Home    

Serial's zoom

Musicvideos

Gallery 

Media 

Site 

 

 

 

Starší novinky - rok 2010...  

 

Prosinec 2010 


25. 12. 2010 - ONE DAY LATER (Cinka)

A Cinka jako vždy se zpožděním :-D! Tentokrát za to ale může zrádný webzdarma, který se stále ne a ne udobřit :-(! Každopádně - aby vám nebylo líto, že už je po nadílce :-)) - přicházím s dárky až dnes. Anya vám naděluje tři krásné wallpapery: Doctorovu společnici Amy Pond, postavu Kurta ze seriálu Glee a temně laděný wall z tv-show Vampire Diaries. Já jsem tak trochu vsadila na vánoční nostalgii a přináším reviews ze dvou starších, ale skvělých seriálů: Veronica Mars a Desperate Housewives! Nedělám si iluze, že je někdo z vás nezná :-D, ale třeba si o nich rádi počtete... Co mají společného? Kvalitní scénář, noirové prvky a hlas vypravěče (vypravěčky :-)). Jinak mockrát děkuji za všechna přání z kecálku a všem návštěvníkům CN stránek přeji pohodový zbytek vánočních svátků ;-)!

 

24. 12. 2010 - MERRY X-MAS! (Laerry)

Šťastné a veselé Vánoce! Jako malý dárek jsem vytvořila jedno pro mě významné video - v tom smyslu, že musicvideo Fallen je oficiálně poslední, které se věnuje Buffyverse. Z toho důvodu je o mých třech oblíbených párech - Bangelu, Dangelu a Cangelu. Šťastné a veselé!;-)

 

20. 12. 2010 - 3x UK SHOWS (Laerry)

Velká Británie plodí originální seriály, které se svým stylem naprosto liší od amerických kolegů. Jejich atmosféru můžete vyzkoušet ve třech starších počinech: v již (naštěstí) ukončeném fantasy seriálu Hex, populárním nerdovském sit-comu The IT crowd, který je protikladem k The big bang theory, a třetí kousek je Being Human, který v lednu bude "poctěn" americkou kopií.

 

13. 12. 2010 - HOUSE MV (Laerry)

Všechno nejlepší všem Luckám:) Tedy především vše nej mé kolegyňce Cince. A tak nejen jí, ale i vlastně sobě uděluji menší dárek v podobě musicvidea o nejlepším televizním páru - o Hilsonu:-D

 

12. 12. 2010 - WALLPAPERS WITH VAMPIRES (Cinka)

Už dlouho tady nebyly žádné wallpapery, takže uploaduju Anyinu nejnovější dávku - dávku ze dvou upírských seriálů. Sookie & Eric, Damon & Elena a na závěr můj osobní favorit Damon & Katherine. Enjoy!

 

10. 12. 2010 - WINTER IS HERE! (Cinka)

Ať chcete nebo ne - dorazila zima. A nutně se to musí projevit i na našich stránkách. Pokud vás tedy ještě nezasáhla ta pravá zimní nálada, třeba vám k tomu dopomůžu (a nebo vás ještě víc naštvu...). Každopádně extra jednoduchý (není, není, není čas něco vymýšlet!) nový lay je tady, za horní obrázek děkuji Lece!

 

04. 12. 2010 - 2x HEROES (Laerry)

Dnes přidávám něco opravdu nečekaného - další reviews... Dva již ukončené seriály věnující se podobnému tématu o "superhrdinech" - Heroes vs. The 4400.

 

 

Listopad 2010 


28. 11. 2010 - SUNDAY review (Laerry)

A nakonec opravdu seriálová chuťovka, především pro milovníky hororů se zombíky - ale i jednoduše pro ty, co se rádi bojí, tu je seriálový hit The walking dead, jehož první díl byl stylově odvysílán na Halloween.

 

27. 11. 2010 - SATURDAY review (Laerry)

V sobotu se koná událost... tedy Událost - pokud jste fanoušky seriálů Fringe, Flashforward či Lost - tak si seriál The Event nesmíte nechat ujít.

 

26. 11. 2010 - FRIDAY review (Laerry)

Nový fantasy seriál Lost girl, určený především pro největší nadšence tohoto žánru. Když si tohle necháte ujít, ušetříte si spoustu drahocenného času. Varování: silně negativní koncentrace vět.

 

25. 11. 2010 - THURSDAY review (Laerry)

Další remake seriálu, tentokrát ze sedmdesátých let, který u nás ale zřejmě nikdo nezná - ale teď to můžete napravit s novou, velmi vydařenou akční jízdou svérázného policejního týmu Hawaii Five-0, kterému velí charismatický Alex O'Loughlin (aka Mick z Moonlightu).

 

24. 11. 2010 - WEDNESDAY review (Laerry)

Středa a zítřejší čtvrtek budou patřit remakům. Dneska představuji již čtvrtou (!) verzi slavné chladnokrevné nájemné vražedkyně - Nikitu.

 

23. 11. 2010 - TUESDAY review (Laerry)

Oproti včerejšku výrazné zlepšení v podobě pohodové komedie o jedné neobyčejné rodince se super schopnostmi - a s Julií Benz v hlavní roli. Poznejte No ordinary family.

 

22. 11. 2010 - MONDAY review (Laerry)

A hned ze začátku zařazuji jeden z nejhorších seriálů, co jsem v poslední době viděla. Proto jestli jsou tu nějací fanoušci Hellcats, vyprávějící o týmu roztleskávaček, ať tohle raději nečtou. V recenzi není snad ani jedna věta pozitivní... Doposud jsem reviews psala zásadně po shlédnutí všech dostupných epizod - tady jsem poprvé neměla odvahu jít dál než přes pilot.

 

21. 11. 2010 - Week of NEW reviews! (Laerry)

Opět bude týden recenzí, zítřejším pondělkem počínaje. Během následujících dní představím sedm podzimních seriálových novinek. Samozřejmě nových seriálů je více (a spousta jich už stihla být zrušena), ale já jsem se zaměřila na (pro mě) zajímavé počiny, které bych ráda doporučila, či naopak před nimi varovala.

 

20. 11. 2010 - ARTICLES ABOUT ACTORS (Cinka)

Znovu přináším články z Magazínu Práva (aneb jediné "časopisy", které doma odebíráme, jsou magazíny :-D). Oba pocházejí z aktuálního čísla; ten první se týká Jessicy Alby (Max z Dark Angela), druhý Hugha Laurieho aneb Dr. House. Věděli jste například, že JA hrála v seriálu Delfín Flip :-)?

