Jaro! A teď všichni... Jaroo!! Ok, to by stačilo 8-). Víte, jsem už 7 dní upoutaná na jednom místě a trochu mi z toho hrabe. Ach joo. Musím si s někým pokecat :-D!

Mno, oproti táhlému úvodu tu toho pro dnešek moc nebude... :-O. Nějak nemám chuť ani sílu tvořit :-(. Anya ale ano, a tak nám to tu - jako již po několikáté - zachrání ;-). Se svým krásným výtvorem se zúčastnila soutěže na stránce The Tudors. Soutěž byla bohužel zrušena, ale Anya si se svým Charlesem vedla moc a moc dobře :-)!

... a moc a moc dobře si vedou i naše stránky :-)! Děkujeme vám všem, kteří se tady stále rádi vracíte, i vám, kteří jste tady poprvé a třeba jen náhodou :-D. Číslo návštěvnosti roste obdivuhodnou rychlostí... Thank you for 35. 000 visitors!!

A ještě naposled všichni... JARO!!

 

19. 03. 2009 - Vote! (Cinka)

Jak sami vidíte, středa nakonec neklapla... Naštěstí ale klapl čtvrtek, což není zas takový rozdíl :-P!

Díky prodloužení deadlinu nám přišel ještě jeden layout, takže se to rozhodně vyplatilo ;-). Celkem jich tedy máme sedm, což je moc hezké číslo - na to, jak rychle byla tahle soutěž "splácaná". A musím říct, že se sešly vážně pěkné kousky, dělat nový look s kterýmkoli z nich bude radost 8-)!

Díky moc, holky :-*.

A teď už k věci... Hlasovat můžete do 27. 3. 2009, tak mrkejte a klikejte ;-)!

 

15. 03. 2009 - Contest (Cinka)

Přátelé, layoutů sice došel dostatek (alespoň co se minimální hranice týče 8-)), ale vzhledem k mému naprostému nestíhání odsouvám uzávěrku do úterní půlnoci... Dřív, než ve středu večer, se určitě k ničemu nedostanu (a kdo ví, jestli klapne ta středa :-O!), a tak je škoda, aby laye jen tak nečinně čekaly na mailu ;-). Proto jestli teď někdo z vás drtí zuby, že započal tvořit do naší soutěže a nestihl to, máte jedinečnou (a poslední) možnost to dohnat :-D!

Btw moc děkuji zúčastněným ;-)!

A abych vám přinesla alespoň něco, měním quote... Tentokrát z Veronicy Mars ;-)! Nevím, poslední dobou na tenhle seriál často vzpomínám... Asi si dám repete 8-)!

 

14. 03. 2009 - Awesome vs awful graphic:-) (Laerry)

Tento týden pro mě opět začala škola a zanechala na mě dost silné následky... a ne jako na některých, kterým přijde, že zas "nemají žádnou školu a nevědí coby..." (ano Dith, narážím na tebe!:P:D)

A tak pro "pobavení" nebo spíše jako odstrašující příklad jsem založila v extra novou sekci, ve které najdete mé "grafické výtvory" (zcela trefně jsem tuto "galerii" nazvala Wall of the shame:-D) Snad udělám radost aspoň Anye:P Která, narozdíl ode mě, je vážně nadanou umělkyní!:-D Proto aby tahle aktuálka nebyla ve skutečnosti o ničem, přidávám další nádherný kousek, který má na svědomí právě Anya - a vy se tak můžete pokochat jejím wallem s Emilie de Ravin (Lost).

 

07. 03. 2009 - First Moonlight mv (Laerry)

Od teď se budu vyhýbat songům, jejichž délka se nebezpečně blíží pěti minutám... To je na editaci videa přímo noční můra:P Ale nakonec jsem přeci jen dokončila nové mv z dalšího upířího seriálu, tentokrát z Moonlightu;-) Pokud jste fanoušky Bangelu a nepohrdnete "menší náhražkou", tak tohle je přímo pro vás:D Protože mv o páru Mick & Beth je strašně přeslazené, až z toho bolí zuby:D Mám ale rozdělané i druhé mv, které je přesným opakem, jelikož ML ve skutečnosti není žádná slaďárna, ale v první řadě poctivá dramatická detektivka, pokud to můžu takhle popsat. Ale to zas někdy příště... Tak či onak, třeba vás mé mv naláká k shlédnutí tohoto seriálu;-)

Za krásnou ikonku děkuji Lece:))

 

06. 03. 2009 - Epizodic videos & beautiful wall again ;-) (Cinka)

Uh, čeká mě náročný přenáročný víkend po zmáhajícím týdnu, takže dělám aktuálku "už" teď...