 

14. 11. 2010 - THE RESULTS (Cinka)

A máme tady vyhlášení halloweenské soutěže ;-). Výtvorů bylo málo, takže se dostalo na všechny... :-D. 1. místo získala Simeonnah, 2. příčku obsadila Pája a 3. cena putuje za Elanne. Holkám moc gratulujeme a přejeme hodně zdaru v další tvorbě!

 

13. 11. 2010 - MUSICVIDEO (Laerry)

Pro fanoušky seriálu Doctor Who (takže hlavně pro Anyu) jsem vytvořila další musicvideo - zaměřené na Doktory 9, 10 a 11. 

 

10. 11. 2010 - HLASUJTE V ANKETĚ (Cinka)

Zdravím naše věrné i nevěrné návštěvníky ;-). Dnes jen dvě malé drobnosti... Za prvé měním anketu, ve které se ptám na to, co říkáte na letošní seriálové novinky. Za druhé dodávám odkaz na článek z časopisu 25fps, který se zabývá seriálem Twin Peaks, aneb dílem, které v 90. letech započalo kvalitní televizní tvorbu. Enjoy

 

08. 11. 2010 - ZOOMS - OLD SHOWS (Laerry)

Sice se teď na podzim vyrojilo spousta nových seriálů, ale než se dostanu k jejich hodnocení, sepsala jsem něco málo o starších a známých kouscích: o stále se držící kriminálce Bones, naštěstí už zrušeném Prison breaku, a málo známém, ale kvalitním Deadwoodu.

 

07. 11. 2010 - FANFICTION (Laerry)

Překonala jsem svůj osobní rekord v psaní povídky - druhou (a naštěstí už závěrečnou) kapitolu ke Ghost story (o Faith z Btvs) jsem psala pouhé dva a půl roku.

 

06. 11. 2010 - ANYA'S WALLPAPERS (Cinka)

Hezky se začátkem víkendu tady máme nadílku krásných Anyiných wallpaperů. Na prvním můžete vidět Laerrčinou oblíbenou seriálovou postavu - 10. Doktora, na druhém Morganu z britského historického seriálu Merlin. Třetí, a pro dnešek poslední wall, hraje do noty momentálnímu (a mnou nepochopenému :-D) fenoménu Vampire Diaries, kde trůní trojka Elena/Damon/Stefan. Užijte si je ;-).

 

 

Říjen 2010 


31. 10. 2010 - HALLOWEEN'S CONTEST! (Cinka)

OK, sice jsme očekávaly větší účast, ale přeci jen přišlo dostatek (tři) wallpaperů na to, abych mohla po dlouhé době odstartovat soutěž... Takže startuju, můžete hlasovat ;-)! Zúčastněným moc děkujeme a přejeme hodně štěstí... A pak ještě přidávám další titulky k FNL, díl 2x11 - Jumping The Gun. Užijte si je, pravděpodobně jsou na dlouhou dobu poslední :-(.

 

29. 10. 2010 - YEAH!!! (Laerry)

Do svého imaginárního deníčku si můžu připsat další významnou událost... Po Juliet Landau, která si přes Facebook oblíbila mé video o Darle a Drusille, si video "o sobě" dal do oblíbených Christian Kane!

 

25. 10. 2010 - 90.000 HITS! (Laerry)

Návštěvnost dosáhla dalšího kulatého čísla, za což děkujeme! A já děkuji za thanx card Anye:-* A prodloužila jsem uzávěrku naší grafické soutěže na téma Creepy Halloween až do 30. 10.

 

24. 10. 2010 - ZOOM - LAUREN GRAHAM (Cinka)

Pro tentokrát jsem se svými reviews zaměřila na herečku Lauren Graham. V současnosti běží druhá sezóna jejího nového seriálu Parenthood, ale téměř všichni ji známe jako Lorelai Gilmorovou z tv-show Gilmore Girls. Proto tyto rodinné, drama/komedy seriály přidávám najednou.

 

20. 10. 2010 - NEW WALLS (Cinka)

Pokusila jsem se o novou grafiku. Umíte si to představit - ode mě nic světoborného:-), ale v galerce teď najdete extra jednoduchý wall z Desperate Housewives, trochu šílený kousek s dvojicí Effy & Freddie ze Skins a nakonec pár Julie & Matt z FNL. S texty mi pomohla Laerry, dík ;-).

 

17. 10. 2010 - 150th musicvideo!!! (Laerry)

Za tři roky jsem vytvořila již 150 musicvideí! Sice ta první stovka byla hlavně "testovací" a ráda ji ignoruji, ale nic to nemění na tom, že jsem se už dopracovala k takovémuto "jubileu". A crazy videem s tímto kulatým pořadovým číslem je o Eliotovi ze seriálu Leverage.

 

16. 10. 2010 - 2x REVIEWS (Laerry)

Reviews na dva vydařené seriály z drsného "mužského prostředí", které mají v čele dva filmové veterány - u nás poměrně neznámý seriál Sons of Anarchy o motorkářském gangu, kterému velí Ron Perlman. A čerstvý novinkový hit Boardwalk Empire se Stevem Buscemim v hlavní roli.

 

15. 10. 2010 - THE BEST TV-SHOW IS...? (Cinka)

K pátečnímu večeru jen taková drobnost... Vedle narůstajícího počtu našich seriálových recenzí pravděpodobně roste také zmatek ve vaší hlavě. Abyste měli pěkně utříděné, do kterých seriálů se pustit co nejdříve, sestavily jsme pro vás žebříček - od těch nejlepších perel až po ty slabší... Laerrčin seznam je značně delší :-), omrkněte.

 

10. 10. 2010 - SUBTITLES & ARTICLE (Cinka)

Dnes přidávám několik dalších titulků k Friday Night Lights (většinu udělala Laerry), tak už na ten seriál konečně koukněte :-)! Chybějící title opět najdete na webu titulky.com. A pak ještě jedna věc, článek z magazínu Právo - o Desperate Housewives. Mimo jiné se tam dozvíte např. to, že Felicity Huffman trpěla anorexií. Btw pokud má někdo z vás nějaký seriálový článek a scanner po ruce, klidně nám jej pošlete na mail, rádi ho uveřejníme ;-).