A čím jiným začít, než dalším výjimečným Anyiným dílem! Tentokrát je to stará dobrá (hezká) Buffy Summers :-)!

No a dál - trochu jsem se zastyděla, když jsem zjistila, že v našich epizodních videích ještě není žádný kousek z Firefly :-O 8-)! A musela jsem to hned napravit... Od teď už tam pár scének máte, go Joss, go :-)!

Plus jako perlička new quote.


03. 03. 2009 - New graphic contest
(Laerry)

Vyhlašujeme novou grafickou soutěž - tentokráte v layoutech na téma "seriálové jaro":)

Vítězné dílo tedy nejenže bude odměněno awardem, ale také ho s radostí použijeme pro naše stránky, při další změně vzhledu;-) Pokud máte chuť tvořit, přečtěte si pravidla a pusťte se do práce!;-) Budeme se těšit na vaše výtvory. Čas máte do sobotní půlnoci 14. března.

 

01. 03. 2009 - Beautiful wall & New questionnaire (Cinka)

Dnes mám tu nesmírnou čest ukázat vám nový Anyin výtvor. Vyrazil mi dech, je opravdu krásný a já jsem pyšná, že spatří světlo světa díky mě :-D :-D (nepřeháním...)! Tak mrkejte a zírejte ;-)! Kristen Bell.

S dalším měsícem (juchuu, březen!!) pak jde ruku v ruce změna ankety 8-)! V závislosti na vzniku dalšího seriálu geniálního Josse Whedona Dollhouse se ptáme, které z jeho děl jste ještě NEviděli... Máte tam i možnosti "neviděl/a jsem žádný", "viděl/a jsem všechny" a "některé", takže jsem se snad trefila do všech variant :-D! (A snad rozluštíte Aj :-O).

Nakonec dodávám ještě jednu spřátelenou stránku, kterou jsem zmínila již v DLM zoom - web o seriálu Dead like me, patříci ggeorge.

 

 

Únor 2009


28. 02. 2009 - Musicvideo from The Tudors (Laerry)

Určitě jste zaregistrovali v televizi skvělý seriál Tudorovci - nebo ho už dávno viděli a netrpělivě vyhlížíte start třetí série;-) Pokud jste si kladně odpověděli, mám tu právě pro vás nové musicvideo, které se mi dokonce i líbí (ale to bude hlavně tím songem8-)) Fanynky Charlese prominou (viď Anyo:P:D), ale tohle video se věnuje vztahu Henryho a Anne (přeci jen, o nich ten seriál je především, ne?:D) Pokud nejste zběhlí v dějepise a opravdu nevíte, jak jejich příběh skončí - musím vás varovat před spoilery (z druhé série) - ale ruku na srdce, vážně jste si mysleli, že to skončí happyendem?;-)

 

27. 02. 2009 - Serial's zoom - Dead like me (Cinka)

Znovu jsem se dala do psaní (profesoři by ze mě měli radost) a znovu z toho vznikl další text do sekce Serial's zoom. Dnes si můžete přečíst o seriálu Dead like me, neboli Mrtví jako já, který možná znáte i z obrazovek ČT.

Dead like me, po Ghost Whisperer další duchařský seriál, další žena, která pomáhá odloučeným duším přebrodit se na druhý břeh (či co to s nimi vlastně dělá :-)). Jenomže na rozdíl od Melindy je Georga (Ellen Muth) mrtvá. A těch rozdílů je zde daleko víc. Dead like me nad smrtí totiž netruchlí, ale vysmívá se jí přímo do tváře... pokračovat.

Dodala jsem k tomuto účelu i (pro změnu :-D) epizodní videa, znělku a quote. Za ikonky děkuju kolegyňce ;-).

Potom přidávám i nový wallpaper od Anyi - pro případ, že byste náhodou chtěli změnit image vaší počítačové plochy ;-). Držela se svého nicku a vytvořila wall s Anyou a Xanderem.

No a nakonec zase jedna nová spřátelená stránka, tentokrát Living Dead Girl od Michelle Sun s moc krásnou grafikou a fanfic.

 

26. 02. 2009 - multi-episodic choice (Laerry)

Dnešní aktualizace se bude týkat hlavně epizodních videí... tedy zcela úplně:P

Nejdříve znělky...