 

07. 10. 2010 - ZOOM - DRRRIVE! (Cinka)

Ano, ano, ano! Zdá se to být nemožné, ale jsem tu opravdu já :-)! A přináším nové review na seriál s úžasným Nathanem Fillionem v hlavní roli... Ne, není to Castle a není to ani Firefly, nýbrž Drive! Že jste o tomto počinu ještě neslyšeli? Tak čtěte ;-)!

 

04. 10. 2010 - GRAPHIC CONTEST (Laerry)

Po nějaké té době opět vyhlašuji grafickou soutěž ve wallpaperech. Říjen je pro mě ve znamení blížícího se Svátku všech svatých - a tak i soutěž bude na toto téma: Creepy Halloween. Pravidla jsou jednoduchá, námět doufám dostatečně inspirativní a tak se budu těšit na vaše díla, která můžete posílat do 30. 10 2010.

 

03. 10. 2010 - GRAPHIC STUFF (Laerry)

Další krásné přírůstky do galerie od Anyi! Podzimně laděná Deborah aka Jessica z True blood - Anye se bezdůvodně tenhle wall nelíbil (ale mě naopak velmi, tak ho sem musím přidat:P) a tak vytvořila druhou verzi: Jessica 2, též velmi povedenou. V sekci s Gossip girl wally se poprvé objevuje jiný, nežli Chuck/Blair wall, a to kousek s Georginou. Ke Claire z Heroes tu je nejen mé nové musicvideo, ale teď i skvělý wallpaper. A posledním příspěvkem je lehce morbidní vyobrazení popravy páté ženy Jindřicha Tudora - Kitty.

 

02. 10. 2010 - REVIEW - HOUSE (Laerry)

Napsala jsem regulérní review na seriál Doktor House. Spoilery ze sedmé série jsem vynechala, možná se za spoiler dá považovat jedna věta téměř na konci.

 

 

Září 2010 


26. 09. 2010 - 2x SCI-FI MV (Laerry)

Po sci-fi reviews jsou tu i musicvidea... sci-fi. Pro někoho možná bude překvapující, že jsem udělala video z Heroes - ale jako u PB, tak i u nich jsem se musela s hrdiny rozloučit, aspoň kvůli té první sezóně. K tomuto účelu jsem si vybrala doslova nezničitelnou cheerleader Claire. Druhé video je ze seriálu BSG, kde jsem se zamilovala do "páru" (či spíše čtyřúhelníku, čili do čtverce) Lee/Kara - použila jsem svůj oblíbený song z dětství, který má ráda i Cinka, když ho má hned u dvou svých videích:D Takže do třetice všeho dobrého...

 

25. 09. 2010 - NEW WALLS (Laerry)

Tři nové wally od naší grafičky Anyi: Dvojka agentů Chuck & Sarah, kteří se tento týden vrátili již ve čtvrté sezóně. Zato manžel zoufalé manželky Bree, Orson Hodge, se už tohle pondělí objeví v sedmé sérii. A do třetice: wall s Darkenem Rahlem, na kterého můžete koukat leda tak na obrázku:-/

 

24. 09. 2010 - 3x SCI-FI REVIEWS (Laerry)

Tři reviews o seriálech, které mají společný žánr sci-fi. Spin-off k BSG - Caprica, minisérie The lost room (která je spíše mystery, nežli sci-fi) a pokračování kultovní filmové série v podobě seriálu... Terminator: The Sarah Connor chronicles.

 

21. 09. 2010 - 3rd ANNIVERSARY!!! (Laerry)

Dnes slavíme třetí výročí stránek! (ten čas ale letí...). A nejlepším dárkem je samozřejmě změna vzhledu - volba padla na GLEE! (stále jsem silně poznamenána z letního FF:-D), protože za a) tématicky zapadá na začátek školního roku jakožto středoškolský seriál, za b) mohla jsem se dostatečně vyblbnout s "ptákovinama okolo" (hodiny jsou zpět!:), a za c) Jsem Gleek a jsem na to hrdá, protože za d) je to skvělý seriál, který už zítra startuje druhou sezónu! Za horní obrázek moc děkuji skvělé grafičce Michelle Sun. Ještě malá drobnost: změnila jsem před pár dny anketu, ve které mě zajímá váš běžný sledovací program seriálů.

 

10. 09. 2010 - LOTS MV - RICHARD (Laerry)

A konečně jsem se dopracovala k pořádně akčnímu videu! Nevím, zda z těch minulých kousků bylo poznat, že Legend of the Seeker je především temná fantasy... ale teď už jsem tu "správnou" atmosféru mohla klidně vystihnout, a to ve videu o Hledači samotném. Upozorňuji, že na YouTube je jiná verze s nahrazeným songem, doporučuji koukat na zdejší originál.

 

07. 09. 2010 - 3x REVIEWS (Laerry)

S nástupem podzimních deštivých večerů nabízím příjemnou alternativu trávení volného času v podobě sledování nějakého seriálu. K doporučení tu mám komediální seriál Reaper, drama pro otrlé: The Sopranos a letní seriálovou událost v podobě nového Sherlocka.

 

04. 09. 2010 - WALLPAPERS (Cinka)

Máme tady září! A fuj fuj, že nám to počasí dává pořádně sežrat... :-(! Ještě štěstí, že máme Anyu ;-)! Byla natolik tvořivá, že přináším další tři wallpapery. První (a můj osobní favorit 8-)) pochází ze seriálu Gossip Girl - dvojka Chuck & Blair, druhý zobrazuje současný populární pár Damona & Elenu (Vampire Diaries) a třetí trio je z tv-show Merlin.

 

 

Srpen 2010 


31. 08. 2010 - BTVS MUSICVIDEO (Laerry)

Po nějaké té době jsem opět vytvořila video z Buffyverse - a zaměřila jsem se na Bohyně ze seriálů: na Illyriu, Jasmine a Glory. Velká část těchto postav je určitě velmi neoblíbená, takže ani nečekám, že se na to někdo podívá:-D Ale já jsem ten song chtěla řádně využít (ne jako kdysi na jednu příšernost).

 

22. 08. 2010 - LONG TIME, NO SEE :-) (Cinka)

Zase se jednou hlásím o slovo já... Konečně jsem dodělala titulky k epizodě 1x20 Mud Bowl ze seriálu Friday Night Lights. Asi to pro vás není takové terno, protože na webu titulky.com už tyto title jsou od jiného uživatele, ale vzhledem k tomu, že se ke konci trochu rozbíhají, udělala jsem své... První polovinu překladu má na svědomí Anya, takže díky i jí. A díky jí také za další wally ;-)! Dneska se můžete pokochat úžasnými výtvory ze seriálů Moonlight, Supernatural nebo Doctor Who - dáváte přednost 10. či 11. Doktorovi (po boku s Amy)? A aby toho nebylo málo, opět přidávám něco ke čtení, konkrétně dva články z časopisu 25fps - o Housovi M.D. a o již zmiňovaném Supernatural. Přeji příjemné počtení ;-).

 

21. 08. 2010 - BSG REVIEW (Laerry)

Napsala jsem své doposud nejdelší a nejkomplexnější review - o seriálu Battlestar Galactica. Takhle obsáhlý článek zřejmě už nikdy nenapíšu, ledaže bych psala o Buffy, což se ale nestane.

 

15. 08. 2010 - LOTS MV (Laerry)

Pro fanoušky seriálu Legend of the Seeker jsem udělala další musicvideo, tentokrát zaměřené na postavu Kahlan (a propašovaného Darken Rahla:P). Na YouTube ho  dávat nebudu, protože je více než stoprocentně jisté, že by mi song od Within Temptations zatrhli, takže...

 

14. 08. 2010 - AN OLD SHOWS (Laerry)

Snažím se do naší sekce Serial's zoom postupně přidávat i starší seriály, které stojí za shlédnutí, i když o nich možná ještě někdo neslyšel... Jako třeba o seriálové verzi legendy o Robinu Hoodovi, nebo o druhé výrazné roli Elizy Dushku v Tru Calling, či o třetím fantasmagorickém kousku od Bryana Fullera - Wonderfalls.

 

09. 08. 2010 - FNL SUBTITLES (Laerry)

Přeložila jsem další díly ze seriálu Friday Night Lights - čtyři epizody ze začátku druhé řady. Tak snad je někdo využije;-)

 

08. 08. 2010 - 2x MYSTERY TOWNS (Laerry)

Nedávno byl odvysílán nový mystery seriál Happy Town, který už bohužel stihli zrušit. Ale pokud jste ho ještě neviděli, doporučuji ke shlédnutí;-) Dalším záhadným městečkem je starší kousek Point Pleasant.

 

05. 08. 2010 - FANFICTION (Laerry)

Po roce jsem napsala povídku, do soutěže na b-a.org, navíc psaná opravdu za minutu dvanáct, ale jelikož se soutěže zúčastnily jen čtyři výtvory, podařilo se mi získat hezké speciální ocenění.

 

01. 08. 2010 - NEW FANARTS (Laerry)

Po delší době máme nové přírůstky do galerie od Anyi, takže můžete omrknout wallpaper s Chuckem a Blair, na dalším je opět pár, a to Lyla a Tim ze zde propagovaného seriálu FNL, pak je tady big crush Amy Pond a posledním kouskem, který dnes přidám, je wall s Quinn z Glee. Enjoy:)

 

 

Červenec 2010 


31. 07. 2010 - V REVIEW (Laerry)

Další review do sbírky - tentokrát o sci-fi seriálu V.

 

25. 07. 2010 - FRIDAY NIGHT LIGHTS (Cinka)

Ano, ano - Cinka taky pilně pracuje na titulcích k FNL ;-). Title k dílu 1x20 už máte na titulkách.com od uživatele TickTack, já ty své dodělám (snad) příští týden. Dnes mám ale k dalšímu dílu, k epizodě 1x21 Best Laid Plans, takže stahujte, teď už to máte pěkně popořádku ;-)! Mno a pro ty, kteří buďto neví, o co jde, nebo o seriál nemají zájem... zkuste si přečíst mé nové review, třeba vás přesvědčím a změníte názor ;-). Friday Night Lights je podle mě perfektní seriál, který si rozhodně zaslouží mnohem víc pozornosti, než kolik se mu dostává...!

 

23. 07. 2010 - TUDORS MV (Laerry)

Můžete si stáhnout, Anye věnované, skromné musicvideo z Tudorovců - o všech šesti manželkách Jindry VIII :-))

 

23. 07. 2010 - HAPPY BIRTHDAY... AGAIN:) (Laerry)

Ano, máme tu další oslavu narozenin! (moc děkuji kolegyňce za dárečky!:) ) Naše milovaná grafička Anya se narodila dva dny po mě, tedy 19. července - sice až o dva roky později, ale i tak to je více než osud:D Jako první malý dárek konečně přidávám report z Festivalu fantazie. Ale teď k těm opravdovým dárkům!:)

Pustila jsem se do sledování FNL - což znamená jediné - jelikož k tomuto seriálu chybějí titulky, rozhodla jsem se svou hyperaktivní pozornost zaměřit na ně;-) Doufám tedy, že nejen Anye, ale i někomu dalšímu udělají radost titulky k závěrečné 22. epizodě první série. Nebojte ale, Cinka už pilně pracuje na dílech 20 a 21. A též se pustíme i do druhé (a možná i třetí a čtvrté) řady;-).

A nakonec ještě jeden dárek, tradičně musicvideo, které najdete o pár řádků výše. Takže ještě jednou všechno nejlepší!;-)

 

17. 07. 2010 - HAPPY BIRTHDAY!!! :-* (Cinka)

A dnes se hlásím ještě jednou, NEBOŤ: LAERRKA MÁ NAROZENINY, MY MÁME PŘÁNÍ JEDINÝ - ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ... HLAVNĚ TO ZDRAVÍ ;-)! A taky mnoho sil do další seriálové tvorby, aby naše stránky jen kvetly :-D! Kolegyňko moje drahá, opravdu ti přeju všechno nejlepší, užij si své 22. narozeniny, pořádně je oslav a tiše doufej, že v té velké těžké krabici je vytoužený notebook :-)! Já jsem ti samozřejmě taky něco připravila, a co jiného, než grafiku (když mě do ní pořád tak nutíš :-P). Zázraky ani vysoké počty však nečekej...

Nejprve tvá oblíbená dvojice z Ats - Cangel (aneb začínáme od nejslabšího; rekonstrukce mého starého ztraceného výtvoru :-D), poté oblíbená dvojka z House - Huddy (začátek wallu podle mě dopadl dobře, ale na pokračování mi došly nápady, proto vypadá tak "chudě") a nakonec hřeb - tvůj nej nej herec David Tennant :-)!!!

Čtvrtý wall sice nezapadá do škatulky tvých oblíbených postav, neboť - pokud vím - jsi k druhé generaci Skins ještě nedošla, ale paradoxně se mi tenhle kousek povedl nejvíce, takže... pro radost oka :-D - Emily&Naomi ;-).