Díky Anye, která laskavě vypomohla, si můžete stáhnout úvodní znělku Charmed;-) Dále se můžete se také podívat na znělku nového Jossova seriálu Dollhouse:) A aby těch znělek nebylo málo - tak jsem přidala i zbrusu novou znělku pro čtvrtou řadu Prison breaku (díky Leco, ty víš za co:-*)

A teď trocha těch epizodních videí + opět další znělky:-D

Můžete se podívat na dojemnou (a hodně spoilerovní) scénu ze seriálu Moonlight (více v popisu videa).

K novým seriálům, které na naší stránce najdete, je Californication (můžete si opět stáhnout znělky) - který bych mohla krátce a stručně popsat jako "Sex ve městě pro chlapy":-D Není to ale jen čistě mužská záležitost, především ženy a dívky by mohli ocenit Davida Duchovnyho, který kdysi byl znám jako Fox Mulder z Akta X - pro mě už je ale Hank Moody, úspěšný spisovatel, který momentálně prochází tvůrčí krizí... Ukázka se však týká rodinných záležitostí - Hank má s dcerou opravdu otevřený vztah:D Video je dabované... sice tomu budete rozumět, ale hlas Petra Rychlého opravdu není to pravé ořechové:D

A abych to vzala všechno najednou - přidávám další seriálové video + znělku - tentokrát z Deadwoodu... V něm se můžete podívat na Kristen Bell (alias Veronica Mars) v roli, ve které jste ji určitě ještě nikdy neviděli. Je to ale jen na vlastní nebezpečí:P

 

23. 02. 2009 - Contest´s results (Laerry)

Mám tu pro vás výsledky naší grafické soutěže na téma "Love is all around". Hlasování bylo velmi těsné, pořadí se ke konci trochu i promíchalo... A jak to tedy dopadlo? Na prvním místně nakonec skončila Leca se svým wallem Max & Liz. Druhé místo si vybojovala Buff za wall s Darlou a Angelem, a třetí místo náleží Michelle Sun, která stvořila wall Afraid of losing you na kterém najdete Bangel;-)

Speciální ocenění od nás dostávají wally Tell me, který pochází od nadané grafičky Lu.Lusy, a za originalitu pak kamisu, která má zas na svědomí wall s Brianem a Justinem ze seriálu Queer as folk.

Všem výhercům moc gratulujeme a děkujeme také našim věrným grafičkám za účast:))

Do našich spřátelených ještě přibyly stránky Love Emma a Supernatural, tak mrkněte;-)

 

20. 02. 2009 - Epizodic video & wall (Cinka)

Uhhh, a je to tady, času opět ubývá... :-(. A to jsem se ani nestihla pořádně předvést :-D! Začal mi semestr plus do toho stěhování... Zabalit, přesmýčit, vybalit, uklidit... a pořád dokola. Mno, dávám sem "alespoň" epizodní video - a to z nejgeniálnějšího sitcomu všech dob - The Big Bang Theory! Ano ano - u mě TBBT předčí dokonce i How I Met Your Mother, neboť zatímco poslední sezóna HIMYM jde (podle mě) prudce z kopce (je to jen můj pocit, nebo opravdu vaří z vody???), TBBT pořád válí a já se jich nemůžu nabažit :-)! Například odzbrojující začátek jednoho z nejnovějších dílů (2x14 The Financial Permeability)... no posuďte sami :-D!

Přizpůsobila jsem i novou quote ;-).

A aby ta aktuálka nebyla tak "chudá", oživím ji ještě jedním Anyiným wallpaperem :-)! Dneska se můžete pokochat dvojicí Veronica/Duncan a velice dramatickým momentem jejich vztahu. Jelikož ten wall není můj (eh), smím velice objektivně podotknout, že je moc hezký :-)!

And...the end :-). 

 

18. 02. 2009 - Alyson Hannigan´s musicvideos (Laerry)

Opět přidávám nějaká nová musicvidea... Ano, rovnou dvě:-) Pokud máte rádi herečku Alyson Hannigan, tak by se vám mohly zamlouvat;-)

První je mv nazvané "How Lily met Willow", které na stránkách b-a.org získalo druhé místo - za hlasy děkuji:) Jedná se o crossover mezi seriálem Btvs a Himym.

A druhým mv jsem si "splnila sen" - jelikož je zaměřeno na Dark Willow:P Takže jste takové určitě viděli už na tisíc a jeden způsob, ale mě tenhle "kousek" doposud chyběl...