 

17. 07. 2010 - NEW LAYOUT (Cinka)

Ano, vidíte správně, vrhla jsem se na změnu vzhledu ;-) (a že mi to zase dalo zabrat, urgh!!!). Zoufalky si sice zasloužily pobýt déle, ale... když já mám zrovna čas :-D. Horní obrázek z fajnového seriálu Chuck jsem si opět směle vybrala od neuvěřitelně nadané Jenni Lou, její výtvory jsou pro horké, barevné a veselé léto jako dělané ;-)! Tímto jí moc děkuji. Dodatek - o něco málo lepší verze je k vidění v Exploreru :-D!

 

11. 07. 2010 - I SAY HELLO (Laerry)

Tak i já hlásím návrat z Festivalu fantazie, kde se toho stalo hodně, a už teď přemýšlím nad reportem:D Především mi již dokonale hrabe z Glee... ale dnes jen malá drobnost, změna ankety - jakou máte rádi příchuť zmrzliny?:-D (nic lepšího mě fakt nenapadlo). Pod "fruits" si domyslete všechny ovocné příchutě, i citrónovou;-) pod "nuts" kromě oříškové třeba i takovou pistáciovou  (můj favorit!) A taky připomínám naši povídkovou soutěž.

 

08. 07. 2010 - SKINS 3 - SUBTITLES (Cinka)

Přináším další titulky ke třetí sezóně Skins, a to hned na dva díly - 3x08 Effy a 3x09 Katie a Emily. Tímto jsou CZ title k tomuto seriálu kompletní, pro příště tedy zabrousím do jiných vod ;-).

 

06. 07. 2010 - HELLO! (Cinka)

Ahoj, ahoj! Jako první hlásím návrat z Festivalu fantazie 2010 (a také návrat do "normálního života bez stohů učení" :-D). S některými jsme se na FF viděly, s některými ne (- co nejvíc z vás to doufám do příště napraví ;-)). Jak bylo? Parádně! Na přednáškách jsme si užily spousty zábavy (tady vedl hlavně Supernaturalcon) a dozvěděly se nové zajímavosti... Nečekala jsem, že mi např. o Btvs někdo řekne něco nového, ale stalo se :-). Spaly jsme ve spacácích v tělocvičně, některé z nás trápil chrápající soused (mě), některé tvrdá podlaha (Laerry), některé vyfukovací matrace (Dith). Co trápilo Lecu netuším, byla ode mě daleko :-D! Každopádně výlet stál za to a zejména pro mě byl příliš krátký :-(.

Abych jen nekecala (hehe), dodávám jeden starší (ale krásný) grafický kousek od Anyi, se kterým získala 1. místo v soutěži na stránce Night Angel. Seznamte se s Damonem a Elenou ;-).

Toť vše. Vím, je to chudobné, ale slíbila jsem Laerry, že do jejího návratu udělám aktuálku :-D! A jelikož se mi nic jiného nedaří (GRRR, PS, GRRR), tak vám (ji) to bude muset stačit :-P.

 

 

Červen 2010 


30. 06. 2010 - FANFIC CONTEST (Laerry)

Začínají prázdniny, tudíž bude dostatek času (doufám), aby jste si našli chvilku na naši novou soutěž - která se po dlouhé době bude věnovat psaní... ale nebudu nijak náročná, nebojte;-) Ráda bych, kdyby jste napsaly krátký deník některé seriálové postavy. Čas máte do 31. 07. 2010.

 

26. 06. 2010 - LOTS MV (Laerry)

Jak jsem před nedávnem psala, že mám v plánu další mv z Legend of the Seeker, tak i tak činím a přidávám další video, tentokrát zaměřené na Caru (a trochu i na Darken Rahla:-D), takže doufám, že tím udělám radost pár lidem:)

 

21. 06. 2010 - SLAYERCON TRAILER (Laerry)

Zajisté jste si všimli přidání traileru na Slayercon (kde najdete již vypsaný program), který mám na svědomí... a pokud by měl někdo zájem, může si ho stáhnout i v lepší kvalitě;-) A nezapomeňte, Festival fantazie začíná již za 10 dní, během něhož proběhne i zde propagovaný Twilightcon.

 

20. 06. 2010 - SUNDAY REVIEW (Laerry)

Je neděle, což znamená, že končím týden reviews (uff...), aneb dotáhla jsem to až do konce, což je úspěch. Posledním příspěvkem je recenze na Dextera.

 

19. 06. 2010 - SATURDAY REVIEW (Laerry)

V sobotu se můžete seznámit s novodobým Merlinem.

 

18. 06. 2010 - FRIDAY REVIEW (Laerry)

Trocha dějepisu si můžete oprášit při čtení čtvrtečního review, které se tentokrát věnuje právě končícím Tudorovcům.

 

17. 06. 2010 - THURSDAY REVIEW (Laerry)

Další den, další review - tentokrát jsem se zaměřila na momentální fenomén The vampire diaries.

 

16. 06. 2010 - WEDNESDAY REVIEW (Laerry)

Ve středu nabízím takové menší guilty pleasure pro odrostlejší publikum: Secret diary of a call girl.

 

15. 06. 2010 - TUESDAY REVIEW (Laerry)

A pokračuji v rozšiřování našich reviews... (schválně jak mi to dlouho vydrží:-D). Pro dnešek je to letní oddechovka: Eastwick.

 

14. 06. 2010 - WEEK OF REVIEWS (Laerry)

Zřejmě jsem se dočista zbláznila... ale rozhodla jsem se k radikálnímu kroku a začít "týden reviews" - dneškem počínaje. Neboli každý den uveřejním recenzi na nějaký seriál, který může sloužit jako inspirace pro nadcházející letní měsíce, kdyby odpoledne byly příliš deštivé a vy jste neměli co na práci;-) První příspěvek je určen spíše pro náročnější publikum: Life on Mars.

 

11. 06. 2010 - 80.000 Hits! (Laerry)

Číslo návštěvnosti se opět hezky zakulatilo, za což mockrát děkujeme!;-) Poděkování je také jakousi "upoutávkou" na blížící se premiéru třetí řady True blood, která začne už tohle pondělí (v USA samozřejmě v neděli;-) )

A chtěla bych zmínit takovou malou drobnost... v sobotu, 5. června 2010, se mi dostalo zvláštní pocty. Je to jakýmsi snem (či noční můrou:D) každého vidaře, aby se dotyčná osoba, o které mv je, skutečně na něj podívala (samozřejmě mám na mysli někoho slavného a ne Pepu odvedle:P). Proto mě velmi překvapilo, když Juliet Landau (Drusilla z Buffy) osobně umístila odkaz na mé video s Darlou a Dru na svůj Facebook s tím, že se ji líbí:) Sen byl splněn:-))

 

05. 06. 2010 - LOTS mv (Laerry)

Sice mám teď akutní nedostatek času (ano, i já se musím bohužel učit), přesto jsem si našla čas, abych dokončila další mv, do kterého jsem osobně tak trochu zamilovaná, protože je prostě krásně kýčovité:-D Scény s Richardem a Kahlan z nedávno ukončeného LotS k tomu přímo vybízejí:) Tenhle seriál je přímo narván "materiálem" pro videa všeho druhu, takže už mám naplánované další tři - proto když vám nesedne romantická variace, počkejte si na temnou, akční a nostalgickou8-) Samozřejmě zaměřené i na jiné postavy;-)

 

03. 06. 2010 - Skin subtitles (Cinka)

Uh, jsem znavená a mám totálně vyplavený mozek. Plus vidět, že moje snaha k ničemu nevede, moc nepomáhá :-(. Ale nebudu zaplňovat web pesimismem ;-)! Myšlenkově nenáročnou činnost jsem našla v titulcích a dodělala další díl 3. série Skins (3x05 - Freddie), který byl doteď "jen" v SK. SK překlad Mona Lisa, první půlku CZ titlů udělala Elanne. Můžete stahovat ;-). Se Skins souvisí i novinka gigantických rozměrů v Tv news (!!!) a rozhořčené JW :-).

 

02. 06. 2010 - Next contest (Laerry)

Změnila jsem anketu, ve které bych ráda zjistila, o jakou soutěž by jste měli zájem (pokud vůbec o nějakou:D). Máte na výběr z klasických kategorií jako jsou wallpapery, ikonky, povídky a musicvidea. U možnosti "icon 200x150" se opět jedná o ikonku k mv, které bych vítězi udělala dle jeho přání jako minulý rok. A samozřejmě nesmí chybět možnost, že chcete pouze hlasovat...

 

 

Květen 2010 


22. 05. 2010 - Vampire video (Laerry)

Jak jsem slibovala, tak dnes přidávám nové musicvideo ze seriálu The vampire diaries - věnované postavě Damona Salvatora:) Vytvořila jsem ho pro Anyu, která v pondělí bude mít svátek, takže předběžně všechno nejlepší:-* Taktéž to má jako odměnu za úspěšně zdolaný první ročník na vejšce!;-)

 

21. 05. 2010 - Festival fantazie (Laerry)

Nemáte stále program na léto? Chtěli by jste zažít něco mimořádného? Máte rádi fantazii? V tom případě je pro vás připravena fantastická dovolená v Chotěboři! Čeká vás přes tisíc přednášek, kvízů, soutěží, promítání a dalších zábavných akcí, spojených nejen se světem fantasy a sci-fi, ale i s historií, vědou, technikou, tancem a sportem. Navíc se můžete setkat se zajímavými hosty i ze zahraničí. Nemusíte jezdit na celých 11 dní konání, ale klidně se můžete přijet podívat jen na jeden den - stačí si vybrat takový, který bude uspořádáním linií vyhovovat vašim zájmům. První čtyři dny tak můžete zajít na přednášky ze Slayerconu, pokud fandíte Supernaturalu, rezervujte si neděli a pondělí, či pro upíromaniaky je od úterka 6. 7. přichystán VampCon - během něhož proběhne i linie TwilightConu, na kterém budou letos premiérově přednášet Dith s Lecou:). Během celého FF proběhne také SeriesCon, kde jsou představovány všechny nové, novější a nejnovější seriály - aneb ideální příležitost k objevení nějaké nové závislosti, která stojí za zkouknutí ;-) K nalákání určitě pomůžou i jednotlivé anotace k přednáškám a pořadům - a aspoň budete vědět, o co všechno přijdete, když nepojedete8-) Takže se ještě dnes registrujete a přihlaste na FF 2010! P.S. - procházku s Trekkies nesmíte propásnout!:-D

 

17. 05. 2010 - Spartacus review (Laerry)

Dnes nepřináším nic světoborného, zase jen další přiblížení seriálu, a to Spartacus: Blood and sand. Ale můžu slíbit, že již brzy přibude konečně opět nějaké to musicvideo:) Mám dvě téměř hotové a jedno z nich je z právě skončeného The Vampire diaries, takže pokud máte tenhle upíří seriál rádi, můžete se těšit na mv;-)

 

09. 05. 2010 - Lost review (Laerry)

Už zbývá jen pár epizod a jeden "seriálový kult" brzy nadobro skončí. Proto jsem se rozhodla ohlédnout za šesti lety tohoto fenoménu v dalším review - a jelikož zřejmě není třeba Lost představovat, zaměřila jsem se na trochu techničtější stránky seriálu.

 

08. 05. 2010 - Articles (Cinka)

Není možné, Cinka se dostala k aktuálce :-)!! Bakalářka odevzdaná, projekty dodělané, zkoušky a zápočty hotové, ročník uzavřený... Teď už opravdu zbývá JEN obhajoba a státnice :-D! Ale než se mi zase začne kouřit z hlavy, dovolila jsem si na chvilku utéct k vám ;-). Na nic "vlastního" nemám čas (i když za tu dobu, co jsem strávila nad touhle aktuálkou bych v pohodě něco stihla :-D), ale v sekci articles jsem vám zesumírovala články z internetového časopisu 25fps. Pokud vás baví číst o vašich oblíbených seriálech, a to někdy i z maličko odbornějšího úhlu (některé texty např. zkoumají jen jeden aspekt seriálu), pak máte možnost ;-). Odkazy na některé články jsem sem průběžně dávala už dřív, ale mezitím vyšlo spoustu nových... Ve zmiňované sekci proto máte všechny pohromadě. A jen taková "perlička" - text o Firefly jsem psala já (aneb o něco rozšířenější verze zdejšího zoom). Dalšími lákadly jsou například Dark Angel, Fringe, True Blood...

 

04. 05. 2010 - Contest results (Laerry)

Vyhlášení soutěže je tu:) Než ale tak učiním, chtěla bych poděkovat všem grafičkám za účast s tak krásnými wally a jestli někdy ještě budeme mít nějakou soutěž, tak doufám, že se zúčastní i příště:) A teď k výsledkům...