Za ikonky velké díky patří kmotřičce Lece:-*

 

16. 02. 2009 - The Tudors video (Laerry)

Do našich epizodních videí přidávám další seriál, tentokráte Tudorovce;-) Jedná se o ukázku z dílu 2x03 kdy byla Anne korunována královnou:) Takže žádný velký spoiler, protože tohle bylo předem jasné, že se stane;-)

Stáhnout si můžete i znělky z první i druhé řady.

Protože se náš web zaměřuje na spoustu seriálů, tak jsme i jejich fanoušky - a pokud i vy máte více takových oblíbených děl, neváhejte a hlasujte o "nejlepší" (respektive nejpopulárnější) seriál pro rok 2009;-) Právě probíhá třetí, poslední kolo základních soubojů a byla by škoda, kdyby jste propásli možnost udělit svůj hlas svému favoritovi, který by pak vypadl pro nedostatek hlasů...

 

14. 02. 2009 - Happy Valentine´s day!:-) (Laerry)

Hezký svátek všech zamilovaných, ať už jste či ne:-D

Pro dnešek se toho sešlo opravdu hodně, až se sama divím. Od každého něco - takže doufám, že si každý najde "to svoje" co se mu bude líbit;-)

Cinka si pořídila konečně Sony Vegas (zatím jen trial verzi) a pilně se v něm učila a chtěla tak stihnout udělat zamilované music video - ale času bylo málo, takže ho dodá později, že Cinko?:P:D Proto nové mv zbylo "zase" na mě:D

Vyrobila jsem proto speciálně tématické mv - a jaké jiné by bylo vhodnější, nežli LoVe? Tedy příběh o vztahu Veroniky a Logana, který určitě znáte;-) (na konci jsem použila jeden wall od Anyi - za což děkuji, doufám, že to nebude vadit;-)

Pokud vám nestačí zamilované wally v naší soutěži, ve které můžete hlasovat o ten nejlepší ještě týden, přidávám do galerie další úžasné kousky, které má na svědomí naše Anya:) Můžete se tak pokochat párem Fresley, Bangelem či Spuffy.

Opět jsem se neskutečně překonala a dala se do psaní... Takže jestli vás zajímá, jak pokračuje "trochu jiná Bangelovka", můžete si přečíst druhou kapitolu, nazvanou Beautiful fiend, z mé povídky Yours malice trilogy.

A nakonec do našich spřátelených se zařadily další stránky, tentokráte se věnující seriálu Gilmorova děvčata ;-)

 

12. 02. 2009 - Serial's zoom - Ghost Whisperer (Cinka)

Yep, máme tady další přírůstek do sekce Serial's zoom :-)! Tentokrát se jedná o něco známější seriál, než je Jericho, a to Ghost Whisperer s Jennifer Love Hewitt v hlavní roli. Pokud jste se k němu ještě nedostali, co nejdříve to napravte :-D!

Text je opět jen s malými spoilery, v epizodních videích (dodala jsem hned šest nových, říkejte mi sebevrah :-D!) taky nejsou žádné zásadní... Spíš vám pomohou přiblížit si GW ;-)! Nahrála jsem je "jen" na FileFront, takže kdyby vám nešly stáhnout - napište a dám je i na eDisk.

Dále přidávám novou spřátelenou stránku s (nejen) krásnou grafikou Infinity, kterou vede dvojka Destiny a Kubi.

No a můžete se potěšit i nad novou quote ;-).

Private advice: Na závěr jedna soukromá rada do života - nechoďte ke kadeřníkovi pár dní před plesem bývalé střední školy vašeho přítele, kde budou všichni jeho kamarádi včetně několikaleté ex. Zaručeně budete vypadat, jako roztomilý dvanáctiletý kluk v dámských šatech.

 

09. 02. 2009 - Contest - VOTE! (Laerry)

Ode dneška můžete hlasovat v naší grafické soutěži na téma "Love is all around." Do soutěže se přihlásilo 12 krásných wallpaperů, tak neváhejte, pokochejte se a pak zvolte svého favorita;-) Všem autorkám moc děkujeme za účast:)

Hlasovat můžete až do nedělní půlnoci 22. února.

Jako již tradičně kromě tří prvních míst oceníme s kolegyňkou Cinkou i dva wally speciální cenou (každá za sebe:D).

 

05. 02. 2009 - 30.000 visitors! (Laerry)

Ze všeho nejdříve se musíme pochlubit krásně kulatou návštěvností - za což moc a moc děkujeme!;-) Jsme opravdu rády za vaši přízeň a doufáme, že se na naši skromnou stránku budete vracet i nadále:) Díky!