Na třetí příčce se umístily hned dva výtvory, a to od autorek Elanne a Versy. Stříbrnou pozici vybojoval wall stvořený Michelle Sun a první místo získala Leca - všem moc gratulujeme!:-) Na wally se můžete podívat zde.

 

02 . 05. 2010 - New layout, new look (Laerry)

Venku už je krásně teplo a tak nadešel čas vyměnit ,,kabát" stránek... a obléci ho hned do šesti různých verzí:) V každé sekci tak můžete narazit na jednu Zoufalou manželku;-) Za laye mockrát děkuji Dith, že se mnou měla trpělivost. Díky!:-*

 

 

Duben 2010  


17. 04. 2010 - BADASS TEAM - VOTE! (Cinka)

Helou, máme tady slibovanou soutěž na téma Badass Team, resp. start hlasování :-)! Sice nám přišly pouhé čtyři wallpapery, ale zato jsou všechny opravdu, OPRAVDU povedené, hlasování vám vůbec nezávidím ;-). Tipuji, že to bude těsně. Tak hurá do toho! Hlasovat můžete do 30. 4. 2010.

Mno a ještě jednou moc děkuji kolegyňce za předešlý gift, fakt kráása!!

 

14.04. 2010 - Happy birthday! (Laerry)

Všechno nejlepší!!! A komu? Přeci mé milované kolegyňce Cince, která dnes dovršila věku 22 let !;-) (ta třicítka se pořád přibližuje, co?:P). Touhle cestou chci také popřát všechno nejlepší mé úžasné kmotřičce Lece taktéž k 22. narozkám které měla před nedávnem;-) (vy už jste nějak starý baby:D). Dárek mám pro vás společný, protože obě máte rády stejnou postavu, tak jsem stvořila music video o Deanovi... a Samovi - takže si je klidně můžete mezi sebou rozdělit:-D Tímto taky děkuji Lece za krásnou ikonku:-* Ještě takový malý bonus pro Cinku: minividea o hrdinovi a bárbíně (konečně jsem je uploadla:D). Ještě jednou všechno nejlepší, holky!:-*

 

08. 04. 2010 - 75.000 visitors! (Laerry)

Mockrát děkujeme za další jubilejní číslo návštěvnosti:) Díky za grafické poděkování patří Anye:-* Změnila jsem ještě anketu, která se týká Festivalu Fantazie - pojedete letos? A připomínám soutěž - uzávěrka je příští pátek, 16. dubna.

 

04. 04. 2010 - More reviews (Laerry)

Kdyby jste se o prázdninách nudili a neměli co sledovat, můžete zkusit další seriálové doporučení - poznejte FlashForward a objevte Leverage!;-)

 

02. 04. 2010 - Perfection called Firefly (Cinka)

Hoja hoj, tak jsem tu zase jednou já. Mezi bolehlavem, záchvaty kašle, nekončícím psaním bakalářky a dalšími neodkladnými povinnostmi, jsem si našla čas na úpravu jednoho staršího článku o mém milovaném Firefly. Mám pocit, že jste jej pořád ještě všichni neviděli - a to se musí napravit :-D! Neboť Nathan Fillion je prostě nej. Přidávám tedy review do Serial's zoom. Trošku mě trápí, že jsem nezvládla dostatečně postihnout vtipnost seriálu, ale na další úpravy už nemám sílu (ani čas)! Při čtení prostě pamatujte, že Firefly je really funny 8-).

Dodala jsem také bannery Festivalu Fantazie (1. až 11. 7. 2010 v Chotěboři) a jeho odnože Slayercon, která se věnuje tvorbě Josse Whedona. Obojí si zaslouží vaši pozornost ;-).

 

 

Březen 2010  


28. 03. 2010 - Music video (Laerry)

Po desítkách příšerných pokusů stvořit musicvideo ze seriálu Prison break konečně přidávám závěrečné, důstojné rozloučení s první sérií (ostatní ignoruji:P). A prodlužuji grafickou soutěž - svá díla můžete posílat až do 16. dubna.

 

19. 03. 2010 - New zooms (Laerry)

Sepsala jsem pár řádek o dvou úžasných dramedy seriálech - akčním Chuckovi a hudebním Glee. Vřele doporučuji ke skouknutí!

 

13. 03. 2010 - Graphic contest (Laerry)

Po delší přestávce vyhlašuji novou grafickou soutěž na téma ,,Badass team". Pravidla jsou k přečtení zde.

 

07. 03. 2010 - Wallpapers (Cinka)

Zase tady máme pár supr kousků od Anyi. Cara (Legend of the Seeker), Šest žen Jindřicha VIII. 8-) (The Tudors), Hlavní "loutkové trio" (Dollhouse) a na závěr Elena s Damonem (Vampire Diaries).

(Edit) Taak, a konečně jsem si pohrála s titulky, v příslušné sekci můžete stahovat CZ title k závěru třetí série Skins.

No a vpravo nahoře máte rozpis nových epizod ;-).

 

05. 03. 2010 - Love couples videos (Laerry)

Původně jsem chtěla následující videa využít pro Valentýnskou aktuálku, ale několik vnějších vlivů zapříčinilo, že se k ní dostávám až teď. Ale tak pomalu začíná jaro, brzy budou kvést třešně (ok, předbíhám:D), takže snad to nebude zas tolik mimo, když dnes přidám rovnou tři musicvidea o milostných párech. To první, ze seriálu Pushing Daisies, věnující se páru Ned/Chuck, jsem přihlásila do soutěže na stránkách night-angel - soutěž sice byla zrušena, ale dostala jsem krásný award za účast, mockrát děkuji;-) Druhým videem doufám udělám radost romantickým duším, co si oblíbili pár Jim/Melinda (Ghost whisperer) a poslední kousek je ze seriálu Merlin. Konečně jsem udělala vyžádané mv pro Lu.Lusy, která z výsledku určitě nebude nadšená:-X Ale spárovat Artuše a Morganu prostě nešlo, sorryO:-) Jediná možnost byla Artuš/Gwen.

 

 

Únor 2010  


25. 02. 2010 - Gossip girl's zoom (Laerry)

Do naší sekce serial's zoom přispívám s dalším přiblížením seriálu - Gossip girl.

 

22. 02. 2010 - Wallpapers (Cinka)

Anya si po nějaké době našla čas na svou tvorbu (mooc mi ty wally chyběly :-)), takže přidávám krásný výtvor s Damonem a Elenou, s Elizou Dushku (úžasné fotky plus textura od Dith) a zajímavý veselý wall s Doctorem a Rose.