Spřátelily jsme se stránkou Chirurgové, patřící Tlouie, tak určitě zajděte omrknout, pokud máte rádi tento seriál. Dozvíte se určitě spoustu zajímavostí;-)

Dnes nepřidávám nic nového - ale aby se neřeklo, že nic nedělám... Tak jsem strávila několik hodin nad přiřazováním textů písniček ke všem svým musicvideím (a že jich tedy už je:P) Snažím se totiž držet daného textu (aspoň v těch novějších mv:D) a "vyprávět" tak příběh - pokud máte tedy zájem a chuť, můžete si je pročíst.... (a zjistíte, že ve skutečnosti text neodpovídá "skutečnosti":D)

A na závěr bych chtěla připomenout naši grafickou soutěž - čas máte už jen do této neděle, tak pokud by jste se rádi zúčastnili, neváhejte a tvořte!;-) Budeme se těšit na vaše zamilovaná dílka:)

 

03. 02. 2009 - Serial's zoom - Jericho (Cinka)

Po dlouhé době se konečně dostávám k tomu, že zakládám novou sekci, ano ano :-). Její název je SERIAL'S ZOOM a budu se v ní snažit o přiblížení některých seriálů, což by se vám mohlo hodit například ve výběru dalších klenotů, kterým dáte šanci ;-). I když studuji žurnalistiku a film "už" druhým rokem, psát takové věci (nebo jakékoli jiné :-D) nás bohužel rozhodně neučí, takže nazývat tyhle moje hokusy pokusy "recenzemi" je absolutně nemístné :-D! Ale řekněme, že alespoň vzdáleně to bude něco na ten způsob ;-). Dodám vždy i několik epizodních videí (s českými titulky), která vám pomohou nasát atmosféru a lépe zjistit, o co vlastně jde.

Jako první jsem si na mušku vzala seriál Jericho.

 

03. 02. 2009 - New music video (Laerry)

Nestává se často, abych se chválila (není taky proč:D), tohle taky není ten případ, ale nedá mi to, abych neprohlásila, že své nové musicvideo ze seriálu True blood prostě miluji!:-D

V poslední době je docela velký boom seriálů, filmů, knih s upíří tématikou. Není se co divit, upíři jsou prostě "cool", že?:D Ale v té záplavě různých interpretací omílající jeden starý mýtus je těžké prosadit svou vlastní originální vizi. V tomto případě TB považuji za jedno takové světle rudé místo, které má ještě co nabídnout - tedy má čím překvapit. Dokud tedy někoho nenapadne zinscenovat mou favoritku Anitu Blake, beru TB jako "upířinu", která je momentálně na horních příčkách mého žebříčku oblíbenosti;-) A nejen proto, že pár Bill/Sookie mi dost hodně připomínají Bangel:-D

Pokud tenhle žánr je váš šálek čaje, tak budu ráda, když se podíváte na tohle mé skromné mv:)) Já ho mám fakt ráda O:-)

P.S. - Anyo, omlouvám se, ale Jason s Ericem jsou v tom mv jen jednou, snad mi to odpustíš O:-)

P.S.S - Za krásnou ikonku (a další vyškemrané) děkuji moc a moc úžasné grafičce Dith:-* Snad se ti mé první TB video bude líbit, i když je zrovna o tvém "oblíbenci":P:-D Do mv jsem si laskavě "vypůjčila" pár tvých textur, za což taky děkuji;-)

 

 

Leden 2009


31. 01. 2009 - Zraněný osud pokračuje (Laerry)

Přidala jsem již sedmou kapitolu parodie Zraněný osud, ve které je možné opravdu vše... Například se naši hrdinové mohou setkat s doktorem Housem:D (najdete zde odkazy na díly, ve kterých hostovali právě herci z Btvs;-) ) a promíchat tak tři seriály najednou (již tradičně i s PB). Ve Flashbacku se zas dovíte, kdo doopravdy vyhrál spor tří bohyň, o kterém jsem napsala v povídce Gorgeous Goddess.

Jinak nějaké to mv přibude již v nejbližší době;-) Mám konečně víc jak měsíc volna, takže zas mohu tvořit, psát, tvořit... Máte se na co "těšit":-D

 

29. 01. 2009 - New look (Cinka)

...a první položkou na mém seznamu je změna vzhledu :-)! (pro méně všímavé - ano, změnila jsem vzhled :-D). Autorem horního obrázku je opět Sam, jen možná bude trochu překvapená tím tónováním :-D! Zkoušela jsem oranžovou, modrou, černo bílou, červeno šedou, fialovou... vyhrála tahle ;-). Takže zlatko - promiň, že ti měním obrázek a promiň za ty mé přenáročné "požadavky" :-*.

Na minulé layouty se můžete podívat v sekci past layouts.

S novým lookem jde ruku v ruce i nová anketa... Tentokrát mě zajímá, jak vnímáte nejnovější díly Prison Breaku. Nevím, jak vy, ale já jsem čím dál tím víc zklamaná :-(. První série byla skutečná bomba, ale možná tím měli taky skončit... Takže hlasujte, ať vidím, jestli to náhodou není jen můj kritický názor ;-).

Do fanart přidávám dva layoutky od Sam, které si můžete kdykoli stáhnout a (pokud nám chcete udělat radost) použít na vlastní stránky ;-). The Killers 1, The Killers 2.

Potom taky udělám další reklamku internetovému filmovému časopisu 25fps, neboť v sekci seriál je opět něco, co by vás mohlo zajímat - článek o seriálu Dexter: Dexter Morgan - v kaluži krve.

No a nakonec připomínám, že do 8. 2. můžete posílat wallpapery do naší grafické soutěže Love is all around, tak neváhejte a tvořte ;-).

 

24. 01. 2009 - ... and again :-D (Cinka)

Mááám po zkouškovééém, ole :-)!

Ve středu jsem zvládla poslední test, ve čtvrtek se vyspávala z bujarých oslav a v pátek si pomalu zvykala na nový režim bez skript (zvyká se vážně těžko, to vám teda povím :-D). Sobota je každopádně ideální time vrhnout se opět na stránky :-)! Zatím se teda vrhám jen tak opatrně, ale... věci budou přibývat ;-).

Teď dodávám Anyiny wallpapery, které mi posílala už kdysi dáávno :-O! Njn, resty jsou resty.

Nejprve přidávám wallpaper nepříliš oblíbeného, nepříliš trvajícího, ale přesto dost výrazného páru Buffy/Parker :-)! Odpůrci nechť si trochu zazuří, ten wall je ale hezký :-P! A potom něco pro (početné) fanoušky Twilight! The Kiss of Death a Dreams come true, oba s ústřední dvojicí této populární ságy. Tak ať se líbí!

 

22. 01. 2009 - Jensen´s vids (Laerry)

Kvůli škole (která mi vůbec nejde) teď nemám na mv téměř žádný čas, ale až bude únor (takže za týden:D) začnu tvořit, jak na "běžícím pásu" a hned tu něco nového určitě přibude;-)

Proto dnes přidávám opět nějaké ty epizodní videa (česky otitulkované) - které by mohly ocenit fanynky Jensena Ackelse:-D Jedná se totiž o dvě ukázky ze seriálu Dark Angel, kde byl Jensen 18-19 let "starý" mladíček:-D (frajer to je ale pořád stejný:P). Hraje zde tajnou vládní organizací vyšlechtěného vojáka, určeného jako dokonalá zbraň na zabíjení - stejně tak jako kdysi jeho "sestra" Max, kterou hraje Jessica Alba. Ta v minulosti utekla, teď je ale opět zpátky, kde se snaží o její "převýchovu". A tak ji do páru vyberou Aleca, kterého hraje právě J.A., což nemůže fungovat:-D

 

19. 01. 2009 - New affs (Laerry)

Spřátelily jsme s několika stránkami, což nás těší:D První z nich je stránka patřící Lu.Lusy - Letterwolf, kde najdete skvělou grafiku ze světa Twilight a i nějakou tu povídku;-)

Mezi naše aff patří také stránka věnující se novému seriálu True Blood. Zde najdete vše potřebné;-)

A do třetice všeho dobrého, spřátelily jsme se stránkou The Tudors, která je, jak už název napovídá, o skvělém seriálu Tudorovci.

Edit: další stránečkou, která se zařadila mezi naše affiliates je Delicate flower patřící SunnyWill:-)

Určitě se tam zajděte podívat;-)

 

18. 01. 2009 - Nová grafická soutěž (Laerry)

Po menší pauze přicházíme opět s další grafickou soutěží, tentokráte ve wallech. Jelikož se blíží (pomalu, ale přeci) svátek všech zamilovaných, rozhodla jsem se vybrat téma tomu odpovídající, tedy Love is all around. Pokud se rozhodnete zúčastnit, přečtěte si prosím pravidla a pusťte se do tvorby:) Budeme se těšit na vaše výtvory, čas máte až do 8. února.