Titulky se mi stále ještě nepodařilo zprovoznit, takže případní zájemci - vyčkejte ;-). Ale obměnila jsem týdenní rozpis epizod. Můžete omrknout, na co se těšit v nejbližších dnech.

 

18. 02. 2010 - New look (Cinka)

Vidíte dobře, máme tu nový lay :-)! Teda... původně se měl objevit už na Valentýna, ale znáte to, vždy se ukáže nějaký zádrhel. Poměrně hodně jsem se provrtala v "zákulisí" stránek, ale pro vás to nic moc nového neznamená. Co by se vám ale mohlo hodit jsou data premiérových epizod aktuálního týdne a stručné novinky ze seriálové světa (i když těžko říct, jak dlouho u toho s Laerry zůstaneme 8-)). Ve výběru horního obrázku jsem byla ještě oprsklejší, než obvykle, a s dovolením si vybrala výtvor s Olivii od úžasné grafičky Jenni Lou ze stránek Daydreaming. Tímto moc děkuji!!!

A děkuji (spolu s kolegyňkou a Anyou) také vám všem - za úžasné číslo návštěvnosti! Moc si toho vážíme!!

Zakládám novou sekci - titulky (v site). Ke konci třetí sezóny mých milovaných Skins jsou "pouze" slovenské titulky, a tak jsem si vzala na starost ten zbytek. Dnes tedy přidávám české titulky k dílu 3x06 - Naomi a 3x07 - JJ, snad se někomu budou hodit.

A měním anketu. Znovu jsem se zbláznila do úchvatného Mala Reynoldse, a tak se to musí nějak projevit ;-). Jakou seriálovou roli Nathana Filliona máte nejraději?

Tak, to je asi vše. Jen ještě upozorním na odzbrojující quote :-D! Mějte se a smějte se.

 

10. 02. 2010 - The best video (Laerry)

Po více jak stovce videí, co jsem udělala, poprvé prohlašuji, že jsem udělala musicvideo na které jsem opravdu pyšná (a to je u mě už co říct...) a které asi jen tak nepřekonám. Sice si ho asi nikdo nestáhne, ale já mám klid na duši, že jsem ho udělala tak, jak jsem chtěla:) A potěším snad aspoň Cinku, že ho sem konečně dávám:-D Pod tím je ještě jedno "nové" video - taktéž dle mě obstojná práce8-)

 

06. 02. 2010 - Back on YouTube (Laerry)

Před několika dny jsem přišla opět o svůj YouTube účet (fňuk), který mi vydržel rekordní dobu (rok a půl:P)... ale já se nevzdávám, a založila jsem si nový (schválně, jak dlouho mi vydrží tentokrát:P). Protože některé písně jsou chráněny autorskými právy (taková blbost:D), musela jsem u pár videí vyměnit zvuk - tentokrát ještě před nahráním na YT - a jsem s výsledkem relativně spokojená (možná že některé tyhle výměny jsou podařenější než originály:D). Posoudit to můžete u Melindy, Erica Northmana či u nového mv s Faith/Tru/Echo.

 

04. 02. 2010 - Review again (Laerry)

Střídám kolegyňku v aktualizování - a to s ničím originálním - ano, opět další review:-D Tentokrát na seriál Californication.

 

 

Leden 2010 


31. 01. 2010 - Cougar Town (Cinka)

Aaaa ještě jedno review na sitcom :-)! Neboť mít se čemu zasmát je přeci to nejdůležitější ;-)! Tak zkuste nový seriál Cougar Town s úžasnou Courteney Cox v hlavní roli.

 

24. 01. 2010 - MUSICVIDEO (Cinka)

A znovu jsem tady :-)! Dodělala jsem kratinké, jednoduché, ale snad alespoň trochu vtipné musicvideo o Deanu Winchesterovi! Podkladem mi byla Jensenova funny interpretace songu Eye of the Tiger na konci jednoho z dílů, do které jsem prostříhala několik scének ze Supernatural ;-).

 

22. 01. 2010 - Anya's art work (Cinka)

Taak, a je po zkouškovém :-)! Což bohužel znamená jen to, že mi došly výmluvy, proč se nepustit do bakalářky :-(! Mno, svědomí ještě na chvíli (cca na měsíc :-D) zatlačím a ve stručnosti doplním Anyiny wally z Laerrčiného blogu. Uther a Morgana (Merlin), Legendary Couple (Barney a Robin z Himym), Delia Banks (Ghost Whisperer) a - pro mě :-* - Cassie (Skins). Enjoy!

 

16. 01. 2010 - Musicvideo again (Laerry)

Opět jdu otravovat s mv, to musíte mít radost:D Tenhle kousek s Harmony z Ats jsem udělala už asi tak před třemi měsíci, ale nějak na něj nepřišla řada, až teď.

 

13. 01. 2010 - Anya's art work (Cinka)

Moje letošní zkouškové je trochu volnější, a tak si můžu dovolit udělat další aktuálku ;-). Anya znovu "zapracovala" v PS a vytvořila několik krásných wallpaperů. Pokud si k nim chcete přečíst něco víc, máte možnost na Laerrčiném blogu (viz. dááárky :-)), tady je jen stručně vyjmenuji: Huddy pár (House, M.D.), Love triangle (Echo, Paul a November z Dollhouse), Six wives (The Tudors) a wall Charmed ones, který se zúčastnil soutěže na My passion a získal nádherné první místo :-)!!

 

08. 01. 2010 - FUNNY NEW YEAR (Cinka)

Já vím, já vím... Pozdě! Ale znáte to - moje heslo zní "pozdě, ale přece" 8-)! Proto i já přeju všechno nej do nového roku!! Pro mě to bude rok dosti zajímavý, plný stresu, učení a změn, ale... nějak bylo, nějak bude :-D! A aby bylo vesele, navážu na Laerrčinou funny aktuálku tím, že přináším dvě "recenze" na sitcomy. Jedním je nový seriálek Modern family (úžasná věc!!), druhým o něco starší kousek Arrested development. Třeba se někdo z vás nechá inspirovat ;-)...

 

01. 01. 2010 - HAPPY NEW YEAR! (Laerry)

Jak na Nový rok... aneb první aktuálka roku 2010:) Přejeme Vám všechno nejlepší do nového roku, ať je veselejší než ten minulý - a k tomu bych přispěla krátkým vtipným videem o Barneym;-)