Inspiraci můžete načerpat třeba v další kapitolce Zraněného osudu, kde se Angel "tak trochu" zamiloval do Michaela, Dawn zas randí s Ozem a Alex přináší "špatné zprávy" o milovaných svých blízkých...:-D

 

17. 01. 2009 - S.O.T.M. and video (Laerry)

Je mi potěšením sdělit, že naše stránky získali první S.O.T.M. - aneb ocenění pro stránku měsíce, konkrétně za prosinec. Za cenu moc děkujeme Páje:) Udělala nám radost;-)

Navážu na kolegyňku a dnes přidávám taktéž epizodní video, tentokráte ze seriálu True Blood. Jedná se o ukázku, týkající se (dalo by se říct) hlavního páru seriálu, tedy (ne)obyčejné dívky Sookie a upíra Billa. Pokud tento seriál neznáte a uvažujete, že by jste se na něj podívali, berte to jako lákadlo - jelikož tahle ukázka patří mezi ty nejcudnější:-D

 

16. 01. 2009 - I'M BACK!... again :-) (Cinka)

Ou yes, I'm back :-)!!! A víte proč? MÁM NOVÝ POČÍTAČ :-)!! Sice přišel "v nepravou chvíli" - tedy uprostřed zkouškového :-D, ale mám ho a to je hlavní... Po půlroce zas konečně nebudu muset žebrat přítele, ségru, spolubydlící - kohokoli - aby mě pustili na počítač, oujéé :-P!

Do třetice všeho dobrého:

1) Vrátili mi starý - "opravený", ale za několik dní se znovu pokazil. Další (snad už finální) oprava by stála téměř tolik, co nový.

2) Po tvrdých směnách za hypernováckou kasou jsem si objednala nový, ale nešel spustit!! Poslala jsem ho zpátky a...

3) ... došla mi má nynější nejmilovanější věc :-*! Bylo to tvrdé, bylo to kruté, ale teď jsem happy!

A abyste byli i vy, budu pokračovat v Laerrčiném záměru trochu se pobavit uprostřed téhle učebnicové palby. No a u čeho se víc zasmějete, než u nejgeniálnějšího sitcomu všech dob - How I met Your mother :-)?

Obě epizodní videa jsou z dílu 3x09 Slapsgiving (aneb Marshallova variace na Thanksgiving :-D)! U první ukázky si trochu zapějeme ;-). Marshall nad Barneym vyhrál sázku a jeho odměnou je možnost fackování. No a na jednu pořádnou "slap" se teď můžete podívat. Marshall k této příležitosti složil dokonalou písničku... FileFront, eDisk.

Druhé videiko nás však přenese z této úsměvné fáze do dramatické, neboť i v životě sitcomáků jsou nějaké ty trable - jako třeba mezi Tedem a Robin po jejich rozchodu... FileFront, eDisk.

Pokud někdo z vás ještě stále uvažuje, zda se do HIMYM pustit (nebo nedej bože nemáte šanci dostat se k tomuto klenotu), pak vás snad tyto úryvky přesvědčí/uchlácholí. Obě videa jsou s českými titulky.

Mno... a teď se teda jdu na chvíli učit. Jestli ale v pondělí a ve středu vyjde všechno tak, jak má, pak budu mít habaděj času na případná mv a povídky, juch :-)! Tak se mějte, zdravím vás já a můj krásný počítač :-*.

Btw ještě musím pochválit Laerry, jak se o stránky krásně postarala v době mé nepřítomnosti. Kolegyňko, jsi skvělá, úplný profík :-)! Jo a nahoře jsem opět umístila banner, týkající se soutěže na stránce Dream world. Cenou je - jako předtím - knížka Twilight ságy, tentokrát Rozbřesk (Stephenie Meyer)!!! Takže určitě mrkněte, za zkoušku nic nedáte.

 

15. 01. 2009 - Walls, walls, walls... (Laerry)

Zas nějaká ta grafika...

Nová i starší díla od Anyi, na kterých jsou vyobrazeny, nečekaně, páry:

Z Btvs to je Spuffy.

Ze Smallvilu Clark&Lois.

Za seriál Gilmore girls zastupují Jess&Rory.

A nakonec Desperate housewives - z nějž je wall s Gaby&Carlosem.

 

14. 01. 2009 - Nové mv - dokonce ve dvou verzích:P (Laerry)

Vážně nesnáším youtube... I když chápu, že autorská práva jsou vážná věc, ale když už se s něčím otravuju dost dlouho, tak mě ta jejich "ochrana" dokáže vážně naštvat:P Chtěla jsem konečně nahrát nějaké mv v lepší kvalitě, aby to nebyly jen rozmazané čtverce, ale bylo tam i něco vidět - takže jsem přes svůj extra pomalý net s velkou dávkou štěstí nahrála na yt první verzi... A co na to yt? Copyright infringement, of course :-( Drahý Fox nezklamal. Já jsem se ale nevzdala a opět se snažila mv nahrát, tentokrát již v nižší kvalitě:-/ YT opět musel mít nějaký problém, tentokrát pouze "a copyright owner has claimed content" - což je o něco lepší varianta... Pokud se tedy nahrazení původního zvuku dá považovat za nějaký úspěch:-/ Ale aspoň ty "obrázky" tam zůstaly, a teoreticky mi to už nemůžou smazat... Takže zatímco na yt u nového mv s Lindseym McDonaldem vyhrává Evanescence - zde si můžete stáhnout původní verzi se songem od Skillet... (i v té lepší kvalitě, pokud chcete:D)

P.S. - fakt nesnáším youtube:P

 

12. 01. 2009 - Stmívá se...:-D (Laerry)

Konečně sem dávám své zatím jediné music video z filmu Twilight (neboli Stmívání:-D), které původně vzniklo jako upoutávka na soutěž pořádanou DW. V téhle verzi, kterou si můžete stáhnout jak v nízké (6 MB) tak i vysoké kvalitě (34 MB), již není text - ponechala jsem pouze názvy knížek... Tak snad se vám bude líbit, i když je dlouhé jen minutu a půl;-), protože jsem ho vytvořila v době, kdy k dispozici byly pouze ukázky z trailerů...

 

11. 01. 2009 - Charmed walls (Laerry)

Dnes sem přidávám dva krásné wally z dílny Anyi - na kterých jsou protagonistky ze seriálu Charmed;-) Na prvním je Phoebe a na druhém Piper ;-)

K tomu ještě přihazuji další kapitolku ze Zraněného osudu...

Buffy s Angelem vezmou své děti Jasmine a Caleba do vězení, aby získali výchovné rady od zkušených profesionálů:-D Ve vězení se ale schyluje k velikému útěku...

 

10. 01. 2009 - New mv and aff (Laerry)

Mezi (ehm) učením jsem si našla chvilku, abych sem přidala své druhé mv ze seriálu Dexter - týkající se, jak jinak, nežli Dextera:P Aneb jak vypadá takový normální den sériového vraha:-D Ve videu se objevuje taktéž Dexova přítelkyně Rita, kterou si zahrála Julia Benz;-) (alias Darla). Varuji, že je tam ještě použito hodně (umělé) krve a násilí, takže by mv  nemuselo být vhodné pro děti:D

Spřátelili jsme ještě se stránkou Blackmag, tak se tam určitě mrkněte;-)

 

04. 01. 2009 - Před zkouškami (Laerry)

Následující týden mě čekají "jen" tři zkouškové testy, tak nejen pro mě, ale i pro ostatní podobně "postižené" přidávám něco pro zasmání...

Ano, mám na mysli pokračování Zraněného osudu - skvělé parodie ze světa Buffyverse;-)

Varuji, že flashbacková část na začátku druhé kapitoly by nemusela být vhodnou pro milovníky Fresly... berte to prostě s nadhledem:-D Je to přeci parodie;-) Nic není myšleno vážně:-) Se třetí kapitolou Anya zamíchala do děje i Prison Break. Takže po Lostu to je další seriál zasahující do nervy drásajícího příběhu. Jak jsem si to znova pročítala, přinejmenším se tam přimíchá i doktor House:-D To až ale později...

 

01. 01. 2009 - Jak na Nový rok... (Laerry)

Přeji všem šťastný Nový rok a i po celý nový rok 2009;-) Doufám, že jste na tom lépe jak já, která se doma potí s pitomou angínou:-( Sebrala jsem proto veškeré své zbývající síly a přidávám sem jedno mv z Firefly - týkající se mé oblíbenkyně River Tam ;-)

Aneb jak se říká, tak aby i po celý ten následující rok přibývala další nová mv, že?:-D

Víc už toho nezvládnu... Navíc příští týden mi začíná kruté zkouškové, takže nebudu mít na stránky moc čas:-(

Jak už jsem psala na začátku - doufám, že jste na tom vážně lépe, nežli já:-D